Atbildēt pie šī temata 3 lapa no 7 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Nākošais
valsts Numuri
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
varonji gan atsaucas uz pozitivo somu pieredzi, interesetu kads reals somu viedoklis par so.

kaut ka jutu ka sajusmu saucieniem pilns tas nebus

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Bet, no otras puses... man ir viens paziņa, kas jau gadus divus braukā ar UK numuriem un, cik zinu, viņš tiešām liek mīksto uz visu pēc kārtas: TA, nodoklis, sodu plāksteri, utt...  shura  īsti normāli jau nav, ka tas ir tik vienkārši iespējams

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
PZ rakstīja:
Bet, no otras puses... man ir viens paziņa, kas jau gadus divus braukā ar UK numuriem un, cik zinu, viņš tiešām liek mīksto uz visu pēc kārtas: TA, nodoklis, sodu plāksteri, utt...  shura  īsti normāli jau nav, ka tas ir tik vienkārši iespējams
  vinjam ir sava MOT...  uz 2 gadiem.  un ja vinsh to iziet tur - ta var vizinaties kaadu laiku

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Alsi rakstīja:
vinjam ir sava MOT...  uz 2 gadiem.  un ja vinsh to iziet tur - ta var vizinaties kaadu laiku


jautājums, vai mūsu CP var un zin kā to pārbaudīt... vai tiešām viņi pārzin visu Eiropas valstu TA veidus, uzlīmes, utt?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
PZ rakstīja:
Bet, no otras puses... man ir viens paziņa, kas jau gadus divus braukā ar UK numuriem un, cik zinu, viņš tiešām liek mīksto uz visu pēc kārtas: TA, nodoklis, sodu plāksteri, utt...  shura  īsti normāli jau nav, ka tas ir tik vienkārši iespējams

Saprotu ka ir kādi 100-300 auto, kuru īpašnieki liek mīksto uz visu - jo mašīna citur reģistrēta, bet būtu vispirms izķēruši tos, kam simtiem neapmaksātu soda kvīšu ar visu reģistrāciju Latvijā...

Un - kā piedzīsi sodu no jebkura ārzemnieka, kas uzliek mīksto uz mūsu sodiem?


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Cik es saprotu, likums atteicas tikai Latvijā dzīvojošam personam (starp citu, ko nozīmē "Latvijā dzīvojošai personai"  Confused ). Bet kā būt ar tiem, kam auto pieriegistrēts uz ārzemnieku, kurš īr citas valstīs pilsonis? Manuprāt tas viss ir fufels un kārtējo reizi pierada, ka mūsu politiķi nodarbojas ar kkādiem mifiskājiem likumiem. Zae.... uzhe. Labāk padomātu, kā palīdzēt tautai izdzīvot (tieši izdzīvot, bet ne dzīvot) tuvakajā laikā. Sad


_________________
GTV6
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
palaidniex rakstīja:


Un - kā piedzīsi sodu no jebkura ārzemnieka, kas uzliek mīksto uz mūsu sodiem?


Ārzemnieki patiesībā diezgan apzinīgi tos sodus maksā. Lidostā katru dienu kāds bariņš nopelna plāksterus (pārsvarā lietuvieši) un iet maksāt uz lidostas Parexu un Swedbanku.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Mīxtie  Very Happy

Mani 3 zirgagalvas vizinās horse  ar manām mašīnām pa Viļņu - pilnīgs po uz visu LT ceļu policiju, precīzāk - plāksteriem un fotoradariem. man pašam paņevēžos ir protokols par spīdingu. žēl ka nav smaiļiks - uzlikt dzimumlocekli uz menta kepkas shura

Februārī beidzas līzings frīlanderam, ja te būs masīva fotoradaru expansija mož pārreģistrēšu to uz Lietuvu  wtf

Mociks laikam pa taisno jāliek uz leišu nummuriem  hmm

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Latvijā pārbauda TA tikai Latvijā reģistrētiem transportlīdzekļiem! Sodu (administratīvo)no citu ES valstu pilsoņiem nepiedzen!Tas ir uz brīvprātības principa!


_________________
dejojam dizko!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
NIKSONS rakstīja:
Mīxtie  Very Happy



Februārī beidzas līzings frīlanderam, ja te būs masīva fotoradaru expansija mož pārreģistrēšu to uz Lietuvu  wtf

Mociks laikam pa taisno jāliek uz leišu nummuriem  hmm


vai tev ir ideja kaa var registreeties lietuva??? man tur nav neviena rada vai uzticama pazinjas! cik saprotu, ka tas ir obligaats prieksnosaciijums registraacijai lietuvaa, jo taksh neregistrees jau uz LV pilsoni!!! Confused  Confused  Confused


_________________
Edgars
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Lietuvā reģistrets SIA

Mums kaimiņos ir Dextera Latvija birojs (žalūzijas da marķīzes, LT kantoris) - lielākai daļai pepelacu ir LT numuri, bet uzlīmes latviski.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Man ir sia, precīzāk - uab.  Rolling Eyes

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Viss, atlikt paniku. Likums nebija akceptēts, bija parāk daudz jautājumu un daudz vēl ko. Tātad visi draudzīgi pārsēžamies uz lietuvas numuriem  Laughing


_________________
GTV6
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
NIKSONS rakstīja:
Man ir sia, precīzāk - uab.  Rolling Eyes
скорее ЗАО.  закрытое акционерное.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
yuran rakstīja:
Viss, atlikt paniku. Likums nebija akceptēts, bija parāk daudz jautājumu un daudz vēl ko. Tātad visi draudzīgi pārsēžamies uz lietuvas numuriem  Laughing
  ГУТ.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 3 lapa no 7 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database