Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 9 lapām pavisam
Iet uz lapu 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Nākošais
dienesta auto izvēle
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
OFFT biju Karlo Motoraa un iemileejos jaunajaa Superb....  Crying or Very sad ko dariit? 35KE

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
TheCAT rakstīja:
OFFT biju Karlo Motoraa un iemileejos jaunajaa Superb....  Crying or Very sad ko dariit? 35KE


pa aatraako pie daktera  Shocked

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
pats saprotu kaa esmu lošara... bet kā ta vārēja gadīties Sad kāpēc tieši ar mani..
bet nu autiņš ir laps... laps Exclamation

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Es daudz ko saprotu. Pat elbee bumeru  haha  bet skoda  Question

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
TheCAT rakstīja:
pats saprotu kaa esmu lošara... bet kā ta vārēja gadīties Sad kāpēc tieši ar mani..
bet nu autiņš ir laps... laps Exclamation



autinjsh ir tik negliits, ka peereejam nav noziimes. taa dizaineri smeelushies iedvesmu no peedeejo 20 gadu negliitaakaa francuuzha, renault megane classic, bet priekshgalam iedvesmas vispaar nepietika, tam dizaina nav vispaar, nemaz, nekaada Doh!





Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Un tam visam pa virsu tas badge, tas BADGE!  mozaika

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
1. Ceņņiks
2. SALONS... m-m-m-m
3. Tas pushetčbeka-pussedana bagažnieks.. a-a-a-a
4. VAG group kvalitāte
5. vienmēr patika milzīga izmērā sedani, bet uz A8 naudas nepietiek
6. No dažiem rakursiem arā arī nekas  Rolling Eyes smuks. Bet baigi ņeprivičnij - točno! Bet man arī ļoti ļoti patīk tādi auto kā Lancia Thesis un Ford Scorpio II.. varbūt tiešām esmu slims... Embarassed

This is COOL just because it's HUDGE, UGLY and Skoda  grudaks



Pēdējoreiz rediģējis Quattordici Fri Nov 07, 2008 11:06 pm; pavisam rediģēts 1 reizi
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
nju nav, nav tik traki, tas eksemplārs, kas alfa stav tads sūdīgs, mazas riepas utt. bet lielais motors, lielās riepas, pareiza krāsa un īstais salons (patīk) liekas tā neko. Jauns autiņš ir jauns autiņš. Bet izvelē starp škodu un breru es nevilcinātos (ja reiz ir iespēja)

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
lāča_kungs rakstīja:
nju nav, nav tik traki, tas eksemplārs, kas alfa stav tads sūdīgs, mazas riepas utt. bet lielais motors, lielās riepas, pareiza krāsa un īstais salons (patīk) liekas tā neko. Jauns autiņš ir jauns autiņš. Bet izvelē starp škodu un breru es nevilcinātos (ja reiz ir iespēja)


Iebrauksi Karlo Motors, tur stāv tieshām super auto.. vismaz komplektācija ir m-m-m-m...
runājot par Breru un jaunajām Alfām.. hm..
159 Ti Q4 - jā,
147 Ducati - jā, ja nebūtu man jau 156
Quattroporte Smile - nu protams!!
Brera par sviestmaizi - varbūt jā!
Viss pārējais - atlikt...

Bet galvēnais iemēsls kāpēc nēAlfa - tāpēc ka man jau IR Alfa (kura man patīk!) bet divas Alfas - ta nu jau ir slīmība  Very Happy



Pēdējoreiz rediģējis Quattordici Fri Nov 07, 2008 11:11 pm; pavisam rediģēts 2 reizes
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Pat atmetot alfas par 34k EUR ir dafiga alternativas. Pat A8 par krizes cenu, protams, ne jauns. Bet par skodu es nekad pat neaizdomatos. Karam savs, gan jau...

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Ups, tēmu jāizmet uz NEalfas topiku.. ja tā nemaz nav par Brera  Rolling Eyes bet man gan ir interesanti izklausīties Alfistu viedokļus

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
laiietdirst! (c)

skoda ir kuul! es ar to shrotu nobraucu gadu un noliku pret seetu!
jaj tev piedaavaa vienaa cenu kategorijaa, tad labaak 159 alfu, piemeeram vai volvo (blja, nesitiet, kad satiksiet uz ielas!) xc60 - saldais!

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
ja ir budzhets, kur jaatraapa, tad Skoda piedaavaa "vairaak mashiinas par to pashu naudu" un taa ir eiropas mashiina eiropieshu prasiibaam un iegribaam.

es reiz shaadaa situacija izveeleejos Octavia, tolaik taa bija jaunaa Octavia, nobraucu kaadus gadus divus, viss bija labi, bet kaut kaadaa briidii piefikseeju, ka man vairs ne mazaakaas veelmes briivdienaas kaut kur aizbraukt, izbraukt vienkaarshi taapat, braukshana nesagaadaa ne mazaako prieku. skaidrs, ka garazhaa ir Alfa, ar kuru izgaazt briivdienaas, bet taas ir tikai 2 dienas no 7, un tajaas parasti ir veel viss kas cits ko dariit. un taa nu man tomeer patiik katru dienu braukt ar garshu, katru reizi piestarteet dzineeju ar tik patiikamo tuulit brauksim sajuutu. Skodai nekaa taada nav Sad

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Bet nu bļin.. lai taa ir Skoda, pofig uz badge, pofigu uz to skati... pēc izmēriem - A8L salons, pēc kvalitātes arī nav ne vainas. Un 30KE par 2.0 170Zs TDi un labu aprikojumu.. pfff

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
es biju iedomajies, ka mekle Auto privatam vajadzibam. Tapat ka trax. Ka dienesta Auto, par kuru es pienemu maksa darbadevejs, ir ok.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 9 lapām pavisam
Iet uz lapu 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database