Atbildēt pie šī temata 6 lapa no 9 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Nākošais
dienesta auto izvēle
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
vobshem, kad brauc 159 Q4, visi Tiguani, XC, XX, XXX atpuushas, paliek melni un mazinji shura


Jo 159-ai ir vecais labais torsens, nevis visādi elektronikas sū..

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
2 torseni. Un nevis vecie, bet jaunaakaas paaudzes, ar "torque-on-demand" jeb "priekshblokjeeshanu". Taa es kaut kur lasiiju. Tipa vinji kaut kaadaa veidaa "nojaush", kad jaablokjeejas un izdara to PIRMS kaads rats saak spoleet. super


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
nojaush no pirmaa 1/4 aprautaa aplja ritenim. tipa spidometra bultas noraadiitais aatrums neit kopaa ar ritenja apgrieshanos. man liidziigaa veidaa tas nesaprotamais dts straadaa. tehnologjijas bljin.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
159 2.4 AT Q4 SW varētu būt neslikta izvēle  Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
šodien tiešī sarkans 159vagons (domāt ka 3,2 Q4) izlīda no stockman stāvvietas un kā aizgaja, kā aizgāja, bez piepūles super

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
MartinsT rakstīja:
159 2.4 AT Q4 SW varētu būt neslikta izvēle  Wink


Nav. Var dabuut jebkuru DIVU sho komponenshu kombinaaciju. Bet visas 3 kopaa - ne. Rolling Eyes Tipa Q4+AT=3.2 vai 2.4+AT=2WD vai Q4+2.4=MT  Exclamation
Hvz. Paskatiisies. Diizelis nebuut nav obligaati. Tas ikss ariidzan tika skatiits ar domu par 2.5i. Domas mainiijaas, kad izbraucu ar to 3.0ds. Tas dzineejs ir le pisec ihaaaaa


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga rakstīja:
MartinsT rakstīja:
159 2.4 AT Q4 SW varētu būt neslikta izvēle  Wink


Nav. Var dabuut jebkuru DIVU sho komponenshu kombinaaciju. Bet visas 3 kopaa - ne. Rolling Eyes Tipa Q4+AT=3.2 vai 2.4+AT=2WD vai Q4+2.4=MT  Exclamation
Hvz. Paskatiisies. Diizelis nebuut nav obligaati. Tas ikss ariidzan tika skatiits ar domu par 2.5i. Domas mainiijaas, kad izbraucu ar to 3.0ds. Tas dzineejs ir le pisec ihaaaaa


toč zini? man likās, ka sākumā nevarēja, bet kautkad sāka.....

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nee nee. Diizelis ir vai nu ar q4 vai nu ar q-tronic. abus nevar nono

http://www.duttonforshawalfaromeo.co.uk/aboutus/gallery_picture.html?current_folder=374&pid=2907
45


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
es atkal esmu nonācis pie secinājuma, ka nākamais pakaļpāevietotājs jāņem kāda 2001. Gada Range Rover 4.6 HSE ar automātu, krēmīgu ādu un pneimopiekari.

Vienu jau BRC nolūkoju, british racing green krāsā, bet šamie nebija gatavi mainīties.

Tā kā Honda for sale. 11 000 eiro? 10?


_________________
@Scmic
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Es atkal, domaajot par sveetdienas sirdsprieka auto izveeli, aizdomaajos par kaadu shitaadu mopeedu shura A kas? Inchiigi! c


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
5

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga rakstīja:
Es atkal, domaajot par sveetdienas sirdsprieka auto izveeli, aizdomaajos par kaadu shitaadu mopeedu shura A kas? Inchiigi! c

 visiem uz bobiku pavilka ?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga rakstīja:
2 torseni. Un nevis vecie, bet jaunaakaas paaudzes, ar "torque-on-demand" jeb "priekshblokjeeshanu". Taa es kaut kur lasiiju. Tipa vinji kaut kaadaa veidaa "nojaush", kad jaablokjeejas un izdara to PIRMS kaads rats saak spoleet. super

2 torseni 1 korpusā  Wink
starptiltu un priekšējais. C3, t.i. pēdējā paaudze, ar planetāro zobratu systēmu. yo

"torque-on-demand" imo ir "urban legend"  aiwa

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga rakstīja:
Es atkal, domaajot par sveetdienas sirdsprieka auto izveeli, aizdomaajos par kaadu shitaadu mopeedu shura A kas? Inchiigi! c


hahahahahahahaha   Razz es no cukur-vates uztaisīšu cepuri un visu dienu staigāšu pa pilsētu,ja tu ko tādu nopirksi Very Happy


_________________
@Scmic
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
smic rakstīja:
Oga rakstīja:
Es atkal, domaajot par sveetdienas sirdsprieka auto izveeli, aizdomaajos par kaadu shitaadu mopeedu shura A kas? Inchiigi! c


hahahahahahahaha   Razz es no cukur-vates uztaisīšu cepuri un visu dienu staigāšu pa pilsētu,ja tu ko tādu nopirksi Very Happy


Uztaisiiju screenshotu. Taa. Katram gadiijumam crazy


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 6 lapa no 9 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database