Atbildēt pie šī temata 4 lapa no 6 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4, 5, 6  Nākošais
156
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
te ir izcils 75 evo sortiments Smile

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
smic rakstīja:
te ir izcils 75 evo sortiments Smile


galiigs offtopiks, bet es taa iisti neesmu sapratis Evo fishku. tehniski taa ir parasta 1.8 turbo 75-taa ar anglju shrotos pa kapeikaam dabuujamu Veloces kitu, nakljeneem un pretiigiem diskiem. un 1.8 turbo pat lsd blokja nebija. mosh evo ir hmm

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
urbo Evoluzione

500 examples of the Turbo Evoluzione were produced in spring 1987 to meet Group A reguirements.[10]The car had many modifications compared to the normal turbo model. The engine was 1762 cc (normal 1779 cc) and claimed power was the same as in the standard turbo, but the engine is better suited for power upgrades than the standard 75 Turbo engine.

+ vēl labākas bremzes un vēl sazin kas. Sen sen biju uzgājis pilnu aprakstu.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
kāds no šejieniešiem negrib atkratīties no savas 156? man jau zeebee klausiities kaadas konfektes ir visi auto. shodien visreecigaak bija- placha pardevejs stastija, ka auto 2 diena placii utt. Vinsh tik nezinaaja, ka es jau vakar skatijos un dzirdeju realaku variantu- auto no pavasara jau staav un nekaadi nesanaak notirgot. iemesls vienkaarshs- kāds nogājis ap mašīnu ar atslēgu.


_________________
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Spaini negribi? Very Happy


_________________
156GTA, 75TS

Put yourself in a corner and find a way out!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Jancix rakstīja:
kāds no šejieniešiem negrib atkratīties no savas 156? man jau zeebee klausiities kaadas konfektes ir visi auto. shodien visreecigaak bija- placha pardevejs stastija, ka auto 2 diena placii utt. Vinsh tik nezinaaja, ka es jau vakar skatijos un dzirdeju realaku variantu- auto no pavasara jau staav un nekaadi nesanaak notirgot. iemesls vienkaarshs- kāds nogājis ap mašīnu ar atslēgu.


Njem manu selespeedu  naac

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Jancix rakstīja:
kāds no šejieniešiem negrib atkratīties no savas 156? man jau zeebee klausiities kaadas konfektes ir visi auto. shodien visreecigaak bija- placha pardevejs stastija, ka auto 2 diena placii utt. Vinsh tik nezinaaja, ka es jau vakar skatijos un dzirdeju realaku variantu- auto no pavasara jau staav un nekaadi nesanaak notirgot. iemesls vienkaarshs- kāds nogājis ap mašīnu ar atslēgu.



Vēl joprojām var dabūt arī kādu no manām abām 156-tām. Bet pa svietmaizi nebūs (vismaz kādu gadu vēl točna ne), jo dah....ja viņās ir sakrauts.
Bet vajag VAGONU (ieteicams ar 3.2 un trīs burtu kombināciju Twisted Evil )
P.S.
Tas ir iemesls tirgošanai  Smile

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
muuris rakstīja:

Vēl joprojām var dabūt arī kādu no manām abām 156-tām. Bet pa svietmaizi nebūs (vismaz kādu gadu vēl točna ne), jo dah....ja viņās ir sakrauts.


to gaišzilo? cena?


_________________
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
j.k. rakstīja:
Spaini negribi? Very Happy


pārāk mazs... Smile


_________________
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
http://www.ss.lv/msg/lv/transport/cars/alfa_romeo/156/Vn4PFUBqRV4=.html


_________________
@Scmic
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
ak nee...  Tur ir brinumaina mashina ar UK lukturiem - dumojosho motoru - diezgan sudiigi taisiita pec avarijas - pakaleja gumija saesta (zinu jo no TAS auto iegadatie diski ar riepaam tagad ir muusu Andrejam-Arwidam).

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Alsi rakstīja:
ak nee...  Tur ir brinumaina mashina ar UK lukturiem - dumojosho motoru - diezgan sudiigi taisiita pec avarijas - pakaleja gumija saesta (zinu jo no TAS auto iegadatie diski ar riepaam tagad ir muusu Andrejam-Arwidam).


Made in Ljietuva? aiwa

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
Alsi rakstīja:
ak nee...  Tur ir brinumaina mashina ar UK lukturiem - dumojosho motoru - diezgan sudiigi taisiita pec avarijas - pakaleja gumija saesta (zinu jo no TAS auto iegadatie diski ar riepaam tagad ir muusu Andrejam-Arwidam).


Made in Ljietuva? aiwa
Ko tu - ciitiigi un personiigi atlasiita Vacijaa...    Laughing A146 pats dzirdeja...   Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Alsi rakstīja:
elbee rakstīja:
Alsi rakstīja:
ak nee...  Tur ir brinumaina mashina ar UK lukturiem - dumojosho motoru - diezgan sudiigi taisiita pec avarijas - pakaleja gumija saesta (zinu jo no TAS auto iegadatie diski ar riepaam tagad ir muusu Andrejam-Arwidam).


Made in Ljietuva? aiwa
Ko tu - ciitiigi un personiigi atlasiita Vacijaa...    Laughing A146 pats dzirdeja...   Wink

kakaja Lietuva Laughing  Laughing on ejo 1,5 goda v Germanii vislezival Laughing  Laughing (vins ta teica) Laughing

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Jancix rakstīja:
kāds no šejieniešiem negrib atkratīties no savas 156? man jau zeebee klausiities kaadas konfektes ir visi auto. shodien visreecigaak bija- placha pardevejs stastija, ka auto 2 diena placii utt. Vinsh tik nezinaaja, ka es jau vakar skatijos un dzirdeju realaku variantu- auto no pavasara jau staav un nekaadi nesanaak notirgot. iemesls vienkaarshs- kāds nogājis ap mašīnu ar atslēgu.


ko ta galu galaa nopirki? Wink http://www.alfisti.lv/garage.php?mode=view_vehicle&CID=310

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 4 lapa no 6 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4, 5, 6  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database