Atbildēt pie šī temata 3 lapa no 396 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4 ... 394, 395, 396  Nākošais
Ko varat pateikt par šo konkrēto Alfu?
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Eu!
http://mobile.de/cgi-bin/da.pl?bereich=pkw&sr_qual=GN&top=14&id=11111111208260301&

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Veloce 
Hmm...
A pēc kāda principa Spider'iem nosaukumā kabinās klāt 'Veloce'?


_________________
156GTA, 75TS

Put yourself in a corner and find a way out!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga rakstīja:
Eu!
http://mobile.de/cgi-bin/da.pl?bereich=pkw&sr_qual=GN&top=14&id=11111111208260301&


eu, nu, shrots tachu Mr. Green

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Es jau laikam visur kur var esmu uzrakstījis šo tekstu   Atkal uzrakstīšu.Lieta tāda ,taisos pirkt Alfa rameo GTV 1997.gPastāstiet man par šo modeli,uz ko pievērst uzmanību pērkot un vai vispār ir vērts pirkt,VISS,liels paldies

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
rons rakstīja:
Es jau laikam visur kur var esmu uzrakstījis šo tekstu   Atkal uzrakstīšu.Lieta tāda ,taisos pirkt Alfa rameo GTV 1997.gPastāstiet man par šo modeli,uz ko pievērst uzmanību pērkot un vai vispār ir vērts pirkt,VISS,liels paldies


vai ir veerts pirkt, to pasham buus jaaizdomaa. ja patiik, gribas un var atljauties, tad kaapeec gan ne? uzmaniibu, pacietiibu, laiku un naudu shii mashiina pateerees daudz Wink pirkt ir veerts labu mashiinu, koptu, nenobrauktu, veelams zinaat taas veesturi utt., jo nobrauktus eksemplaarus uzcelt ir ljoti daargi.

manupraat, buutiski ir ar pirmo piegaajienu pirkt mashiinu ar V6 dzineeju. 97. gadaa bija pieejami 2l V6 turbo un pirmie 3.0 V6. kaut arii ar 2.0 TS vinjsh iet tiiri labi, V6 to mashiinu padara par iistu sporta auto.

ko skatiities? nav neka tada speciala, kam jaapieveersh iipashs uzmaniiba. jaaskataas vispaareejais staavoklis un mashiinas remontu veesture. nobrauktas balstiekaartas saveshana kartiibaa izmaksaas vismz 500ls, GTV ir unikaals pakaljeejaa tilta risinaajums ar 16 bukseem un 12 lodveida balstiem + amortizatori veel 500ls, oriģinālie ir vaaji, dzineeja apkope (siksnas, rulji, sveces, gaisa meeriitaaji, variatori) veel 500ls. bet, ja tas viss vismaz dljeeji ir jau dariits, tad ir ceriibas buutiski samazinat mashiins lietoshanas izmaksas.

mashiina ir absoluuti nepraktiska. sniega deeli tur ielikt nav kur, jumta bagazhnieku arii pielikt nav iespeejams, seedeet var tikai 2 cilveeki, bagaazhnieka ieiet tikai mugursoma. un visticamaak buusi peedeejis shaa auto iipashnieks latvijaa. taa ka ja domaa iegaadaaties GTV kaa vieniigo ikdienas transporta liidzekli, ir veerts nopietni padomat pirms tam.


jebkuraa gadiijumaa, kad esi noskatiijis konkreetu auto, padod siikaaku info, meegjinaasim paliidzeet noveerteet.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Liels paldies Very Happy

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
rons rakstīja:
Liels paldies Very Happy
Nē,mašīna ir jau rīgā,placī.Sonedēļ atvesta no šveices.Tur itkā bukse ir beikta,to viņi paši itkā mainīšot.Rīt jābrauc jau konkrētāk viss jāskatās.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Ar neērtībām ir jau pierasts,jo braukāju ar Ford Probe Twisted Evil

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
patestee un obligaati uz kaadu speciaalo servisu paarbaudiit aizdzen. Arfila, Auto Italia.

Probe, saliidzinot ar GTV, ir ka kravas mashiina Wink Arii, saliidzinot gaitas iipashiibas un sajuutas Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Atradu kantori, kas pa ~400 eirām dzen auto no DE. Drošības nauda 300e

Atradu arī auto.

Principā atbilst manām perversajām vēlmēm par dīzeli, ādu un klimu.

Ko sakait, tautieši?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
smic rakstīja:
Atradu kantori, kas pa ~400 eirām dzen auto no DE. Drošības nauda 300e

Atradu arī auto.

Principā atbilst manām perversajām vēlmēm par dīzeli, ādu un klimu.

Ko sakait, tautieši?



izskataas labi, man tik nav skaidrs, kaadi ir iemesli un varbuuteejas sekas piebildei "nur export", kas vaacu sludinajumos ir ljoti biezhi. tipa paardeveejs nedod garantiju?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
nav apskates. nav garantijas. Turku placis. Nobraukums... nu HVZ

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
navigationssystem, 5-gang  Laughing
citaadi mozh ir ok. Man gan mazliet nepatiik taa uzticeeshana kaadam auto "atdziit", jo sanaak pirkt kakji maisaa. Mozh vinjam turbo ir kirdik, nu vai tur radiatori tek vai veel kaut kas... Tam auto atdzineejam plusmiinus pofig. Man liekas, Smic, ka labaak davaj sapuceejamies celjam kaut kad augusta saakumaa un ar easyjet aizlidojam uz to shtrunta vaaczemi pakalj kaadaam paaris Alfaam  Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
zēr gūte idēa, mein herr.
IMO ir jālido iu frankfurtes apkaimi (tās kas pie mainas)

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga rakstīja:
navigationssystem, 5-gang  Laughing
Viņam k-kāds beckers ar navi tur maģa vietā imo stāv.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 3 lapa no 396 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4 ... 394, 395, 396  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database