Atbildēt pie šī temata 109 lapa no 118 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3 ... 108, 109, 110 ... 116, 117, 118  Nākošais
ĀBOLI, AI ĀBOLI...
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
tipa krame kopa pusasi un zvana telefons, redzi ka jatbild obligati, tad pec tam brinies ka pat ausis ir tas smers naac jo zvana jau tikai tad kad visnetirakas rokas shura  a un tad kad cel nost karbu tad ar obligati kads izdomas zvanit Razz tas tads mans noverojums Rolling Eyes


_________________
visa veida itāļu auto remonts un rezerves daļas 28397250
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
koijotins rakstīja:
tipa krame kopa pusasi un zvana telefons, redzi ka jatbild obligati, tad pec tam brinies ka pat ausis ir tas smers naac jo zvana jau tikai tad kad visnetirakas rokas shura  a un tad kad cel nost karbu tad ar obligati kads izdomas zvanit Razz tas tads mans noverojums Rolling Eyes


Un tev, protams, ir OBLIGĀTI jāatbild tajā brīdī uz to zvanu. Doh!


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
protams  Wink  ir bijis ari ta ka dzenot bardu zvana telefons, redzi ka zvana VUGD, nu ka tu neatbildesi? ta ari beidzas mana prakse dzit ar zileti jo sekundes laika gribeju paspet ari otru pusi nodzit shura  rezultata aizskreju uz pazaru ar vienu nodzitu un otru asinojosu vaigu naac


_________________
visa veida itāļu auto remonts un rezerves daļas 28397250
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Par āboliem.
Ventspilī maximas lombardā stāv macbook air pirmā paaudze, ja nemaldos, par 400eur.
Neko nezinu par ābolu cenām, bet liekas aizdomīgi lēti pat lombardam. Varbūt kādam tai galā nozudis...

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Mazliet par futbolu.



_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
versatile rakstīja:
Par āboliem.
Ventspilī maximas lombardā stāv macbook air pirmā paaudze, ja nemaldos, par 400eur.
Neko nezinu par ābolu cenām, bet liekas aizdomīgi lēti pat lombardam. Varbūt kādam tai galā nozudis...


Ja TIEŠĀM PIRMĀ paaudze, tad tas ir reāli dārgi. Tiec skaidrībā, kuras paaudzes Air tas ir. Ja vēl izdotos noskaidrot sērijas numuru... naac


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
varu iedot sērijas numuru, tam ko man nozaga.


_________________
dejojam dizko!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
dzintis rakstīja:
varu iedot sērijas numuru, tam ko man nozaga.


Dod


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
[quote="Oga"]
versatile rakstīja:
Tiec skaidrībā, kuras paaudzes Air tas ir.

Sorry, es tur biju uz pusmaratona laiku un nebija vēlmes un laika baigi iedziļināties. Macos neorientējos, lai gan air man patīk - tik nepatīk doma, ka maksāju par macos, kuru tāpat nelietošu un likšu virsū win...

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
[quote="versatile"]
Oga rakstīja:
versatile rakstīja:
Tiec skaidrībā, kuras paaudzes Air tas ir.

Sorry, es tur biju uz pusmaratona laiku un nebija vēlmes un laika baigi iedziļināties. Macos neorientējos, lai gan air man patīk - tik nepatīk doma, ka maksāju par macos, kuru tāpat nelietošu un likšu virsū win...


MacOS, atšķirībā no Win, maksāja 17,99 EUR. Un šobrīd tas vispār maksā 0 EUR. Un gandrīz katrs, kurš šobrīd lieto Mac OS, agrāk domāja tieši tāpat kā tu. 056


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Neiesim detaļās, bet man vitāli nepieciešamas dažas lietas, kas uz mac gluži vienkārši nav pieejamas vispār. Nevis ir pieejami analogi, nevis var darīt/domāt savādāk, bet vienkārši NAV. Dzelži gan man patīk.

Un Win8 es savulaik nopirku laikam par 30 EUR... Smile

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
http://blog.laptopmag.com/top-10-ultrabooks  naac

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
[quote="versatile"]
Oga rakstīja:
versatile rakstīja:
Tiec skaidrībā, kuras paaudzes Air tas ir.

Sorry, es tur biju uz pusmaratona laiku un nebija vēlmes un laika baigi iedziļināties. Macos neorientējos, lai gan air man patīk - tik nepatīk doma, ka maksāju par macos, kuru tāpat nelietošu un likšu virsū win...

tad nafig mac? mac'am lielākais + imho ir "user experience". Ja novāc macos, tad tikpat labi vari lietot dajebkādu pc veidīgo laptopu.


_________________
156GTA, 75TS

Put yourself in a corner and find a way out!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
versatile rakstīja:
Un Win8 es savulaik nopirku laikam par 30 EUR... Smile

nejau system builder? tātad būs jāpērk vēl viena licencīta, ja gribam būt godīgi? shura


p.s. Mac'us nelietoju, laigan varu pārdot vienu 1.1 paaudzes air'i Very Happy


_________________
156GTA, 75TS

Put yourself in a corner and find a way out!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
[quote="Oga"]
versatile rakstīja:
Oga rakstīja:
versatile rakstīja:
Tiec skaidrībā, kuras paaudzes Air tas ir.

Sorry, es tur biju uz pusmaratona laiku un nebija vēlmes un laika baigi iedziļināties. Macos neorientējos, lai gan air man patīk - tik nepatīk doma, ka maksāju par macos, kuru tāpat nelietošu un likšu virsū win...


MacOS, atšķirībā no Win, maksāja 17,99 EUR. Un šobrīd tas vispār maksā 0 EUR. Un gandrīz katrs, kurš šobrīd lieto Mac OS, agrāk domāja tieši tāpat kā tu. 056


Oga, kā bez Win dabūt LV spell check MS Word dokumentiem?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 109 lapa no 118 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3 ... 108, 109, 110 ... 116, 117, 118  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database