Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 1 lapām pavisam
Uzaicinajums uz Street Race Party '08
Ko es domaju par Street Race Party '08?

Yoo, atbalstu, noteikti busu tur 0% 0% ( 0 )
Busu, esmu dalibnieks 3% 3% ( 1 )
Ja bus labs laiks un nebus ko darit, busu 6% 6% ( 2 )
PVZ! 90% 90% ( 29 )

Balsis pavisam : 32
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Uzaicinajums uz Street Race Party '08 
Stipri nesitiet, esmu tikai zinjnesis, bet ...:

Ienacies neoficials uzaicinajums piedalities ikgaejaja nakts auto festivala Streetrace Party '08, kura ietvaros bus dragreiss un kaskadieru sovi.
Pasakums notiks si gada 6. septembri - Bikerniekos (Biletes Bilesu paradizes kases).

Ka papildus odzinja, si pasakuma ietvaros paredzeta Latvijas autoklubu interesantako auto izstade, uz kuru tad faktisti tas uzaicinajums ari attiecas.

Pasakuma organizatori veletos redzet izstadito auto rindas ari Alfa Romeo.

Ir vispar kads/kada, kuru sis pasakums varetu intereset, un kurs busu ar mieru izstadit interesanto/neparasto Bellu plasakai apskatei?

(p.s. personai, kas bus ar mieru izstadit savu bellu shaja pasakuma, tiek solitas 2 bezmaksas ieejas kartes)

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
balsojums pagaidaam paraada ko par to domaajam Smile
neesmu piedaliijies, neesmu skatiijies, neesmu fans, neesmu piekriteejs, esmu atkriteejs, esmu memmiitis, esmu izsalcis, eju eest!

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
jocīx tas balsojums... aiwa naac


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Re: Uzaicinajums uz Street Race Party '08 
xls99 rakstīja:
Stipri nesitiet, esmu tikai zinjnesis, bet ...:

Ienacies neoficials uzaicinajums piedalities ikgaejaja nakts auto festivala Streetrace Party '08, kura ietvaros bus dragreiss un kaskadieru sovi.
Pasakums notiks si gada 6. septembri - Bikerniekos (Biletes Bilesu paradizes kases).

Ka papildus odzinja, si pasakuma ietvaros paredzeta Latvijas autoklubu interesantako auto izstade, uz kuru tad faktisti tas uzaicinajums ari attiecas.

Pasakuma organizatori veletos redzet izstadito auto rindas ari Alfa Romeo.

Ir vispar kads/kada, kuru sis pasakums varetu intereset, un kurs busu ar mieru izstadit interesanto/neparasto Bellu plasakai apskatei?

(p.s. personai, kas bus ar mieru izstadit savu bellu shaja pasakuma, tiek solitas 2 bezmaksas ieejas kartes)



Ble. Es atkal atkārtošos. Izārdīs to BKSB kartodromu pavisam. Nebūs manam vecākajam kur trenēties Evil or Very Mad Labi nebūs kartodromā, bet taisnē. Vatever piedirsīs kartodromu un atstās Toi Toi pēc pasākuma trases malā, kurā ievilkt, ja neierakstās līkumā Wink


_________________
Presto - tas nozīmē ātri (drīz)
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Presto - tu gadienaa negribi deelu maaciit klavierspeeli? gonkas, gonkas, motori, elljas. uzjas! vinjam vispaar kaada izveele ir dota?  Shocked

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
viedoklis pausts skaidri un neparprotami Smile

aptaujas rezultati mani nebut neparsteidz.

faktiski sho aptauju izveidoju tikai tadelj, ka sanemu zvanu no pasakumu organizatoriem, un apsolijos apjautaties, vai musejie ari velas "izstadities". Savukart mans tel. nr. iekluvis SABI cilveku datubaze preti ailitei "alfaclub" pagajusha nedelja, kad ar kolegiem apmeklejam kartingu trasi (par to ir atseviks stasts, 2 vardos - Kandava forever). visam varitem meginaju pierunat lai neliek tel.nr.bet gan kluba e-kasti, nesanaca ;(  pat nezinu ko man sagaidit turpmak... Confused

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
xls99 rakstīja:
viedoklis pausts skaidri un neparprotami Smile

aptaujas rezultati mani nebut neparsteidz.

faktiski sho aptauju izveidoju tikai tadelj, ka sanemu zvanu no pasakumu organizatoriem, un apsolijos apjautaties, vai musejie ari velas "izstadities". Savukart mans tel. nr. iekluvis SABI cilveku datubaze preti ailitei "alfaclub" pagajusha nedelja, kad ar kolegiem apmeklejam kartingu trasi (par to ir atseviks stasts, 2 vardos - Kandava forever). visam varitem meginaju pierunat lai neliek tel.nr.bet gan kluba e-kasti, nesanaca ;(  pat nezinu ko man sagaidit turpmak... Confused


man arī bail iedomāties


 laureats

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Trax rakstīja:
Presto - tu gadienaa negribi deelu maaciit klavierspeeli? gonkas, gonkas, motori, elljas. uzjas! vinjam vispaar kaada izveele ir dota?  Shocked


Bet protams. Tā tak ir viņa izvēle. Galvenais, ka nav uz ielas


_________________
Presto - tas nozīmē ātri (drīz)
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 1 lapām pavisam
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database