Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 1 lapām pavisam
Pazuda......
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Pazuda...... 
Sveiki Smile

Man te ar TA sanāca šaize Sad Priekšējiem lukturiem pazuda STARS ... Lampiņas tika mainīta un likta dažādās pozīcijās, bet rezultāta nav ...
Pirms tam man stāvēja ksenona lampas, bet pirms tehniskās izņēmu ārā. Nevaru saprast kāds iemesls Sad Ir nedaudz sabojāts iekšējais spīdums + 2 reizes pa gadu pulēju lukturus. Vieni saka, ka ksenons izkausēja stikla (plasmasa) iekšējo daļu, kur notiek gaismas laušana, bet citi saka ka ksenons sakarst mazāk nekā halogēna lampas .... Karoce hren, kur pazuda stars, bet fakts paliek fakts >>> GAISMAS STARA NAV !!! Moška kādam ir idejas kur viņu meklēt ?? Smile Jā un tehnisko blin neizlaida Sad

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
...man vienam čomam bij tā pati problēma (BMW e46) - ksenons kurš nebija paredzēts no karstuma sačakarēja lukturus un nācās pirkt jaunus - tipa pateica, ka nav reāli izpulēt no iekšpuses u.t.t.


_________________
SPecial Executive for Counter-intelligence, Terrorism, Revenge and Extortion
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nekas šai pasaulē nav pa lēto vai bez maksas emo


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nu vechi, kas tas jums pa xrenonu, maneejais temperatuuru vispaar nekaadu neizdala, ziemaa lukturi baigi labi apledo aiwa
Stars pazuda saki, mosk kaada kepinja nolausta, liiki ielikta lampinja, atstarojoshais elements tieshaam sabiris hvz kaapeec. Nu kas vel, stiklam no iekshienes nav baismiigi daudz gruzhu, kas nosedz to grubuljaino virsmu kura to staru taisa?! Rolling Eyes
Varbuut ir verts iznjemt lukturi aaraa un tad to kaartiigi nopeetiit, izaardiit cik var.
Ar xenon spuldzi arii vairs stars nav?

P.S. Kur pulee lukturus, cik maksaa? Tavejai plastmasas, jeb stikla?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
pulesana maksa 30 ls par abiem plastmasas lukturiem (pie manis) par stara pazusanu visticamakais ka vainojams reflektors


_________________
visa veida itāļu auto remonts un rezerves daļas 28397250
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Man 147 tā iznāca, ka ieliku kkādu kreiso lampočku - poļu vai kitajozu, jo lauku tankštelē bija tikai žikiņu un mofishu lampas, bet pa tumsu ar 1 braukt negribējās.
Un pēc nedēļas skatē  sex

Ielliku norm  yo narvu vai filipu un  056

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Xenon`a spuldzēm toč nav jākarst Exclamation


_________________
SPecial Executive for Counter-intelligence, Terrorism, Revenge and Extortion
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Hindo rakstīja:
Xenon`a spuldzēm toč nav jākarst Exclamation

Liidz aareejam stiklam tochna nokljuust mazaaka T. Vakar beidzot samainiiju spuldzes no 6000k uz 5000k. Ir baltas un viss kaa naakas. Bet njemot aaraa vecaas (nupat bija labu laiku straadaaushas), es neteiktu ka bija aukstas, spuldzei pieskarties nevareeja, karstas.

Koijotins, stikla gaismekljus nepulee? Rolling Eyes

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
AMV rakstīja:
Hindo rakstīja:
Xenon`a spuldzēm toč nav jākarst Exclamation

Liidz aareejam stiklam tochna nokljuust mazaaka T. Vakar beidzot samainiiju spuldzes no 6000k uz 5000k. Ir baltas un viss kaa naakas. Bet njemot aaraa vecaas (nupat bija labu laiku straadaaushas), es neteiktu ka bija aukstas, spuldzei pieskarties nevareeja, karstas.

Koijotins, stikla gaismekljus nepulee? Rolling Eyes


Nu, jā, precīzāk es biju domājis, ka Temp. no parastās halogēnās lampas un Xenon atšķiras un to tiešām vislabāk jūt pieliekot roku pie lampas kad spuldzes jau kādu laiku ir degušas.


_________________
SPecial Executive for Counter-intelligence, Terrorism, Revenge and Extortion
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
AMV rakstīja:
Nu vechi, kas tas jums pa xrenonu, maneejais temperatuuru vispaar nekaadu neizdala, ziemaa lukturi baigi labi apledo aiwa
Stars pazuda saki, mosk kaada kepinja nolausta, liiki ielikta lampinja, atstarojoshais elements tieshaam sabiris hvz kaapeec. Nu kas vel, stiklam no iekshienes nav baismiigi daudz gruzhu, kas nosedz to grubuljaino virsmu kura to staru taisa?! Rolling Eyes
Varbuut ir verts iznjemt lukturi aaraa un tad to kaartiigi nopeetiit, izaardiit cik var.
Ar xenon spuldzi arii vairs stars nav?

P.S. Kur pulee lukturus, cik maksaa? Tavejai plastmasas, jeb stikla?


NU pulēja man pa 5 latiņi  Rolling Eyes plastmasas stikli ...

Lampiņu maniju dafiga reizes tieši servisā kur regulēju lampas, bet nepalīdzēja ... Sad  Vienīgi reflektoram iekšā ir drusku nobiris spīdumiņš. (ļoti maz)

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Bet kad tumsaa piebrauc pie sienas, stars vispaar veidojaas pareizss?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nu es gondai TA ar visu ļevo hrenonu izgāju. Inspektors pat aci nepamirkšķināja. ARĪ stars bija pareizs. Tiesa gan tur ir lēclukturi visām versijām un mānīgi mazgātāja vāciņi, kā arī godīgi 4300k

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 1 lapām pavisam
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database