Atbildēt pie šī temata 178 lapa no 225 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3 ... 177, 178, 179 ... 223, 224, 225  Nākošais
sīkums, bet bļaut gribas
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
1) tuvaka gazes uzpilde ir 27 km attaluma
2)masina nav mana, bet gan izireta par simbolisku atlidzibu  kodiens

principa pratigakais ir gazika kramet ieksa dizeli


_________________
visa veida itāļu auto remonts un rezerves daļas 28397250
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
koijotins rakstīja:
1) tuvaka gazes uzpilde ir 27 km attaluma


vai tad gazikos parasti neliek iekšā tos sarkanos mājsaimnieču balonu, kurus ar pasātu var aizvest uzpildit? un pasatā zagtais soļķis pa lēto  shura

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
koijotins rakstīja:
Mad  Mad  benzina cena atkal virs lata Mad  ar 30 litriem uz simta jut atskiribu Rolling Eyes

Nja. Es ar kautkā nejauši pamanīju, un nodomāju- savādi, ka tā informācija mani neinteresē aiwa

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
MartinsT rakstīja:
koijotins rakstīja:
1) tuvaka gazes uzpilde ir 27 km attaluma


vai tad gazikos parasti neliek iekšā tos sarkanos mājsaimnieču balonu, kurus ar pasātu var aizvest uzpildit? un pasatā zagtais soļķis pa lēto  shura
  ne, tik izskatas nedaudz lidzigs, un sarkanos balonus nav problema apmainit uz vietas, nav leta solka, nav ari zemniekiem paredzetais bezakcizes Crying or Very sad  kombaina videji pa dienu tiek 100 -180 litri  emo  emo


_________________
visa veida itāļu auto remonts un rezerves daļas 28397250
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Dievs nemil ka nabagi trako Rolling Eyes  pie svetdienas dienas aizbraucam kult auzas un jau pirmaja vala izdomaja kombainam vienai asij gultni, aizbraucam, nopirkam, apmainijam = viss labi, pec 50 metriem zem veldres noslepies kartigs akmens pa kuru protams trapija Evil or Very Mad  rezultata salauzti 2 piki un nosisti 5 zobini izkaptij Evil or Very Mad rezultata visa diena paiet kamer sataisit visu Rolling Eyes


_________________
visa veida itāļu auto remonts un rezerves daļas 28397250
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Sukas Statoil. Ielēju 10 litri kannā - izrādijās 9.5 litri. Shocked angry   Man tādas aizdomas, ka man ir tiesības vienu bāku viņiem vienkārši nopi...īt. aiwa


_________________
Presto - tas nozīmē ātri (drīz)
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Vot es arī par šito vienmēr domāju - cik braucu pēc bendžas zāles pļāvējam ar 5 L kanniņu uz Nesti, tik vienmēr ir izdevies tajā ieliet vairāk Mr. Green vai nu man kanniņa kaut kāda nepareiza, vai arī Neste kaut ko muhļī Mr. Green

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
PZ rakstīja:
Vot es arī par šito vienmēr domāju - cik braucu pēc bendžas zāles pļāvējam ar 5 L kanniņu uz Nesti, tik vienmēr ir izdevies tajā ieliet vairāk Mr. Green vai nu man kanniņa kaut kāda nepareiza, vai arī Neste kaut ko muhļī Mr. Green


Neatceros kurā tankā tas bija, bet tur bija rakstīts, ka precīza mērīšana sākas no pieciem litriem.


_________________
SPecial Executive for Counter-intelligence, Terrorism, Revenge and Extortion
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
PZ rakstīja:
Vot es arī par šito vienmēr domāju - cik braucu pēc bendžas zāles pļāvējam ar 5 L kanniņu uz Nesti, tik vienmēr ir izdevies tajā ieliet vairāk Mr. Green vai nu man kanniņa kaut kāda nepareiza, vai arī Neste kaut ko muhļī Mr. Green


jamie vienmēr blato melns uz balta , ka "precizitāte" sākoties pēc 5 vai 10 litriem... shura

no otras puses mazliet jau ir  angry , ka viņi cenu nosaka līdz desmitajai daļai santīma, bet lej ar "precizitāti" 5-10% shura


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
palaidniex rakstīja:
PZ rakstīja:
Vot es arī par šito vienmēr domāju - cik braucu pēc bendžas zāles pļāvējam ar 5 L kanniņu uz Nesti, tik vienmēr ir izdevies tajā ieliet vairāk Mr. Green vai nu man kanniņa kaut kāda nepareiza, vai arī Neste kaut ko muhļī Mr. Green


jamie vienmēr blato melns uz balta , ka "precizitāte" sākoties pēc 5 vai 10 litriem... shura

no otras puses mazliet jau ir  angry , ka viņi cenu nosaka līdz desmitajai daļai santīma, bet lej ar "precizitāti" 5-10% shura


cik atceros no tiem laikiem, kad apkalpojām DUS, precizitāte kolonkām sākās no litra... kolonkas pa to laiku nav mainījušās...   naac

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
ega rakstīja:
palaidniex rakstīja:
PZ rakstīja:
Vot es arī par šito vienmēr domāju - cik braucu pēc bendžas zāles pļāvējam ar 5 L kanniņu uz Nesti, tik vienmēr ir izdevies tajā ieliet vairāk Mr. Green vai nu man kanniņa kaut kāda nepareiza, vai arī Neste kaut ko muhļī Mr. Green


jamie vienmēr blato melns uz balta , ka "precizitāte" sākoties pēc 5 vai 10 litriem... shura

no otras puses mazliet jau ir  angry , ka viņi cenu nosaka līdz desmitajai daļai santīma, bet lej ar "precizitāti" 5-10% shura


cik atceros no tiem laikiem, kad apkalpojām DUS, precizitāte kolonkām sākās no litra... kolonkas pa to laiku nav mainījušās...   naac

noteikumi gan jau ka ir mainījušies...
aparāti moš nav mainījušies, bet uz tankiem stāv rakstīts - precizitāte no 5. vai 10. litra...

otra lieta - kontrolpirkumu (kontrollējienu uz 5 vai 10 litri) vajadzētu veikt nevis ķipa 5 vai 10 litru kanniņā, bet patiešām precīzā (vēlams sertificētā) tilpumā...


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Benzīns maina tilpumu atkarībā no temperatūras. Iepērkot 5l benzīnu pie 30C, pie 10C tilpums jau būs jūtami mazāks.


_________________
156GTA, 75TS

Put yourself in a corner and find a way out!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
jā, es ar to bieži saskaros. Jahtai pērku deģi pa retam 5-10L kaniņās (vairāk par laimi nevajag  Laughing ) Bet nupat pielēju 5l kannā deģi, kur jau kāds 1l bija priekšā un līdz malai nepielēju, pat ne līdz atzīmei. Manā uztverē bija jābūt kādiem 3L - bet statoils rādīja 5,83L. Maksājot kasierim bez naida un pretenzijām rādīju un vnk informēju, ka ar to matemātiku te kautkas nav oki. Bija biki satraukts, bet izskatījās, ka es ne pirmais to saku. skolīja saorganizēt sūkņa pārbaudi  Wink

P.s. statoil sarkandaugava/tvaika iela  Wink

p.s. a par to precizitāti no 5L ..... precizitāte jau parasti tad uz 5L fona varētu būt svārstības 0,5L robežās, manā izpratnē tas būtu oki. bet nu 2L ir diezgan normāla starpība. nez ko nozīmē tad tā precizitāte  hmm


_________________
Alfai uzliec jaunus plauktus un aizmirsti par bēdām .... līdz nākamajai apskatei ... uzliec jaunus plauktus un aizmirsti par bēdām ... līdz nķamajai apskatei ... uzliec jaunus .... nu jūs sapratāt Smile
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
palaidniex rakstīja:
kontrolpirkumu (kontrollējienu uz 5 vai 10 litri) vajadzētu veikt nevis ķipa 5 vai 10 litru kanniņā, bet patiešām precīzā (vēlams sertificētā) tilpumā...

+1 Tās, kaut kādas, eļļas utml. kanniņas ar visai nosacītām tilpuma atzīmēm nekad nav īsti pārliecinājušas.
Vecā 20l metāla kanna varētu būt uzticamāka, kaut gan arī nezinu cik tieši pilna skaitās tie 20l.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
j.k. rakstīja:
Benzīns maina tilpumu atkarībā no temperatūras. Iepērkot 5l benzīnu pie 30C, pie 10C tilpums jau būs jūtami mazāks.


tātad, pērkam benzīnu agri agri no rīta, bet tad metam vārāmo spirāli bākā un skat, pilna bāka  Laughing


_________________
Alfai uzliec jaunus plauktus un aizmirsti par bēdām .... līdz nākamajai apskatei ... uzliec jaunus plauktus un aizmirsti par bēdām ... līdz nķamajai apskatei ... uzliec jaunus .... nu jūs sapratāt Smile
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 178 lapa no 225 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3 ... 177, 178, 179 ... 223, 224, 225  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database