Atbildēt pie šī temata 45 lapa no 47 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3 ... 44, 45, 46, 47  Nākošais
Futbols
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Svarigi jau ir iepist pa to bumbu hodina ta lai vartsargs un blakusesosais aizsargs nepaspej noreaget. Kamer apstrada, sagatavo sitienu, atvezejas, tikmer jau bumbas vairs nav  :meklee:

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
Svarigi jau ir iepist pa to bumbu hodina ta lai vartsargs un blakusesosais aizsargs nepaspej noreaget. Kamer apstrada, sagatavo sitienu, atvezejas, tikmer jau bumbas vairs nav  :meklee:


+1000


_________________
SPecial Executive for Counter-intelligence, Terrorism, Revenge and Extortion
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
tipa hokejā ar rpiu būu diži savādāk... hmm


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
palaidniex rakstīja:
tipa hokejā ar rpiu būu diži savādāk... hmm


man liekas, ka hokeja ir savadak, bet mani secinajumi ir balstiti uz tv parraizu verosanu nevis praktisku petijumu rezultatiem, ta ka tam laikam nav liela nozime aiwa

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Hokejā ripa lido dafiga ātrāk un tā ir mazāka, tāpēc grūtāk to nobloķēt Smile

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
PZ rakstīja:
Hokejā ripa lido dafiga ātrāk un tā ir mazāka, tāpēc grūtāk to nobloķēt Smile


...apgriežot Tava paša loģiku varētu teikt - hokejā ripa lido dafiga ātrāk un tā ir mazāka, tāpēc grūtāk pa to trāpīt... Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
ralfins rakstīja:
PZ rakstīja:
Hokejā ripa lido dafiga ātrāk un tā ir mazāka, tāpēc grūtāk to nobloķēt Smile


...apgriežot Tava paša loģiku varētu teikt - hokejā ripa lido dafiga ātrāk un tā ir mazāka, tāpēc grūtāk pa to trāpīt... Wink


lai hokejists kaut vai bez slidām pamēģina ar kāju ripu paspārdīt naac Būs mega atšķīrībā, kā ar nūju finglierēt.

Ja nopietni, tad hokejis/florbolists var uzmest jebkurā brīdī, jo metiena brīdī darbojas mugura + rokas. Kāju novietojumam, protams, ir nozīme, taču ne izšķiroša.

Futbola sitienu izdarīt nevar uzreiz. Sitiena brīdī pie zemes ir labi ja viena kāja. Bumba ripo un tā vēl ir ar tām pašām kājām jānoķer. lai uzsistu skrējienā. Pirms paša sitiena pēdējie vismaz 2 soļi ir jāsamenedžē tā, lai trāpītu pa bumbu. Turklāt bumbas atrašanās vietu sitiena brīdī futbolists vēl nezina, bet tikai prognozē. Futbolista sitiens pa vārtiem nav pēkšņa darbība. Ja man priekšā stāv aizsargs, tad man tā bumba jāpasper uz vietu (jāapspēlē aizsargs), no kuras es varēšu uzsist. Tajā sekundes simtdaļā pirsms apspēlēšanas es jau galvā modelēju situāciju, kā pasperšu bumbu sānis, cik tālu tā paripos, kā ar nākamajiem minimums 3 soļiem to panākšu, atvēzēšos, speršu. Pie kam tā bumba ripo, lēkā, man slīd kājas, pretinieks tur ar rokām, jāredz vārti un vārtsargs, jāpaskatās, vai partneris pa 0.5s ir nokļuvis labākā pozīcijā par mani un varu atdot piespēli viņam nevis sist pa vārtiem. Un tas viss jāizpilda ar divām kājām, kamēr hokejistam tam ir kājas + rokas + nūja.

Vot vienu lietu gan es nesaprotu. Kā profesionāls latviešu NBA basketbolists, kuram maksā miljonus, no soda metiena līnijas pilnīgi netraucēts var iemest labi ja 40% soda metienus? OK, jāņem vērā, ka esmu spēlējis basketbolu tikai Tukuma rajona līmenī, nekad neesmu trenējies un neko nesaprotu, taču pat bez treniņa varēju samest spēlē savus 75% jebkurā sēles minūtē.


_________________
SPecial Executive for Counter-intelligence, Terrorism, Revenge and Extortion
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nr.7 rakstīja:
Vot vienu lietu gan es nesaprotu. Kā profesionāls latviešu NBA basketbolists, kuram maksā miljonus, no soda metiena līnijas pilnīgi netraucēts var iemest labi ja 40% soda metienus?


slikts piemērs. Puče ar Valdi @radio ierēca, ka pat Mesī šosezon ir vairāk punktu kā Biedriņam.....neskatoties uz to ka basketbolā pārsvarā par grozu dod vairāk kā 1 punktu.....un komanda spēlē samet ap 80-100 punktiem

 ahahahahahaaa

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
MartinsT rakstīja:
Nr.7 rakstīja:
Vot vienu lietu gan es nesaprotu. Kā profesionāls latviešu NBA basketbolists, kuram maksā miljonus, no soda metiena līnijas pilnīgi netraucēts var iemest labi ja 40% soda metienus?


slikts piemērs. Puče ar Valdi @radio ierēca, ka pat Mesī šosezon ir vairāk punktu kā Biedriņam.....neskatoties uz to ka basketbolā pārsvarā par grozu dod vairāk kā 1 punktu.....un komanda spēlē samet ap 80-100 punktiem

 ahahahahahaaa



 crazy


_________________
SPecial Executive for Counter-intelligence, Terrorism, Revenge and Extortion
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
ralfins rakstīja:
PZ rakstīja:
Hokejā ripa lido dafiga ātrāk un tā ir mazāka, tāpēc grūtāk to nobloķēt Smile


...apgriežot Tava paša loģiku varētu teikt - hokejā ripa lido dafiga ātrāk un tā ir mazāka, tāpēc grūtāk pa to trāpīt... Wink


Iespējams Smile
Tomēr hokejā tikšana līdz metienam uz vārtiem ir daudz ātrāka mazā laukuma, bortu un ātrās slidošanas dēļ.
Kamēr futenē aizskrien līdz otriem vārtiem, hokejā paspēj uzbrukt pats, dabūt pretuzbrukumu un varbūt pat vēl vienu tādu apli Smile

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
PZ rakstīja:
ralfins rakstīja:
PZ rakstīja:
Hokejā ripa lido dafiga ātrāk un tā ir mazāka, tāpēc grūtāk to nobloķēt Smile


...apgriežot Tava paša loģiku varētu teikt - hokejā ripa lido dafiga ātrāk un tā ir mazāka, tāpēc grūtāk pa to trāpīt... Wink


Iespējams Smile
Tomēr hokejā tikšana līdz metienam uz vārtiem ir daudz ātrāka mazā laukuma, bortu un ātrās slidošanas dēļ.
Kamēr futenē aizskrien līdz otriem vārtiem, hokejā paspēj uzbrukt pats, dabūt pretuzbrukumu un varbūt pat vēl vienu tādu apli Smile


un 40 sekundes, kamer tiesnesis futene izdoma noshvilpt speles beigu shvilpi (pec pagarinajuma beigam) hokji vel mierigi var paspet iemest 2 golus un uzvaret speli Smile

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Salidzinam F1 un WRC? Smile

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  


Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  


Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
izskatās, ka pēc švakā pusfināla spāņi ir izdarījuši secinājumus, bet itāļi iekapājuši grappu - abas komandas nevar ne pazīt  Rolling Eyes

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 45 lapa no 47 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3 ... 44, 45, 46, 47  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database