Atbildēt pie šī temata 3 lapa no 6 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4, 5, 6  Nākošais
Top Gear piedalas Alfa Romeo salidojuma
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nosūknēju.  Cool

Jāgaida vakars, pēc ziņām, kad bērni jau sāks skatīties uz gultu, 1 stunda laba garastāvokļa (un bez reklāmām !) garantēta.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
shura tie vechi tomeer maak to raidiijumu uztaisiit  Laughing
no vienas puses nopisa 3 "daudz-maz" normaalus auto, bet nu vinji jau nopish visu kas gadaas pa rokai  Doh!  emo
no otras puses paraadiija, ka patieshaam alfa ir draudziiba, labs garastaavoklis, piedziivojums, un nez ko veel vinji tur pateica  shura

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Par pēdējo šovu

Manuprāt, tomēr čaļi bija mazliet nohalturējuši. Pirmās sērijas sataisītas super , un tad sezonas vidū mazliet atlaiž.
1.    Bently. Protams, ir nenormāli kruta, ka kāds vispār var izbraukt ar tādu  yo mašīnu. Latvijas gada auto finālisti kopā nemaksā 240k Ls Ffff..fristailo . Vēl krutāk, ja ar to var izbraukt veidā, kā to darija JC – līdz riepu uzspridzināšanai. Tiesa, tajā brīdi viņš gan izskatijās viegli samīzies shura , bet nu kurš tāds nebūtu. Varēja jau to mašīnu arī iedot Stigam. Es sapratu, ka ir cieti argumenti, kāpēc to nedarīt, bet man palika iespaids, ka viņi izbrauca ar laika kontroli, bet rezultāts bija tik žēlīgs, ka izlēma to nepublicēt. klacha
2.    ilgi gaidītais alfu sižets. Ideja nebija slikta, bet laikam laika/naudas/ideju trūkuma dēļ netika realizēta kā pienākas. Crying or Very sad
IMO būtu godīgi, ja atļautu 1000 GBP budžeta ietvaros, tās mašīnas viegli uzpimpot, nu vismaz savest pieņemamā kārtībā.
Eqvadoras policijas kaujas krāsas ideja nebija slikta, bet izpildījums bija nožēlojums. pmd
Ierašanās alfistu pasākumā bija smieklīga. Es gan domāju, ka viņiem pašiem bija kauns tur atrasties Embarassed .
Trackdays bija so-so. Protams, ir nožēlojami salikt 500 un 100 000 GBP vērtas mašīnas uz vienas trase, bet pārējais bija ok – difa dzesēšana ar CO ugunsdzēšamo (vēlāk nekarsa vai hmm  shura  ?) un spaiders sideways rullē. Bet palika iespaids, ka to 75 viņi speciāli apgāza uz sāniem – nebija nofilmēts gāšanās brīdis un JC bija ļooooti mierīgs. Un nespēju noticēt, ka viņi pakļautu tādu zvaigzni dzīvības briesmām. Ja man taisnība, tad -1. down
Protams, glaimo komentāri par alfistu community 056

Komentāri un asprātīgās piezīmes bija līmenī. shura
Star in reasonable priced car es skipoju.  Neutral

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
NIKSONS rakstīja:
Star in reasonable priced car es skipoju.  Neutral


es arii Wink mosh ieksh UK tie gejs TV raidiijumu vadiitaaji ir baigaas zvaigznes, bet vienalga shis sizhets sevi ir izsmeelis jau ieprieksheejaas sezonaas. vai nu arii viniem jaadabuu studijaa vismaz bekhems, kluunijs, madonna un fils kolins naac

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Pa lielam NIKSONS visu ļoti labi pateica.
Par Škodas krāsu gribējās JC uzspridzināt, bet nu labi.. lai paliek.


_________________
156GTA, 75TS

Put yourself in a corner and find a way out!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
j.k. rakstīja:
Pa lielam NIKSONS visu ļoti labi pateica.
Par Škodas krāsu gribējās JC uzspridzināt, bet nu labi.. lai paliek.


Un stuntera iztrūkums šjaā epizodē lika smagi vilties  Crying or Very sad

Citāts:

bet vienalga shis sizhets sevi ir izsmeelis jau ieprieksheejaas sezonaas


šīs reizes  gejs jau bija otro reizi. Jo tur jau panesās diskusija"tad tev bija... un kas ir tagad ? "
Karoče, šo gejs laiks slēgt ciet  chop

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
man patika Smile

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
ta beidzot noskatiijos to seeriju... pisec kaa to bentley  fuck
bet nu par alfaam jau izteicaas ljoti pozitiivi...  super


_________________
I reject the reality and substitute my own!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
shovakar arii garais vakars gaidaams.
Citāts:

Jeremy kicks off this week by asking some existential questions, but don't worry, he asks them while going sideways in Alfa Romeo's incredible supercar, the 8C Competizione.


naac




Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
offtopic
AR sāk tiem čaļiem piemaksāt par reklāmu? shura

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
andrey87 rakstīja:
offtopic
AR sāk tiem čaļiem piemaksāt par reklāmu? shura


viniem vienk patiik AR  naac


_________________
I reject the reality and substitute my own!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
j.k. rakstīja:
Pa lielam NIKSONS visu ļoti labi pateica.
Par Škodas krāsu gribējās JC uzspridzināt, bet nu labi.. lai paliek.


Man liekas, ka juus iisti neesat sapratushi taa sizheta formaatu. Nav runas par to, cik BBC ir naudas vai par iespeejaam uzpimpot vecu shrotu. Padomaajiet par to Wink


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Pagaans rakstīja:
andrey87 rakstīja:
offtopic
AR sāk tiem čaļiem piemaksāt par reklāmu? shura


viniem vienk patiik AR  naac


ja, ja to es saprotu, vnk shajaa sezonaa otrais peec kaartas raidiijums ar AR  Twisted Evil agraak taada nebija, taa pat neatminos, laikam pa 10 sezonaam kaadas 3 epizodes ar AR atceros ( Embarassed - ja kljuudos)  Razz

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Pofig. Radot raidiijumu (sizhetu/raidiijumu ciklu/whatever) par jebko, kam ir razhotaaja nosaukums, vienmeer vedina uz domu par lobismu. Un, pat ja taads ir... kam gan tas interesee?! shura
PS: cikos tas originaalraidiijums ir? Par cik man BBC Two neraada, gribu noskaidrot, cik apmeeram jaagaida no raidiijuma beigaam liidz briidim, kad kaads to noripo un iemet torrentos naac


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
nu nezinu, no kurienes juus velkat, torrents.ru paraadaas ap 00 00; + - kaada stunda..
kaut gan tagad saaku saprast, ka tas laikam ir 00 00 + 1 stunda, taatad vienos (?) nu parasti velku no riita, taa, ka iipashi nestresoju, gadiijaas buut anglijaa, tur tas raidiijums, shkjiet iziet 21 00, kas faktiski ir TAGAD, stundu iet + stundu kaadam izlikt i-netaa  Rolling Eyes

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 3 lapa no 6 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4, 5, 6  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database