Atbildēt pie šī temata 8 lapa no 10 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Nākošais
Aizsargpanna
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
166TI rakstīja:
MartinsT rakstīja:
kaspars rakstīja:
ar šitādu attieksmi nemaz i nebrinies ka Tevi čakarē par visu par ko vien var Wink  būsim reali..atbrauc viens ar  yo  un tā ari uzvedas tas ir tikai normali ka vinju nedaudz piezemē Wink Nekā personiga Smile


+1, un ne tikai TA bet jebkur kur ir sevi cienoši cilvēki.....



aibraucot uz TA ar darba auto man pie kajas kas tur jataisa, jo ne es taisu... es sežu un ne varda nesaku...
un ja man ''celtnieks'' pasaka, ka spuldze neatbilst krāsai...tad ko man kā šakālim ar kupri arī aiziet? Rolling Eyes

Vēl tikai pasaki ka ielika vienigo "2" par izbalējušu lampiņu? gan jau bija vēl kaut kas Smile padomā kartigi Wink


_________________
candymountainmotorsports ™
...because only milk and juice comes in 2L...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
kaspars rakstīja:
166TI rakstīja:
MartinsT rakstīja:
kaspars rakstīja:
ar šitādu attieksmi nemaz i nebrinies ka Tevi čakarē par visu par ko vien var Wink  būsim reali..atbrauc viens ar  yo  un tā ari uzvedas tas ir tikai normali ka vinju nedaudz piezemē Wink Nekā personiga Smile


+1, un ne tikai TA bet jebkur kur ir sevi cienoši cilvēki.....



aibraucot uz TA ar darba auto man pie kajas kas tur jataisa, jo ne es taisu... es sežu un ne varda nesaku...
un ja man ''celtnieks'' pasaka, ka spuldze neatbilst krāsai...tad ko man kā šakālim ar kupri arī aiziet? Rolling Eyes

Vēl tikai pasaki ka ielika vienigo "2" par izbalējušu lampiņu? gan jau bija vēl kaut kas Smile padomā kartigi Wink


uguņi nebija limeni... aizbraucot uz servisu man apmainija lampinu un nomerija ugunus, kuri BIJA 100% kartibā...

par to neatceros cik ielika bet apskate bija 2.reize jaiet...

Vai tad tas tas normali?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Bet tas taču viss pirmkārt jau Tevis paša drošībai un komfortam! Ja 100 punkti zini, ka plauktam vai kam tur nav ne vainas, nelabo, patīri skrūves, brauc vēlreiz un saki, ka visu novērsi. Lielākā daļa uz TA brauc uzzināt kas japielabo. Par spuldzīti ir īpaši jāuzprasās, lai tā pateiktu.
Un jā, aizsargpanna ir laba lieta


_________________
i never finish anythi
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
166TI rakstīja:
kaspars rakstīja:
166TI rakstīja:
MartinsT rakstīja:
kaspars rakstīja:
ar šitādu attieksmi nemaz i nebrinies ka Tevi čakarē par visu par ko vien var Wink  būsim reali..atbrauc viens ar  yo  un tā ari uzvedas tas ir tikai normali ka vinju nedaudz piezemē Wink Nekā personiga Smile


+1, un ne tikai TA bet jebkur kur ir sevi cienoši cilvēki.....



aibraucot uz TA ar darba auto man pie kajas kas tur jataisa, jo ne es taisu... es sežu un ne varda nesaku...
un ja man ''celtnieks'' pasaka, ka spuldze neatbilst krāsai...tad ko man kā šakālim ar kupri arī aiziet? Rolling Eyes

Vēl tikai pasaki ka ielika vienigo "2" par izbalējušu lampiņu? gan jau bija vēl kaut kas Smile padomā kartigi Wink


uguņi nebija limeni... aizbraucot uz servisu man apmainija lampinu un nomerija ugunus, kuri BIJA 100% kartibā...

par to neatceros cik ielika bet apskate bija 2.reize jaiet...

Vai tad tas tas normali?

Tu labi zini ka tajā servisā ir kaut mazāka nojausma par lukturu noliekumiem ? par to cik drikst būt noliekts?


_________________
candymountainmotorsports ™
...because only milk and juice comes in 2L...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
lāča_kungs rakstīja:
Bet tas taču viss pirmkārt jau Tevis paša drošībai un komfortam! Ja 100 punkti zini, ka plauktam vai kam tur nav ne vainas, nelabo, patīri skrūves, brauc vēlreiz un saki, ka visu novērsi. Lielākā daļa uz TA brauc uzzināt kas japielabo. Par spuldzīti ir īpaši jāuzprasās, lai tā pateiktu.
Un jā, aizsargpanna ir laba lieta


Nu nav gan iipashi jaauzprasaas. Sensenos laikos man bij Audis kupejnieks. Atnaaca no Shveices taads skaists un svaigs. Vienigais defekts bija sasists bamperii esoshais pagriezienraadiitaajs. Taa kaa to oranzhaas plastmasas stiklinju dabuut nevareeju uz sitienu, ebajs bij veel neaizsniedzams, a jauns lukturis autoriigaa maksaaja +/- kosmosu, tad naacaas vien saliimeet. Un tas bija vieniigais, ko TA inspektors speeja tai mashiinai atrast ... nezinu, nepatika kupejniicas, vai auzhi, vai tas, ka mashiinai jau 15 gadi ... Paluudza saliimeet pa jaunam peec ilgas apkaartstaigaashanas.... Uz jautaajumu, kas vainas tagad un kaa man vajadzeetu saliimeet atbilde bij: Nu savaadaak! Par to ari dabuju 2nieku. Protams neko nedariju un pechak iebraucu velreiz pie cita kexa un pazinjoju, ka saliimeeju pa jaunam ... tam patika ..

Esmu ari gaajis pie galvenaa maastera un esam kopaa skatijushi noteikumus, kad vecteeva alfai par riepaam ne pa teemu pieseejaas ... nekas, naacaam pie secinaajuma ka ar esoshajaam laikam jau tomeer viss ir labi.

Taa kaa ir ari tur visaadi. Un tai pat laikaa ir bijushi gadijumi, kad apmainjaa pret solijumu iedala uzliimi.

Pannas nebija nevienam no tiem auto Very Happy

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Tas liecina tikai par to, ka abās darbojošās puses ejot TA ir gan normāli cilvēki "ar jūtām", gan kretīni ar likuma burta kalpa pakāpi, gan arī vienkārši cilvēki, gan cilvēki ar nojakarētu garastāvokli.
Pēc mašīnas parasti ir redzams, kam ta tiek lietota un vaitā izskatas pēc atbilstoši koptas/uzturētas.
Domāju ne pārāl lecīgi mehāniskie uzlabojumi var palikt "nepamanīti", ja redzams, ka darbs veikts profesionāli, kā arī pašrocīgi saurbti bremžu diski tiks atzīmēti protokolā ar "3"...

Tākā, ja esi normāls čalis, kop savu auto,  ne tikai pēc labākās sircapziņas, bet arī atbilstoši tehniskajām un drošības prasībām, sīkus, vai nepārāk lielus drošību nbeiespaidojošus defektus "nepamanīs" normālā noskaņojumā esoss un "saprotošs" TA inspektors.

No kā secinam - esam vienkāršāki - apzēžamies uz grīdas un ļaudis pie jums pavilksies... Wink


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Tas, ka apskate nereti tiek (ne-)iedota pēc inspektora garstāvokļa ir skaidrs. Bija man 33SW. Aizbraucu uz apskati, kur normāls inspektors ierakstīja, ka pārāk švaka rocene un jānomaina bremžu trubiņas. Nu kā jau vecam auto pieklājas, bet arī nekas traks. Pēc 3 nedēļām ar sataisītu auto priecīgs devos uz apskati(aizkam man nebij pamats būt ne lecīgam, ne dusmīgam par ko inspektoram apvainoties), bet šamais man sāka rakstīt un rakstīja, rakstīja... beidzās ar 5 divniekiem- tai skaitā pārāk plāniem bremžu diskiem, rūsu utt. It kā es apzināti to auto būtu 3 nedēļas nīdējis un aktīvi, pielietojot figviņzin kādas ķīmijas, veicinājis rūsu. Beidzās tas viss ar to, ka maiņas priekšnieks nosūtīja pie cita inspektora kas iedeva uzlīmi. Acīmredzot pirmajā reizē tiku pie kāda Alfu mīļotāja, bet atkārtotajā bija bembists kam kāda Alfa pāri nodarījusi.


_________________
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
kaspars rakstīja:
166TI rakstīja:
kaspars rakstīja:
166TI rakstīja:
MartinsT rakstīja:
kaspars rakstīja:
ar šitādu attieksmi nemaz i nebrinies ka Tevi čakarē par visu par ko vien var Wink  būsim reali..atbrauc viens ar  yo  un tā ari uzvedas tas ir tikai normali ka vinju nedaudz piezemē Wink Nekā personiga Smile


+1, un ne tikai TA bet jebkur kur ir sevi cienoši cilvēki.....



aibraucot uz TA ar darba auto man pie kajas kas tur jataisa, jo ne es taisu... es sežu un ne varda nesaku...
un ja man ''celtnieks'' pasaka, ka spuldze neatbilst krāsai...tad ko man kā šakālim ar kupri arī aiziet? Rolling Eyes

Vēl tikai pasaki ka ielika vienigo "2" par izbalējušu lampiņu? gan jau bija vēl kaut kas Smile padomā kartigi Wink


uguņi nebija limeni... aizbraucot uz servisu man apmainija lampinu un nomerija ugunus, kuri BIJA 100% kartibā...

par to neatceros cik ielika bet apskate bija 2.reize jaiet...

Vai tad tas tas normali?

Tu labi zini ka tajā servisā ir kaut mazāka nojausma par lukturu noliekumiem ? par to cik drikst būt noliekts?


Zini kas patc smiekligakais, ka nakamais dzeks parbaudija un viss bija kartiba...a servisa ta man neko nedariija...

Nesaprotu, kamdeļ tik ļoti aizstāvi CSDD. Tā ir iestāde, kura pelna naudu tā pat kā pārējie! Es neko nesaku, ja man ir jaiet apskate..bet tā jau ir tada smiešanas...Lai Tev sirds mierigaka....paliksim pie tā ka ''celtnieks'', kas mani neizlaida cauri del uguniem un nepareiza spektra spuldzites vienkārsī no rita nebija dabūjis no sievas to ko dikti bija cerējis visu nakti Laughing

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
166TI rakstīja:
kaspars rakstīja:
166TI rakstīja:
kaspars rakstīja:
166TI rakstīja:
MartinsT rakstīja:
kaspars rakstīja:
ar šitādu attieksmi nemaz i nebrinies ka Tevi čakarē par visu par ko vien var Wink  būsim reali..atbrauc viens ar  yo  un tā ari uzvedas tas ir tikai normali ka vinju nedaudz piezemē Wink Nekā personiga Smile


+1, un ne tikai TA bet jebkur kur ir sevi cienoši cilvēki.....



aibraucot uz TA ar darba auto man pie kajas kas tur jataisa, jo ne es taisu... es sežu un ne varda nesaku...
un ja man ''celtnieks'' pasaka, ka spuldze neatbilst krāsai...tad ko man kā šakālim ar kupri arī aiziet? Rolling Eyes

Vēl tikai pasaki ka ielika vienigo "2" par izbalējušu lampiņu? gan jau bija vēl kaut kas Smile padomā kartigi Wink


uguņi nebija limeni... aizbraucot uz servisu man apmainija lampinu un nomerija ugunus, kuri BIJA 100% kartibā...

par to neatceros cik ielika bet apskate bija 2.reize jaiet...

Vai tad tas tas normali?

Tu labi zini ka tajā servisā ir kaut mazāka nojausma par lukturu noliekumiem ? par to cik drikst būt noliekts?


Zini kas patc smiekligakais, ka nakamais dzeks parbaudija un viss bija kartiba...a servisa ta man neko nedariija...

Nesaprotu, kamdeļ tik ļoti aizstāvi CSDD. Tā ir iestāde, kura pelna naudu tā pat kā pārējie! Es neko nesaku, ja man ir jaiet apskate..bet tā jau ir tada smiešanas...Lai Tev sirds mierigaka....paliksim pie tā ka ''celtnieks'', kas mani neizlaida cauri del uguniem un nepareiza spektra spuldzites vienkārsī no rita nebija dabūjis no sievas to ko dikti bija cerējis visu nakti Laughing

Es takš nevienu neaizstāvu. es vispar esmu mierigs kā aizbergs kas peld okeāna Smile
man vienkārši ir nedaudz zināma csdd darbiba.... un ari nedaudz ir pieredze par lecigu klientu piezemešanu Smile uztver lietas mierigak... un saproti ka jebura vieta iestadee uznjemuma un konfekshu kioskaa vienmer strada dazadi cilveki ar dazadu uztveri lietaam, ir absoluti debili ja uz atkartoto saak meklet jaunus divniekus, taja pasha laikaa zinu ka lecigus cilvekus megina piezemet un LV valodu pamacit nepiecisamibas gadijuma Smile un vispar jo ar miergak pieesim lietam jo labak buus visiem Smile


_________________
candymountainmotorsports ™
...because only milk and juice comes in 2L...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nav ģimenes bez kropļiem  Crying or Very sad

Man 1 prātvēders 147-ai ejot skati ielika 1 par to ka stāvot labajā pusē, viņš neredz kreiso pagriezienu. Skatu aizsedz numura paliktnis.   c
Lieki piebilst ka mana mašīna bija pilnīgs stock izpildijums

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
tagad arī es gludinu ielas  yo




Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
njam... shitaadai var izteceet visi shkjidrumi dvizhokam un tu pat nepamaniisi Very Happy

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
finns rakstīja:
njam... shitaadai var izteceet visi shkjidrumi dvizhokam un tu pat nepamaniisi Very Happy

šitās ir afigenna labas un zinu,ka AC darbnīcā ar šitās ir dabonamas Wink
pats savam auto šitādu lietoju nu jau gandrīz divi gadi.karteri ir glābusi nu jau neskaitāmas reizes 45 un motortelpa ar visu laiku tīra Wink


_________________
Vieglo un smago auto rezerves daļu vairumtidzienība un mazumtirdzniecība.
m.b:+371 26545924
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
finns rakstīja:
njam... shitaadai var izteceet visi shkjidrumi dvizhokam un tu pat nepamaniisi Very Happy


nu vienmēr jau lieku reizi var šad tad izvilkt ščupu, uzmest aci tosola bačokam... viss ir bumbās!  super tikai diezgan bieži ar to pannu ķer uz ceļa melnos sniega klučus, braucot >80kmh jūtami tādi sitieni  45

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
es neko neteiksu, ja?! shura

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 8 lapa no 10 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database