Atbildēt pie šī temata 2 lapa no 10 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Nākošais
Aizsargpanna
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs piedalos 
rlm.lv - lieliski, man ar pannas iegāde ieplānota, nu vairs nebūs jāzīlē kur un kā. pēc aldziņas tieši tur ar būs jādodas super senkjū senkjū!

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
RLM ir īsteni letiņu bāliņi- "...ļauj nodrošināt to triecienizturību no 8 līdz 12 tonnām (atkarājas no automašīnas svara)."


_________________
Tas viss ir pupu mizas, galvenais ir fizikālā būtība!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Cool   Рады слышать хорошие отзовы... Всем Спасибо!

Фото защиты на Alfa Romeo 156 вот

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu ICQ Numurs

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nu teikšu godīgi, tā aizdomīgi izskatās šī panna! Pēc būtības, kaut kur IR JABUT kaut kādām atverēm, jo pēc fizikas pamatprincipiem- siltums izstarojas no motora virsmas un paša kartera, atstarojas pret pannu un nonāk tajā pat motora telpā + ventilācija ir stipri ierobežota, ja esam pieklājīgi un braucam ar visiem podkriļņikiem, vai neizpiļijam a la bempistu žaunas vai ko tamlīdzīgu. Rezultātā motora telpa ir termoss, kam vienīgā saprātīgā atvere ir reste, pēc kuras nāk visai silta kondiška un radioators kā tāds. Otrkārt, plastikāta ELASIGAIS kartera aizsargs spējot ielocīties (ķipa plastisks), līdz ar to pēc pampaka jūs nemaz nezināsiet ka vadājat līdz savu eļļu, kas vairs gan nav motorā, bet peļķītē uz pannas, kas nemaz neliecina par kreššu...

Nu kaut kā tā apcerot šo tematu... Labāk tomēr 3mm ņerža (pareizi pielikta un izlocīta)!

P.S. Ja kads tuvākajā laikā grasās izmantot šopingu alfisti.net, es varētu par kādu aliņu pievienoties ar šo te: http://shop.alfisti.net/Tuning-Styling/Alfa-156/Motor-Airfilters/Aluminum-Engine-Guard::2910.html


_________________
Tas viss ir pupu mizas, galvenais ir fizikālā būtība!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
traka plume rakstīja:
Nu teikšu godīgi, tā aizdomīgi izskatās šī panna! Pēc būtības, kaut kur IR JABUT kaut kādām atverēm, jo pēc fizikas pamatprincipiem- siltums izstarojas no motora virsmas un paša kartera, atstarojas pret pannu un nonāk tajā pat motora telpā + ventilācija ir stipri ierobežota, ja esam pieklājīgi un braucam ar visiem podkriļņikiem, vai neizpiļijam a la bempistu žaunas vai ko tamlīdzīgu. Rezultātā motora telpa ir termoss, kam vienīgā saprātīgā atvere ir reste, pēc kuras nāk visai silta kondiška un radioators kā tāds. Otrkārt, plastikāta ELASIGAIS kartera aizsargs spējot ielocīties (ķipa plastisks), līdz ar to pēc pampaka jūs nemaz nezināsiet ka vadājat līdz savu eļļu, kas vairs gan nav motorā, bet peļķītē uz pannas, kas nemaz neliecina par kreššu...

Nu kaut kā tā apcerot šo tematu... Labāk tomēr 3mm ņerža (pareizi pielikta un izlocīta)!

P.S. Ja kads tuvākajā laikā grasās izmantot šopingu alfisti.net, es varētu par kādu aliņu pievienoties ar šo te: http://shop.alfisti.net/Tuning-Styling/Alfa-156/Motor-Airfilters/Aluminum-Engine-Guard::2910.html

Ты проверял? Или доверяешься своей интуиции? У меня 3.0 и перегрева не намечается, кондишка работает как надо. Прочность защиты не сколько не уменьшается. Проверено!

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu ICQ Numurs

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Vienīgais platsmasas izstrādājums, kam es točna uzticos, ir Fiskars cirvju kāti. To vēl aiz vien 15 gadus nevaru salauzt...līdz ar to dārza instrumentos ar dominē šā brenda plastmasas instrumenti vai to daļas. Ja Fiskars taisītu pannas, es 100% nopirktu...kaut vai visu apakšu noklātu!!!


_________________
Tas viss ir pupu mizas, galvenais ir fizikālā būtība!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
traka plume rakstīja:
Vienīgais platsmasas izstrādājums, kam es točna uzticos, ir Fiskars cirvju kāti. To vēl aiz vien 15 gadus nevaru salauzt...līdz ar to dārza instrumentos ar dominē šā brenda plastmasas instrumenti vai to daļas. Ja Fiskars taisītu pannas, es 100% nopirktu...kaut vai visu apakšu noklātu!!!

А где там пластмаса?
Да и защита - это не пластмаса, та что стояла или ещё стоит ошмётки на авто.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu ICQ Numurs

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
jautājums tāds,vai priekš 156 V6 2.5l ar ir panna pieejama?un manai vēl ir tāds sīkums kā autonomā apkure kurai ir točna ir vajadzīgs kāds caurums pannā pa kuru lais tārā dūmgāzes kad autonomka darbojas.un cik $$$


_________________
Vieglo un smago auto rezerves daļu vairumtidzienība un mazumtirdzniecība.
m.b:+371 26545924
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Izmet aaraa to autonomku. Lieks svars nono Un, jaa, vai V6 ariidzan var dabuut jeedziigas pannas? naac


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
kam jums taas pannas vajag?!? zemi arat ar Alfaam vai ko? hmm

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Katram gadiijumam. Man tur jau visas iespeejamaas plastmasas un apakshluupa ir ^&£$($^£(@)@ Evil or Very Mad


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga rakstīja:
Izmet aaraa to autonomku. Lieks svars nono Un, jaa, vai V6 ariidzan var dabuut jeedziigas pannas? naac


tu ko!!man šķiet ka šī nu ir ļoti feina fīča ziemā,rudenī agrā pavasarī.ieprogrammē laikus un no rīta kad atnāc uz pārkinu pēc auto,lai dotos ikdienas gaitās,tas tevi jau sagaida uzsildīts Wink


_________________
Vieglo un smago auto rezerves daļu vairumtidzienība un mazumtirdzniecība.
m.b:+371 26545924
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Ja veselais saprāts nebūs pazudinājies Jankusvētkos, nākammēnes var gadities, ka tiek pasutitas 2 gab. 156. pannas no alfisti.net! Ja kāds vēlas, tad nāk bariņā!


_________________
Tas viss ir pupu mizas, galvenais ir fizikālā būtība!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
traka plume rakstīja:
Ja veselais saprāts nebūs pazudinājies Jankusvētkos, nākammēnes var gadities, ka tiek pasutitas 2 gab. 156. pannas no alfisti.net! Ja kāds vēlas, tad nāk bariņā!


izskatās jau tā panna forši,bet 160eur kautkā varde siež


_________________
Vieglo un smago auto rezerves daļu vairumtidzienība un mazumtirdzniecība.
m.b:+371 26545924
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Galvenais šo izstrādājumu labums - eļļa netek pagalmā zālītē, bet paliek uz pannas SmileSmileSmileSmileSmile
JA nopietni, tad manam 2,5 bija Rīgā ražota plastmasa, eļļu savāca, dubļus nelaida uz augšu, auto pazemināja, zemākā vieta tāpat bija izpūtējs Smile, kas turpināja sisties pa zemi, pāris triecienus viņa izturēja, nesaplīstot


_________________
es atgriezos 3 x
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 2 lapa no 10 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database