Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 3 lapām pavisam
Iet uz lapu 1, 2, 3  Nākošais
Drošas braukšanas poligons
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Drošas braukšanas poligons 
noziedoju shodien 4.50ls shlegelmilham celjaa uz F1 un panjeemos 333 droshas braukshanas poligonaa. ar pakaljpiedzinjas mashiinu. interesanti! mazliet siikaak par katru trasi:



shitais ir riktiigi kruta! aplis slidenaa seguma saakumaa "norauj dibenu" un aiziet pa slideno. 180, 360 un vairaak graadu pagriezieni  Laughing  lai buutu interesantaak brauceejs ieprieksh nezin, uz kuru pusi ripa paraus dibenu, pa kreisi vai pa labii. pie tam saakumaa taa uz kaut kaadas atsperes iisi parauj uz preteejo pusi, lai pavisam sajauktu galvu. ar 255 riepu no apm. 15 meegjinaajumiem savaakt mashiinu un notureeties uz baltaa celja man izdevaas 2 reizes.

interesanti, ka vislabaak sho elementu veica kungs jau ljoti cieniijamos gados. vinjsh mashiinu savaaca 100% bez nekaadiem vipendroniem. visi paareejie tur griezaas liidz mozaika chalis ar corollu izpildiijaas gandriiz tik pat slikti kaa es. iisa baaze un platas riepas ir ljoti nestabili Wink




shiis trases fishku taa arii nesapratu, akvaplaneeshana neiestaajaas arii pie max aatruma, kaadu es biju spejiigs attiistit no starta liidz shkjeerslim hmm




te vareeja izmeegjinaat purna stumshanas priekus peec pilnas programmas. ar pakaljpiedzinjas mashiinu var izbraukt ljoti aatri un stabili. 1x gan vienu 360 uzgriezu par prieku skatiitaajiem  Laughing




sho nebraucaam. neesot interesanti un par to pashu purna stumshanas teemu. labaak vairaak laika uz dibenmeteeja pavadiit.




secinaaju, ka pat nelielai braukshanas aatruma starpiibai ir milziiga ietekme uz vadaamiibu. to, ko piipeejot var izdariit pie 35 km/h, pie 45 km/h vairs nevar slapju muguru un 10 meegjinaajumos Wink kopumaa rekomendeeju. pat ja esat baigais ass un rallija chempions. ir interesanti super starp citu, ja novaacas kaadi 5-6 interesenti, tad var panjemt to kompleksu uz 3 stundaam (mazaak imo nav veerts) un izveeleeties figuuras, kuras atstraadat. es ieteiktu tikai 1 un 3. un esmu gatavs piedaliities taadaa pasaakumaa veelreiz, jo 2 no 15 laikam neliecina par labu auto paarvaldiishanu  Cool

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Hmmm.. būs jāpadomā.
Man likās ka baigi dārgs tas prieks.
Tie 45Ls/3h ir no katra autiņa?


_________________
156GTA, 75TS

Put yourself in a corner and find a way out!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
j.k. rakstīja:
Hmmm.. būs jāpadomā.
Man likās ka baigi dārgs tas prieks.
Tie 45Ls/3h ir no katra autiņa?


45 ir no katra, jaa Sad bet tas ir pasaakumaa, ko organizee 333. ja savaacaas grupa un noiiree trasi, tad mosh sanaak bish leetaak. ja njem tikai vienu vai divus elementus. ja ir kaadi 5-6 cilveeki, kam tas vispaar vareetu intereseet, es vareetu uzzinaat preciizaak...

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Pa 45 liekas bik pa sālītu, bet ja sanāktu kādi 20-30Ls, varētu arī aizbraukt paslidināties.


_________________
156GTA, 75TS

Put yourself in a corner and find a way out!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nehui... pa daargu, pagaidi ziemu un brauc uz Aluuksni slidinaaties pa kaadu ezeru!  Razz

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
pratigais rakstīja:
Nehui... pa daargu, pagaidi ziemu un brauc uz Aluuksni slidinaaties pa kaadu ezeru!  Razz


nu jaa, tev droshvien taisniiba.. uz ezeru gan nebraukshu Razz pirms daudz gadiem, kad latvijaa veel bija ziemas, izbraukaajos ar Alfa 33 pa daugavu visaa garumaa Wink bet nu tas ir bish savaadaak.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
nu jā, man jau sen šitā doma moka. šoziem tā arī prātīga ledus nebija uz kura savējo notestēt, un nav arī garantijas, ka nākamajā būs pietiekamais aukstums, tāpēc ja tiešām atlaidīti var dabūt tad varētu padomāt Razz

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Shito es iisti nesapratu... 45 Ls tu maksaa par ko? Par to, ka Tev negaidiiti izsliid mashiinas aizmugure un par to, ka tev ljauj iebraukt pelkjee, lai sajustu akvaplaneeshanu? c Uaaaaaahahahahahahaha! Nu, ja atrodas ljaudis, kuri gatavi maksaat, tad es teiktu, ka biziitis ir uztaisiits ideaali super
Un beigaas kaads ir rezultaats? Saproti savu speeju robezhu? Man tas viss izskataas peec konkreeta fufelja shura


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Kā tu brauci , ar ieslēgtu stabilitāti vai ar izslēgtu ?


_________________
es atgriezos 3 x
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga rakstīja:
Shito es iisti nesapratu... 45 Ls tu maksaa par ko? Par to, ka Tev negaidiiti izsliid mashiinas aizmugure un par to, ka tev ljauj iebraukt pelkjee, lai sajustu akvaplaneeshanu?


tev arii izstaasta, kas jaadara, noraada uz kljuudaam. galu galaa tev tur ir jaaveic uzdevums nevis vienkaarshi jaaslidinaas. shoferiishiem, kas nav saakushi raustiit ruchnjiku 12 gadu vecumaa, nav treneejushies kangaru dopaa un nekraamee pa tirdzn. centru parkingiem, ir interesanti Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
Oga rakstīja:
Shito es iisti nesapratu... 45 Ls tu maksaa par ko? Par to, ka Tev negaidiiti izsliid mashiinas aizmugure un par to, ka tev ljauj iebraukt pelkjee, lai sajustu akvaplaneeshanu?


tev arii izstaasta, kas jaadara, noraada uz kljuudaam. galu galaa tev tur ir jaaveic uzdevums nevis vienkaarshi jaaslidinaas. shoferiishiem, kas nav saakushi raustiit ruchnjiku 12 gadu vecumaa, nav treneejushies kangaru dopaa un nekraamee pa tirdzn. centru parkingiem, ir interesanti Wink


Jā, tieši tā! un man, piemēram, neviens cits to neiemācīs. un pa parkingiem krāmē tie, kas jau kko māk, jo tais pasācienos apkārt tomēr ir tauta. un par cik es savu aparātu nopirku pag.maijā un šogad īstas ziemas nebija, neesmu tā arī līdz kliņķim izprovējusi..  ihaaaaa

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Neiemaaciis? Tieshi ko neiemaaciis? Braukt saansliidee? Par 45Ls/h to tur labi iemaaca? Un, pat ja iemaaca, tad ko tu ar taam zinaashanaam dariisi? Raustiisi ruchnjiku spices staavlaukumaa vai iesi bojaa tiinuzhu dopaa?


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga rakstīja:
Neiemaaciis? Tieshi ko neiemaaciis? Braukt saansliidee? Par 45Ls/h to tur labi iemaaca? Un, pat ja iemaaca, tad ko tu ar taam zinaashanaam dariisi? Raustiisi ruchnjiku spices staavlaukumaa vai iesi bojaa tiinuzhu dopaa?


kas tev saap? 45ls ir par 3 stundu maaciibu programmu. ko dos zinaashanas? varbuut neaizies bojaa, kad izsliidees pakalja uz salu tilta viadukta. pat ja aizies bojaa tomeer forshaak briidii, kad nejaushi izsliid pakalja vai aizsliid purns, ir buut ar sho sajuutu jau paziistamam Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Man nekas nesaap. Es iisti nesaprotu taa pasaakuma jeegu Smile 45Ls/3h... Sanaak labs viskijs un vieglas vakarinjas shura
Bet lai nu paliek. Cerams, ka tam no taa tieshaam ir kaads labums Rolling Eyes


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga rakstīja:
Neiemaaciis? Tieshi ko neiemaaciis? Braukt saansliidee? Par 45Ls/h to tur labi iemaaca? Un, pat ja iemaaca, tad ko tu ar taam zinaashanaam dariisi? Raustiisi ruchnjiku spices staavlaukumaa vai iesi bojaa tiinuzhu dopaa?


es jau nepretendēju uz baigo profu Laughing. un tas viss ir ne jau tapēc, lai apietu kādu bumeru 90grādu līkumā, bet lai prastu savākties bīstamās situācijās. pašai pēc umfāla ir bijušas pārdomas - nez vai tai situācijā vaidzēja spiest grīdā, mest pa mēmajiem vai kā...

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 3 lapām pavisam
Iet uz lapu 1, 2, 3  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database