Atbildēt pie šī temata 3 lapa no 3 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3
Kārba 166!!!
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
palaidniek nju ierauj gan jo gribās atrāk sataisīt un uz kādu tusu alfistu aizšaut un pie reizes klubā iestāties!!!! Very Happy  Very Happy

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
jk ieliktajās bildēs ir torsen diffs. Tas viennozīmīgi ir labāka izvēle par LSD (ja mēs abstrahējamies no jaudām, griezēm un runājam tikai par mehānisma principu) .
BET (c) torsen ir labāks, tikai kamēr tas ir piemērots attiecīgā motora griezes momentam.

Kā jau mito topicā noskaidrojām, torsen ir standartizēts amurikāņu zobratu dreijeru firmas izstrādājums, kurš der dažādiem auto. Tāpēc var krist kārdinājumā implantēt to "kas ir", nevis to "ko vajag"

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
nju paldies par izmeļošo pamācību bet man ir vajadzīga pati kārba kuru jau apnicis meklēt!!!!

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
jancuks rakstīja:
nju paldies par izmeļošo pamācību bet man ir vajadzīga pati kārba kuru jau apnicis meklēt!!!!


ko noziimee pati kaarba? korpus? sametinaat nevar? Wink un kur meklee kaarbu? Rimi? Maxima? shura

ja nav Arfilai (vinjiem toch jaabuut gan korpusam, gan visai kaarbai) un Italu Auto (Lubanas iela), tad Lietuvaa jau nu var atrast 100%. Laimim zvaniiji?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
ko noziimee pati kaarba? korpus? sametinaat nevar? Wink un kur meklee kaarbu? Rimi? Maxima? shura

ja nav Arfilai (vinjiem toch jaabuut gan korpusam, gan visai kaarbai) un Italu Auto (Lubanas iela), tad Lietuvaa jau nu var atrast 100%. Laimim zvaniiji?[/quote]

vēl jo vairāk, ka cik te, ja nemaldos,Vilsons izteicās, tad pāris v6 komplekti Laimim mētājās pa garažas kaktu
Un vajag visticamāk, ka reduktora korpusu ar kādu satelītzobratu un asi, bet nezinu  nevienu, kas tirgotu atsevišķi kārbu no reduktora

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
To ari elbee nozīmē pati kārba korpusā divās vietās labi robi izsisti un viena atlūza šnekam zobus nolauza tākā lētakais būtu atrast kārbu !!!Lietuvā izgāju uz galiem viens sola pēc divām nedēļām bet otrs piedāvā kautko sakombinēt!!Laimis saka ka pagaidām nav bet drīzumā jābūt.Nju par arfilu nebiju iedomājies rīt uzvanīšu Sašam bet italu auto man vel nezināms serviss!!!!

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Un vēl 1 "gudrā pamācība" Cool  Wink

Es sapratu, ka kārbas korpuss un kkādi zobrati ir tērēti. Lai gan izredzes uz reālu rezultātu ir ~ 1/100, bet vari painteresēties cik maksā jaunas daļas auto it.
Itāļi reizēm mēdz ļoti patīkami pārsteigt. Reti, bet tā mēdz notikt  Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
vai var kāds palīdzēt un atbildēt man ko nozīmē manai alfai uz spidometra uzraksts error led  kad meiģina startēt respektīvi mašina nerūc un uzraksts parādās tur kur skaitās km mašina kādas 2nedēļas stāvēja bez aķa kādi būs jūsu ieteikumi

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 3 lapa no 3 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database