Atbildēt pie šī temata 2 lapa no 4 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4  Nākošais
Alfa Romeo 166
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Vēl varētu piebilst, ka tās abas mašīnas ir dažādām gaumēm. Viena ar gaišu salonu otra ar melnu. Ir no kā izvēlēties  naac

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga rakstīja:
Nevienam jau, dabiigi, neienaak praataa, ka uz pasaules bez elbee vareetu buut veel kaads ar pareizu attieksmi pret bellaam c


ne jau par to ir runa... runa ir par cenas un kvalitaates attieciibu...


_________________
I reject the reality and substitute my own!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
he.. paldies par jaukiem vārdiem Wink
mana alfa nav līdzīga nevienai.. es runaju par krāsu.. šeit uz foto tas slikti redzams, bet dzīvē ir baigi labi..

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Es teiktu, ka Rembo Alfa ir  super Un Bilstein vai Henstein, Koni vai Boni - gaumes lieta. Vienam Bilstein ir augstā vērtē, bet citam - neko neizsaka. Ar to es gribu teikt, ka vienai patērētāju grupai elbee auto ir par dārgu, jo nahren vajag to visu, a citam pa dārgu ir Rembo auto, jo, redz, nav Bilstein. Tātad - sportiska, asa braukšanas stila piekritējam gribas elbee auto (ar iespēju doties pa trasi paskriet), bet ikdienas braucienu mīlētājam (kuram galīgi nevelk pa trasi goņīt) vairāk būs Rembo auto. Kaut kā tā. Rolling Eyes


_________________
SPecial Executive for Counter-intelligence, Terrorism, Revenge and Extortion
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee, Tavs auto arī ir  super


_________________
SPecial Executive for Counter-intelligence, Terrorism, Revenge and Extortion
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Hindo rakstīja:
Es teiktu, ka Rembo Alfa ir  super Un Bilstein vai Henstein, Koni vai Boni - gaumes lieta. Vienam Bilstein ir augstā vērtē, bet citam - neko neizsaka. Ar to es gribu teikt, ka vienai patērētāju grupai elbee auto ir par dārgu, jo nahren vajag to visu, a citam pa dārgu ir Rembo auto, jo, redz, nav Bilstein. Tātad - sportiska, asa braukšanas stila piekritējam gribas elbee auto (ar iespēju doties pa trasi paskriet), bet ikdienas braucienu mīlētājam (kuram galīgi nevelk pa trasi goņīt) vairāk būs Rembo auto. Kaut kā tā. Rolling Eyes


negvelz niekus Wink origjinaalie 166 amji neder nekam, tikai dupsi ar tiem var uzshuupot. Bilsteini vai Koni neaiztiekot neko citu padara braukshanu droshaku un auto vadiishanu vienkaarshi labaaku un patiikamaaku. mana 166 nav nekaada sporta mashiina. bet kaa jau visas Alfas taa ir gana sportiska. ja gribas, var arii braukt pa trasi Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
visai sapnji un veelmes parasti atsitaas pret budzhetu kaa tomaats pret asfaltu...
taapee arii parasti tomeer izveelas ne tik labu bet leetaaku variantu... stulbi bet fakts... un arii shaja gadiijumaa liela dalja panjemtu elbee auto jo tas ir leetaaks lai arii abi auto pec kvalitaates vareetu buut diezgan identiski...

a nu jaa, veel arii kraasa nosaka daudz ko... parasti es taa iepeerku lietas- o zajebisj kraasa, shito jaanjem  aiwa


_________________
I reject the reality and substitute my own!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
gan jau elbee atradis savu pircēju.. un es gan jau savējo..  mes esam tik vienādi un tomer tik atšķirīģi Wink  Alfa Romeo

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
Hindo rakstīja:
Es teiktu, ka Rembo Alfa ir  super Un Bilstein vai Henstein, Koni vai Boni - gaumes lieta. Vienam Bilstein ir augstā vērtē, bet citam - neko neizsaka. Ar to es gribu teikt, ka vienai patērētāju grupai elbee auto ir par dārgu, jo nahren vajag to visu, a citam pa dārgu ir Rembo auto, jo, redz, nav Bilstein. Tātad - sportiska, asa braukšanas stila piekritējam gribas elbee auto (ar iespēju doties pa trasi paskriet), bet ikdienas braucienu mīlētājam (kuram galīgi nevelk pa trasi goņīt) vairāk būs Rembo auto. Kaut kā tā. Rolling Eyes


negvelz niekus Wink origjinaalie 166 amji neder nekam, tikai dupsi ar tiem var uzshuupot. Bilsteini vai Koni neaiztiekot neko citu padara braukshanu droshaku un auto vadiishanu vienkaarshi labaaku un patiikamaaku. mana 166 nav nekaada sporta mashiina. bet kaa jau visas Alfas taa ir gana sportiska. ja gribas, var arii braukt pa trasi Wink


Piekrist! super
Originaalie, arii galiigi jauni, ir meesli by default.


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
manai starp citu arii kraasa ir unikaala. otras taadas zaljpeleekas metaaliskas LV nav. tiira un saulee izskataas ljoti labi. netiira un eenaa izskataas vienkaarshi peleeka Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Es piesakos pēc gada paņemt, manam Lex būs līzings beidzies Smile


_________________
es atgriezos 3 x
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
arba rakstīja:
Es piesakos pēc gada paņemt, manam Lex būs līzings beidzies Smile


Tā nejoko  nono
Alfu gada laikā nemaz nav tik vnk pārdot  emo

Beigās tev vēl būs jāpērk vai  whip  
shura  shura

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
manai starp citu arii kraasa ir unikaala. otras taadas zaljpeleekas metaaliskas LV nav. tiira un saulee izskataas ljoti labi. netiira un eenaa izskataas vienkaarshi peleeka Wink

nu tomēr ja mēs noliktu abas mašīnās blakām mana būtu labāka  piip

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
touché


_________________
SPecial Executive for Counter-intelligence, Terrorism, Revenge and Extortion
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
sho  touché es paseeju, jo par Alfa Rembo mashiinu man nav nekas zinaams kaa vien shie dazhi fotouznjeemumi. iedo izgazt, tad pateikshu, kura labaaka! naac


un taa zilibaltaa hameleonkraasa ir bishku taa kaa gejs  ne? tas, protams, paplashina pirceeju loku un nebuut nav slikti, bet es sev shiis kraasas mashiinu neizveeleetos Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 2 lapa no 4 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database