Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 3 lapām pavisam
Iet uz lapu 1, 2, 3  Nākošais
AR 147 Facelift...
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs AR 147 Facelift... 
Reku ir raksts par jaunumiem...

Ir gan īsa atmiņa šī raksta autoriem...
Alfa GT salons ir tieši tas pats, kas bija pirmās paaudzes 147... Toreiz daudzi bija neizpratnē, kāpēc uz pusi dārgākajai kupejai tiek iedots parasta auto salons BEZ nekādām izmaiņām...

Kaut gan - viss jaunais ir labi aizmirsc vecais...


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
ja godiigi, esmu mazliet izbriiniits, kaadeelj shito modeli veel turpina razhot. vai tiesham vinjas kaads veel peerk?!?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Laikam jau ne, ja jau izdomaajushi facelift. Smile
Latvijaa laikam Palaidnieka spainis ir vieniigais man zinaamais ar ieprieksheejo facelift. Nez kaa citur...

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga rakstīja:
Laikam jau ne, ja jau izdomaajushi facelift. Smile
Latvijaa laikam Palaidnieka spainis ir vieniigais man zinaamais ar ieprieksheejo facelift. Nez kaa citur...


manupraat, shita produkta dziives cikla liikne staruji tuvojas 0 un nekaads facelifts neko vairs neglabs. pirceejs gaida 149!

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Jaa, droshi vien. Varbuut tiek domaats par tiem, kam vairs nav laika gaidiit to 149, par kuru, buusim godiigi, taa droshi nekas nav zinaams un neviens neko vairaak par dazhaam dizaina skiceem un vienu prototipu pagaidaam nav redzeejis.
Piem. kaadi korporatiivie klienti, kas peerk regulaari simtiem 147. (es gan nevaru nevienu taadu momentaa iedomaaties Very Happy) vai tipa Palaidniex utml. Smile

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Es zinu vēl divas ar jauno muti
viena ir sarkana - laikam Aksenoka kundzei
un viena ne to melna, ne to asfalta krāsā... Smile


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
no otrs puses, ja labi sapakotai 147 cena ir zem 20k eur, tad iipashu alternatiivu nav. 1 seerija a klase a3 visi ir daargaaki.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nerunaajot par A3, 1-er un A-klasse, paskatamies sheit:

http://www.volkswagen.lv/models/golf/cenas.php
1K11P3   VW Golf 2.0 FSI Comfortline 150 Zs; AG6 ar ''Climatic'', Četrām durvīm un Radio ar CD      
21490 EUR ar PVN

un

http://www.autoit.lv/lv/models/alfaromeo/models/1475/prices/
147   2,0 Sel Distinctive   5 d
23 395 EUR ar PVN

Taatad starpiiba = 2k EUR. Ko izveelamies? Smile

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
ja buutu pikjis anyway Alfa


_________________
...Virus Alfa...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Bet loooogiski. Funs lielaaks, nav tik garlaiciiga taa ikdiena un taa. Arii apriikojums 147 vismaz teoreetiski ir labaaks kaa spainim. Nu pofig. Smile Es jau nu laikam gan gaidiitu to 149 tomeer Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Un kad pienāktu 149, tad 147 pa lēto paņemtu.  Mr. Green

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Edc rakstīja:
Un kad pienāktu 149, tad 147 pa lēto paņemtu.  Mr. Green


Diez vai... Es jau esmu nepanjeemis 156 SW jaunu, pa leeto, kad iznaaca 159 Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Edc, viņš jau veco ar vēl nav pārdevis... Very Happy


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Šis facelift izskatās kā izmisuma solis ar cerību nedaudz izkustināt pieprasījumu pirms 149.

R.

P.S. Man joprojam vislabak patik 147 pirmaa seja. Shiis jaunas versijas ventilacijas atveres jau atgadina Hyundai.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Zenons Spranda rakstīja:
Šis facelift izskatās kā izmisuma solis ar cerību nedaudz izkustināt pieprasījumu pirms 149.

R.

P.S. Man joprojam vislabak patik 147 pirmaa seja. Shiis jaunas versijas ventilacijas atveres jau atgadina Hyundai.


Nu tas 147 vispār ir tehniski labs, bet tomēr ir dārgs
Izčakarēja jamam tirdzniecību niecīgā cenas atšķirība no 156, vēl tas, ka 156 noņēma no ražošanas un tāpēc vēl samazināja cenas starpību...
Lietuvā vispār 147 nepārdodoties dēļ 156 zemās cenas. Uz Alfaturas biju aizbraucies vienīgais ar 147... Kurnu vēl ar Selespeed. Pat turienes alfistiem ir nepareizs priekštac par to, kas ir Selespeed un cik tas labi/slikti ir...


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 3 lapām pavisam
Iet uz lapu 1, 2, 3  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database