Atbildēt pie šī temata 2 lapa no 3 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3  Nākošais
Veģu Auto, Torņakalns
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Lienii rakstīja:
Labbbi - sabiedēji. dzirdu un paklausu. vnk citi saka - pirmoreiz jāmaina pēc 80, citi - pēc 60 un pēc tam ik pa 36 (tas sākot no 06. gada laikam)


dirsh vinji visu. tie citi  Razz


Citāts:
veģi arī to varot par 180ls.


cena shkjiet ok

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
Lienii rakstīja:
Labbbi - sabiedēji. dzirdu un paklausu. vnk citi saka - pirmoreiz jāmaina pēc 80, citi - pēc 60 un pēc tam ik pa 36 (tas sākot no 06. gada laikam)


dirsh vinji visu. tie citi  Razz
...

Nesen gadījums iz dzīves.. pie pirmajiem 56kkm (reālajiem nevis tītajiem) noplīsa.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Lienii rakstīja:
elbee rakstīja:
02. gads un 80k km? ja nav pieraadiijumu, ka siksna (vai, piemeeram, viss dzienejs) ir mainiita, tad es ieteiktu momentaa paarstaat ar to mashiinu braukt, aiznjemties kaukur naudu, nedariit tos paareejos remontus, atlikt lielo lieldienu kodienu vai veel ko tml un fixi to siksnu nomainiit. vajag pajautaat vegjiem, vai vinji to vispaar var izdariit (ir jau dariijushi, ir instrumenti un iemanjas?), cik ilgaa laikaa un cik tas maksaas. ja vinju atbildees ir juutamas shaubas vai cipars stipri paarsniedz 200ls, tad doties uz arfilu. tur to nodariis aatri un profesionaali. es gan preciizi nezinu, cik tas darbinjzh maksaa shobriid hmm

atkaartoju veelreiz- ar 2l 16v siksnaam ir jaabuut ljoti uzmaniigaam. siksnas pliisums rullju vai seksnas pashas vainas deelj ir tipisks un saapiigs Alfas defekts, vispaarzinaams un pashas Alfas ruupniicas oficiaali atziits. ja ljoti paveicas, siksnas pliisuma sekas maksaas vismaz 3x daargaak nekaa taas nomainja. + jauna siksna protams Wink


Labbbi - sabiedēji. dzirdu un paklausu. vnk citi saka - pirmoreiz jāmaina pēc 80, citi - pēc 60 un pēc tam ik pa 36 (tas sākot no 06. gada laikam), tā nu bišķiņ apjuku + vēl mans auto no deučlandes, kur parasti autiņiem seko līdz. bet nu, izsekojot usergaidu, iestājās apskaidrība, ka nu - kas jādara - jādara. ja šovakar neatradīšu pierādījumus servisgrāmatiņā (nē-nu blonda tiešām - kur es biju ātrāk?), atlikšu "lielo lieldienu kodienu"  haha un izskatās, ka veģi arī to varot par 180ls.


siksna jāmaina pie 60kkm,bet labāk jau kādu kkm ātrāk jo vajag jau pierēķināt klāt to cik mēs ilgi nostāvam korķos ar rūcošu motoru.


_________________
Vieglo un smago auto rezerves daļu vairumtidzienība un mazumtirdzniecība.
m.b:+371 26545924
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
a dazhreiz der iemest aci uz siksnu... TS'iem taa sprauga ir gana liela shura

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
kaads vispaar ir siksnu labums? leetaak uzrazhot? preciizaak var sasinhronizeet? kas veel?


Lētāk un klusāk (arī vibrācijas).
IMHO arī lielu ātrumu ar masīvu (lasi - ilgspēlējošu) ķēdi neuzspiedīsi...

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Lienii rakstīja:
elbee rakstīja:
02. gads un 80k km? ja nav pieraadiijumu, ka siksna (vai, piemeeram, viss dzienejs) ir mainiita, tad es ieteiktu momentaa paarstaat ar to mashiinu braukt, aiznjemties kaukur naudu, nedariit tos paareejos remontus, atlikt lielo lieldienu kodienu vai veel ko tml un fixi to siksnu nomainiit. vajag pajautaat vegjiem, vai vinji to vispaar var izdariit (ir jau dariijushi, ir instrumenti un iemanjas?), cik ilgaa laikaa un cik tas maksaas. ja vinju atbildees ir juutamas shaubas vai cipars stipri paarsniedz 200ls, tad doties uz arfilu. tur to nodariis aatri un profesionaali. es gan preciizi nezinu, cik tas darbinjzh maksaa shobriid hmm

atkaartoju veelreiz- ar 2l 16v siksnaam ir jaabuut ljoti uzmaniigaam. siksnas pliisums rullju vai seksnas pashas vainas deelj ir tipisks un saapiigs Alfas defekts, vispaarzinaams un pashas Alfas ruupniicas oficiaali atziits. ja ljoti paveicas, siksnas pliisuma sekas maksaas vismaz 3x daargaak nekaa taas nomainja. + jauna siksna protams Wink


Labbbi - sabiedēji. dzirdu un paklausu. vnk citi saka - pirmoreiz jāmaina pēc 80, citi - pēc 60 un pēc tam ik pa 36 (tas sākot no 06. gada laikam), tā nu bišķiņ apjuku + vēl mans auto no deučlandes, kur parasti autiņiem seko līdz. bet nu, izsekojot usergaidu, iestājās apskaidrība, ka nu - kas jādara - jādara. ja šovakar neatradīšu pierādījumus servisgrāmatiņā (nē-nu blonda tiešām - kur es biju ātrāk?), atlikšu "lielo lieldienu kodienu"  haha un izskatās, ka veģi arī to varot par 180ls.
Lubānas ūķī,Jānis,ar pa180ls maina. Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Tā, draugi, drope atlika, pienākums izpildīts 
Autiņš šobrīd jau taisās Veģos, tsk. arī siksna. atliekas visas dropes, lielie un mazie dzerstiņi, pālīši un pat solārijs  crazy
apskatījos grāmatiņu - pēdējais servisa apmeklējums bijis pie 55, tā ka tagad pa pilnu programmu.
za to atradu, ka iepriekšējais īpašnieks ar mīlējis itāļu restorānus - ēdienkarti un vēl vācu ceļu karti no tās pakas izlobīju Very Happy

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Re: Tā, draugi, drope atlika, pienākums izpildīts 
Lienii rakstīja:
Autiņš šobrīd jau taisās Veģos, tsk. arī siksna. atliekas visas dropes, lielie un mazie dzerstiņi, pālīši un pat solārijs  crazy
apskatījos grāmatiņu - pēdējais servisa apmeklējums bijis pie 55, tā ka tagad pa pilnu programmu.
za to atradu, ka iepriekšējais īpašnieks ar mīlējis itāļu restorānus - ēdienkarti un vēl vācu ceļu karti no tās pakas izlobīju Very Happy

nu par to tad arī tev žetons pienākas shura


_________________
Vieglo un smago auto rezerves daļu vairumtidzienība un mazumtirdzniecība.
m.b:+371 26545924
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Kad buus naudinja kluba biedranaudai - ieteiksim kandidaatos par attieksmi! naac


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga rakstīja:
Kad buus naudinja kluba biedranaudai - ieteiksim kandidaatos par attieksmi! naac


 super  shura
 haha  haha  haha  haha

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Re: Tā, draugi, drope atlika, pienākums izpildīts 
Lienii rakstīja:
Autiņš šobrīd jau taisās Veģos, tsk. arī siksna. atliekas visas dropes, lielie un mazie dzerstiņi, pālīši un pat solārijs  crazy
apskatījos grāmatiņu - pēdējais servisa apmeklējums bijis pie 55, tā ka tagad pa pilnu programmu.
za to atradu, ka iepriekšējais īpašnieks ar mīlējis itāļu restorānus - ēdienkarti un vēl vācu ceļu karti no tās pakas izlobīju Very Happy

Lieliski (tas par to siksnas maiņu, nevis par to, ka paliks tukšas kabatas  shura) !  super  Būs par vienu saglābtu 2.0 TS vairāk ielās!  Very Happy

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Kur ta juus vinju taadu aicinaasies - bez solaarija, baalu. Labi, es jokojos, protams.
Bet par siksnaam - maneejai AItalia paarbaudiija un teica, ka neko nevar pateikt - brauc, skaties. Karoch - vai  tai dienaa seenes degusteeja vai to tieshaam nav vienkaarshi pateikt tikai peec rulliishu nodiluma un siksnas staavoklja.
Labs darbinsh, kas padariic - sit pa pederi un aidaa.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs GATAVS 
nu re, šodien jau baukājos ar sataisītu alfu. tukšas kabatas, bet laime sejā  Mr. Green
it sevišķi pēc tam, kad Mārcis (Veģu auto) diezgan tā nu.. par to mazāko siksnu... karoč tas arī bija pēdējais brīdis. labi gan, ka es ar elbee uz baznīcas ielas neskrējos, būtu turpat arī palikusi  aiwa
kopā 290ls khkhmmmm...  Rolling Eyes
labi, gaidu nākamo algu  crazy un vienalga, ko man te kaut kas rakstīja "drīz man tas, entuziasms pāries.. nu tač kopš maija kā sākās, tā vēl nav pārgājis.. Cool


Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
A sitam brinumam benzina filtrs vispar ir?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Sogjis rakstīja:
A sitam brinumam benzina filtrs vispar ir?


NAV, ir kautkāds sietiņs bākā un viss.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 2 lapa no 3 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database