Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 3 lapām pavisam
Iet uz lapu 1, 2, 3  Nākošais
Veģu Auto, Torņakalns
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Veģu Auto, Torņakalns 
Šis ir serviss, kur agrāk braucu taisīt iepriekšējos aparātus. Čalis, kas tur strādā, teica, ka pie viņa vēl divas AR regulāri taisot. Kāds no Jums?
Redzēs, kā man tagad ies, esmu paspējusi jau tur mainīt bremžu disku (91Ls), bremžu klučus, termostatu, sagāzuma regul., jostas un plauktu (300ls).
Tagad standartiņš - filtri+eļļas būšot 72Ls - man šķiet, ka tas ir lēti - kā Jums?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
hmm
Landroveram šī manipulācija solās būt ~ 60 Ls (baltikmotors)
Toyo - arī apm. līdzīgi.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Viena no tām divām alfām noteikti ir manējā. Braucu tur jau sen, par kvalitāti un remonta ilgumu sūdzību nav. Varbūt tāpēc, ka vedu uz turieni pie laba paziņas (M.P.). Par cipariem tā īsti nemāku spriest, tagad jau viss visur mainās pa dienām...



Pēdējoreiz rediģējis PZ Tue Mar 11, 2008 3:53 pm; pavisam rediģēts 1 reizi
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
salona filtrs ap 10Ls
gaisa filtrs ap 15Ls
eļļas filtrs ap 3-4Ls
eļļa 4.4litri - no 10Ls par sū, līdz 30 par sintētiku.
darbs - hvz.

72Ls par šo - imho ir OK.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
ok, nu skaidrīte Smile
vēl viena lieta - kad paņēmu, autiņam bija 70tk km - kā lai zinu, zobsiksna mainīta vai nē? Tagad ir biku pāri 80tk. Tajos pašos veģos teica, ka nobraukumam nefiga nevar ticēt, to var saskrūvēt, kā tik vaig Shocked  (dzirdēts jau par tādām lietām bet tomēr kaut kādām pazīmēm tak jābūt) un vai siksnu arī taisīt pie veģiem, jeb tas ir no tiem darbiem, kur uz arfilu vai IT jābrauc?  Rolling Eyes

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nu cik ilgi Tu domā ar šo alfu braukt? Divus gadus. Varbūt trīs. Nu ja pieņem, ka nobraukums tiešām ir 80K km, tad tik un tā vienu reizi Tev siksna būs jāmaina. Tad labāk nomaini uzreiz un brauc tos divus-trīs gadus bez bēdām, nevis baidoties, ka var tomēr tā siksna pārplīst un nomainīt to pirms pārdošanas. Kaut kā tā.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Lienii rakstīja:
ok, nu skaidrīte Smile
vēl viena lieta - kad paņēmu, autiņam bija 70tk km - kā lai zinu, zobsiksna mainīta vai nē? Tagad ir biku pāri 80tk. Tajos pašos veģos teica, ka nobraukumam nefiga nevar ticēt, to var saskrūvēt, kā tik vaig Shocked  (dzirdēts jau par tādām lietām bet tomēr kaut kādām pazīmēm tak jābūt) un vai siksnu arī taisīt pie veģiem, jeb tas ir no tiem darbiem, kur uz arfilu vai IT jābrauc?  Rolling Eyes


Alfai TS motoriem siksna 60tkm, jeb 3 gadi. Nomaiņai vajag zobsiksnu, parazītrulli, spriegotājrulli, ūdens sūkni, plus 2,0 motoram balansiersiksnu ar ruļļiem (arī 2gb).
Nomainīt var jebkurš DOMĀJOŠS meistars, bet sirdsmieram, ja dzīvo Rīgā, tad labāk uz ARFILU vai Lubānas ielu 11.

P.S.
Par maiņas nepieciešamību -> 1. darbs, ko jāveic nopērkot (ja nav 100% droši servisu papīri)

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
02. gads un 80k km? ja nav pieraadiijumu, ka siksna (vai, piemeeram, viss dzienejs) ir mainiita, tad es ieteiktu momentaa paarstaat ar to mashiinu braukt, aiznjemties kaukur naudu, nedariit tos paareejos remontus, atlikt lielo lieldienu kodienu vai veel ko tml un fixi to siksnu nomainiit. vajag pajautaat vegjiem, vai vinji to vispaar var izdariit (ir jau dariijushi, ir instrumenti un iemanjas?), cik ilgaa laikaa un cik tas maksaas. ja vinju atbildees ir juutamas shaubas vai cipars stipri paarsniedz 200ls, tad doties uz arfilu. tur to nodariis aatri un profesionaali. es gan preciizi nezinu, cik tas darbinjzh maksaa shobriid hmm

atkaartoju veelreiz- ar 2l 16v siksnaam ir jaabuut ljoti uzmaniigaam. siksnas pliisums rullju vai seksnas pashas vainas deelj ir tipisks un saapiigs Alfas defekts, vispaarzinaams un pashas Alfas ruupniicas oficiaali atziits. ja ljoti paveicas, siksnas pliisuma sekas maksaas vismaz 3x daargaak nekaa taas nomainja. + jauna siksna protams Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
muuris rakstīja:
Alfai TS motoriem siksna 60tkm, jeb 3 gadi.


it kaa jau 5 gadi tomeer, bet nu shajaa gadiijumaa par aatru nomainiit toch nevar Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
02. gads un 80k km? ja nav pieraadiijumu, ka siksna (vai, piemeeram, viss dzienejs) ir mainiita, tad es ieteiktu momentaa paarstaat ar to mashiinu braukt, aiznjemties kaukur naudu, nedariit tos paareejos remontus, atlikt lielo lieldienu kodienu vai veel ko tml un fixi to siksnu nomainiit. vajag pajautaat vegjiem, vai vinji to vispaar var izdariit (ir jau dariijushi, ir instrumenti un iemanjas?), cik ilgaa laikaa un cik tas maksaas. ja vinju atbildees ir juutamas shaubas vai cipars stipri paarsniedz 200ls, tad doties uz arfilu. tur to nodariis aatri un profesionaali. es gan preciizi nezinu, cik tas darbinjzh maksaa shobriid hmm

atkaartoju veelreiz- ar 2l 16v siksnaam ir jaabuut ljoti uzmaniigaam. siksnas pliisums rullju vai seksnas pashas vainas deelj ir tipisks un saapiigs Alfas defekts, vispaarzinaams un pashas Alfas ruupniicas oficiaali atziits. ja ljoti paveicas, siksnas pliisuma sekas maksaas vismaz 3x daargaak nekaa taas nomainja. + jauna siksna protams Wink


+100
tie, kas ieberžas ar pārbrauktām un plīsušām sixnām, atgādina tos  aiwa kuri pienes mašīnai ceļa vidū benzīnu 2 l  alus pudelēs  shura

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Aivars rakstīja:
Nu cik ilgi Tu domā ar šo alfu braukt? Divus gadus. Varbūt trīs. Nu ja pieņem, ka nobraukums tiešām ir 80K km, tad tik un tā vienu reizi Tev siksna būs jāmaina. Tad labāk nomaini uzreiz un brauc tos divus-trīs gadus bez bēdām, nevis baidoties, ka var tomēr tā siksna pārplīst un nomainīt to pirms pārdošanas. Kaut kā tā.

Tie, kas ar Alfu gatavojas braukt ilgstoši (piemēram, es), izvēlas kautko drošāku- motoru ar ķēdi.
1.9JTS, 2.2JTS un 3.2JTS motoriem esot ķēdes. Tā vismaz stāv rakstīts "Technische Daten" prospektā par 159...

Bet kā tur ar maiņas intervāliem, man nav ne jausmas.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Vienīgais, kam esmu dzirdējis, ka ķēde jāmaina, ir vecais Saab 9000. Alfām, cik zinu, tās ķēdes dzīvo saules mūžu.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
02. gads un 80k km? ja nav pieraadiijumu, ka siksna (vai, piemeeram, viss dzienejs) ir mainiita, tad es ieteiktu momentaa paarstaat ar to mashiinu braukt, aiznjemties kaukur naudu, nedariit tos paareejos remontus, atlikt lielo lieldienu kodienu vai veel ko tml un fixi to siksnu nomainiit. vajag pajautaat vegjiem, vai vinji to vispaar var izdariit (ir jau dariijushi, ir instrumenti un iemanjas?), cik ilgaa laikaa un cik tas maksaas. ja vinju atbildees ir juutamas shaubas vai cipars stipri paarsniedz 200ls, tad doties uz arfilu. tur to nodariis aatri un profesionaali. es gan preciizi nezinu, cik tas darbinjzh maksaa shobriid hmm

atkaartoju veelreiz- ar 2l 16v siksnaam ir jaabuut ljoti uzmaniigaam. siksnas pliisums rullju vai seksnas pashas vainas deelj ir tipisks un saapiigs Alfas defekts, vispaarzinaams un pashas Alfas ruupniicas oficiaali atziits. ja ljoti paveicas, siksnas pliisuma sekas maksaas vismaz 3x daargaak nekaa taas nomainja. + jauna siksna protams Wink


Labbbi - sabiedēji. dzirdu un paklausu. vnk citi saka - pirmoreiz jāmaina pēc 80, citi - pēc 60 un pēc tam ik pa 36 (tas sākot no 06. gada laikam), tā nu bišķiņ apjuku + vēl mans auto no deučlandes, kur parasti autiņiem seko līdz. bet nu, izsekojot usergaidu, iestājās apskaidrība, ka nu - kas jādara - jādara. ja šovakar neatradīšu pierādījumus servisgrāmatiņā (nē-nu blonda tiešām - kur es biju ātrāk?), atlikšu "lielo lieldienu kodienu"  haha un izskatās, ka veģi arī to varot par 180ls.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
kaads vispaar ir siksnu labums? leetaak uzrazhot? preciizaak var sasinhronizeet? kas veel?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
smic rakstīja:
Vienīgais, kam esmu dzirdējis, ka ķēde jāmaina, ir vecais Saab 9000. Alfām, cik zinu, tās ķēdes dzīvo saules mūžu.

Nekas nedzīvo saules mūžuSmile
Manam apmainīja


_________________
es atgriezos 3 x
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 3 lapām pavisam
Iet uz lapu 1, 2, 3  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database