Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 3 lapām pavisam
Iet uz lapu 1, 2, 3  Nākošais
SOS.LUDZU PALIDZIET ATRAST SERVISU
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs SOS.LUDZU PALIDZIET ATRAST SERVISU 
Labdien!
sos - loti vajadzetu sanemt gudru padomi. nopirku alfu-romeo-156.2000.g.automats (seleed speed), un uzreiz sakas problemas ar atrumkarbu,bet tas ir sikumi,tagad gazes pedale-neka nereage uz to ka es uz vinu spiezu (sorry-meitenei gruti pateikt pareizi).mekleju normalu servisu.palidziet ludzu.kurs ko zin.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Re: SOS.LUDZU PALIDZIET ATRAST SERVISU 
autumriga rakstīja:
Labdien!
sos - loti vajadzetu sanemt gudru padomi. nopirku alfu-romeo-156.2000.g.automats (seleed speed), un uzreiz sakas problemas ar atrumkarbu,bet tas ir sikumi,tagad gazes pedale-neka nereage uz to ka es uz vinu spiezu (sorry-meitenei gruti pateikt pareizi).mekleju normalu servisu.palidziet ludzu.kurs ko zin.



alfisti.lv sadalja veltiita specializeetajiem Alfa Romeo un servisiem, kas straadaa ar Alfa Romeo mashiinaam. atliek tik palasiit komentaarus un izveeleeties to, kursh labaak patiik Wink

Selespeed probleemas itaalju zervisos ir apzinaatas un nesaapiigi risinaamas. gaazes pedaalim visdriizaak sabojaajies potenciometrs. nav nekaa sarezgjiita, vieniigi padaargs priecinjsh.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
paldies.sadalu serviss lasu jau otru dienu.Arfila man jau ir negativa pieredze,meninasu lubanas 11/13

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Ar Arfilu laikam ir kaa paveicas un cik labaa omaa ir Sasha un mehaanikjis...


_________________
I reject the reality and substitute my own!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
ja ta ir.bet par servisu g.astras ieala vispar negribas runat.tikai nem atslegus un pat neruna-ipasi ar sievieti.puz jautajumu-ja es to salabosu vai viss bus kartiba-vini atbildeja-kurs zin,ja ne tad meklesim talak.
bet bija jamaksa 400 ls .
bet kads ko labu zin par lubanas ielu-foruma daudz slikta
ar lielu prieku jau butu gatava pardot savu masinu,jo servisa meklesana-ir kaut kas nenormals

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Kautkādas dikti līdzīgas problēmas laikam: http://www.alfisti.lv/viewtopic.php?t=1344&start=0
Gads gan par 1 atšķiras..


_________________
156GTA, 75TS

Put yourself in a corner and find a way out!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Jā, izlaidušies tie Itāļu automeistari. Ar gāzes pedāļa potenciometru es domāju, ka varētu tikt galā jebkurā daudzmaz normālā servisā, bet selespeed ir visai specifiska lieta.
A paši jau visus tos Zilupiešus esam izlaiduši. Kā kas, tā ar jebkuru sīkumu - heeeelp, heeeeelp, Saša, man gabarīts izdedzis.. vai bremžu kluči jānomaina, vai stūres pirksts. Un tad Saša sajūtas liels un neaizvietojams, atļaujas klientus šķirot pēc mēness fāzēm, matu sakārtojuma vai vēl sazin kā. Un tagad - ja gribi tikt pie Sašas, jārēķinās ar brūnu degungalu..
Tā ka visai skarbi te uz šodienu ar Itāļu auto remontu. Tas nav normāli, ja detaļas jāpērk caur internetu no Vācijas un jāremontējas Lietuvā.
Īsāk sakot - autumriga - tu esi kārtīgi ieberzusies.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
autumriga rakstīja:
ja ta ir.bet par servisu g.astras ieala vispar negribas runat.tikai nem atslegus un pat neruna-ipasi ar sievieti.puz jautajumu-ja es to salabosu vai viss bus kartiba-vini atbildeja-kurs zin,ja ne tad meklesim talak.
bet bija jamaksa 400 ls .
bet kads ko labu zin par lubanas ielu-foruma daudz slikta
ar lielu prieku jau butu gatava pardot savu masinu,jo servisa meklesana-ir kaut kas nenormals

Serviss itāļu auto - trāpīts vājajā punktā. Diemžēl.  Sad Vienkāršākās štelles - bremžu kluči, lampiņas u.c. jau var samainīt gandrīz jebkurā servisā vai pats garāžā, bet motoros un selespīdos labāk laist iekšā tikai specializētos itāļu servisus, no kuriem izvēlēties gan īpaši nav ko. Tavā gadījumā tomēr ieteiktu Arfilu..

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
paldies,to es jau sapratiju,bet pa velu. bet atrumkarba ziema strada labi,tikai vasara kad karsti slikti strada no 2 uzreiz pariet uz 4.bet dzivot var.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
laikam ta ri darisu,brauksu (ja varesu-pagaidam masina stav uz vietas) pie Sashas,jo tur tomer kaut ko labo,bet italu servisa tikai diagnosce, un dod solijumus.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
es ar savaam alfaam daru taa:

- visus vienkaarshos, vispaariigos, univeersaalos. kaa arii darbus, kurus veicot neko daudz sajaat nevar, veicu "pie aivara" (te var buut jebkursh tuvaakais autoserviss, iemiiljotais atsleedznieks, kaiminju janka vai galu galaa pats)

- specifiskie un nopietnie mehaaniskie darbi Arfila. tai skaitaa piekares remonti.

- elektronika Auto Italia. bet nu tagad jau Modena Auto ir Alfas oficialais centrs... bet mashiina ir jau ar moderno check engin, kas kontrolee praktiski visu elektroniku un izmet konkreetas kljuudas, par kuraam diilerim ir attieciiga instrukcija kaa noveerst.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
paldies.laikam ta ari darisu.
 potenciometru - meginasu salabot kur izdosies (varbut ir kads parastais serviss prata?- jo pavisam nesen saku braukt pa servisiem-un saveja meistera vel na)
bet visu pareju pie Sashas uz arfilu.meginasu ar vinu normali parunat.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
es ar savaam alfaam daru taa:

- visus vienkaarshos, vispaariigos, univeersaalos. kaa arii darbus, kurus veicot neko daudz sajaat nevar, veicu "pie aivara" (te var buut jebkursh tuvaakais autoserviss, iemiiljotais atsleedznieks, kaiminju janka vai galu galaa pats)

- specifiskie un nopietnie mehaaniskie darbi Arfila. tai skaitaa piekares remonti.

- elektronika Auto Italia. bet nu tagad jau Modena Auto ir Alfas oficialais centrs... bet mashiina ir jau ar moderno check engin, kas kontrolee praktiski visu elektroniku un izmet konkreetas kljuudas, par kuraam diilerim ir attieciiga instrukcija kaa noveerst.


Viss čiki. Arī Auto Italia vēl joprojām apkopj alfas - un  tikai tāpēc, ka Modena tagad skaitās oficiālais dilēris,  horse  uz pārdaugavu nono Pisvinuzirgs Exclamation


_________________
Presto - tas nozīmē ātri (drīz)
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
bet kur labak-pardaugava vai purvciema ?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Paardaugavaa gan. naac


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 3 lapām pavisam
Iet uz lapu 1, 2, 3  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database