Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 1 lapām pavisam
ELEKTRO POWER
Pēc cik gadiem elektro power būs Rīgas ielās?

5 13% 13% ( 3 )
10 18% 18% ( 4 )
15 18% 18% ( 4 )
PISVINZIRGS... es braukšu ar traktoru! 50% 50% ( 11 )

Balsis pavisam : 22
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs ELEKTRO POWER 
The Roadster-Electric Sports Car

This electric sports car boasts a 250 mile range with speeds up to 130 MPH.

http://www.youtube.com/watch?v=UCeyufd6Cow&NR=1


(sorry par copy/paste, bet es pec dabas esmu slinkis) Razz

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
cenu sadzirdeeji  Shocked  liidz ar to pie mums nenonaaks c Pie mums paraadiisies daudz mini un super mini klases auto. Ko jau saakot ar getz, yaris utt varam noveerot. Naakamais polski fiat  Rolling Eyes  shura .
Naakotne ir alternatiivai degvielai, nevis kaukadai k..ai ko jaalaadee n-as studnas  alien

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
AMV rakstīja:
cenu sadzirdeeji  Shocked  liidz ar to pie mums nenonaaks c Pie mums paraadiisies daudz mini un super mini klases auto. Ko jau saakot ar getz, yaris utt varam noveerot. Naakamais polski fiat  Rolling Eyes  shura .
Naakotne ir alternatiivai degvielai, nevis kaukadai k..ai ko jaalaadee n-as studnas  alien



UN TA BUTU?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
pratigais rakstīja:
AMV rakstīja:
cenu sadzirdeeji  Shocked  liidz ar to pie mums nenonaaks c Pie mums paraadiisies daudz mini un super mini klases auto. Ko jau saakot ar getz, yaris utt varam noveerot. Naakamais polski fiat  Rolling Eyes  shura .
Naakotne ir alternatiivai degvielai, nevis kaukadai k..ai ko jaalaadee n-as studnas  alien



UN TA BUTU?


es balsoju par leg power aka velosipeeds  gejs
bet tomeer laikam ka driiz vareetu kljuut popularaaka gaaze, jo taas tomeer ir vairak neka naftas un ja nekaaps cenas, tad sanaaks leetaak par benziinu...
veel taalaakaa naakotnee protams buus uudenjradis, man pat liekas ka ir izgudrota visa ta sisteema kaa taa mashiina tur brauks ar to uudenjradi utt, vieniig ir probleemas ar to kaa dabuut to uudenjradi mashiinaa un par droshiibu arii jadomaa, jo ja h2 spragst, tad ir piz**a...
protams arii elektriiba nav slikta alternatiiva, bet ka jau mineeja- jaaladee ilgi un biezhi... ja to probleemu atrisinas tad buus diezgan izdeviigi ar alektromashiinaam mochiiit...


_________________
I reject the reality and substitute my own!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Par ūdeņradi es šaubos... jo lai to iegutu, ir japatere desmitreiz vairak energijas no ta cik tas udenradis pats dos. Rolling Eyes

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
pratigais rakstīja:
Par ūdeņradi es šaubos... jo lai to iegutu, ir japatere desmitreiz vairak energijas no ta cik tas udenradis pats dos. Rolling Eyes

tas tikai pagaidam...


_________________
I reject the reality and substitute my own!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
pratigais rakstīja:
AMV rakstīja:
cenu sadzirdeeji  Shocked  liidz ar to pie mums nenonaaks c Pie mums paraadiisies daudz mini un super mini klases auto. Ko jau saakot ar getz, yaris utt varam noveerot. Naakamais polski fiat  Rolling Eyes  shura .
Naakotne ir alternatiivai degvielai, nevis kaukadai k..ai ko jaalaadee n-as studnas  alien



UN TA BUTU?

Veel nav pareizaa recepte izdomaata, ja arii ir, tirguu netiks liidz nebuus peedeejaa elja izkuupinaata Very Happy veels jau, negribu gari raxtiit...

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Gan jau ka atrisinās. Ja to būtu sākuši darīt simt gadus atpakaļ... Wink

Salīdzini kaut vai, kā attīstijies transportlīdzeklis no pirmā eksemplāra...

Žēl ka liela daļa mūsdienu zinātnes balstās uz naftas produktu izejvielām (polimēriem...) hammer

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
tik taa dalja zinaatnes ku kaukas ir fiziski jaakustina Smile taads mazuminsh vien ir Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Mazuminsh, ne mazuminsh.... bet gandriz visu mūsdienu civilizāciju kustina nafta. Rolling Eyes

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
kameer kroplji naftas magnaati un OPEC negribees zinaatnisko progresu- pasauli bez naftas- tikmeer progresa nebuus... vinjiem gribaas varu un naudu, taapee arii vinji apspiezh visus zinaatniskos jauninaajumus par alternatiivo degvielu etc...


_________________
I reject the reality and substitute my own!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Kamēr nebūs izpumpēti 90% naftas, nebūs nekādas alternatīvas. Kaut gan sen jau ir pierādīts, ka ir iespējams sērijveidā ražot tos pašus elektrokārus. Diemžēl pasaulē kārtību nosaka naftas tirgotāji, nevis elektriķi Smile Un uz šo dienu neko vairāk par super dārgām, trīs eksemplāros izgatavotām teslām vai šādiem kropļiem nesagaidīsim. Vienīgā cerība uz ķīniešiem, jo tiem laikam arābu un amerikāņu intereses ir stipri vienaldzīgas  Cool . Bet tā jau vispār elektrībai ir spēks. Kaut vai dzinēja lietderības koeficients. Ja elektrībai tie ir gandrīz 100%, tad labākajiem beņas dzinējiem knapi puse no tā.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
blin a es saakumaa padomaaju, ka juus par muuziku aptauju veicat  aiwa

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Vakar uzzināju, ka tuvākajā laikā VARAM no ES fondiem līdzfinansēs elektromašīnu iegādi...tai skaitā fiziskām personām. Tad nu palasīju MK noteikumu projektu (2012.gada marta redakcija) no tā laika krietna putekļu kārta sakrājusies.

2012.gadā ierakstītās prasības liekas nereāli novecojušas:
atbalsta elektroautomobīļu iegādi ar max. atālumu veicamu ar vienu uzlādi <100 km horse
max.ātrums: 100km/h

pagājuši nepilni 2 gadi un mums ir Tesla Model S ar max atālumu ar vienu uzlādi 600km un maksimālo ātrumu 240 km/h  ihaaaaa  un ieskrējienu 4,5s līdz 100km/h
nu lab, pat Nissan Leaf max: 180km, max: 145 km/h

un ņemot vērā, ka uzlādes infrastruktūrai paredzēts līdz 85% līdzfinansējums, tad drīz būs pilnas lielveikalu stāvvietas ar zaļajiem stabiņiem uzlādes punktu izskatā  Rolling Eyes

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
ja ar vardiem "tad drīz būs pilnas lielveikalu stāvvietas ar zaļajiem stabiņiem uzlādes punktu izskatā " Tu doma ne atrak ka pec 5 gadiem bus paris stabinji kur piestepselet tos gludekljus, tad tas butu sagremojams, savadak tas viss ES (starpcitu jau apstiprinats ka izgazusies iniciativa) un VARAM var iet paoponeet pasi ar sevi.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 1 lapām pavisam
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database