Atbildēt pie šī temata 3 lapa no 4 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4  Nākošais
155 TS 2.0 16v 1997g. TO SALE
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
vilsons rakstīja:
šitā AR toč i  yo  yo  yo jau kādus gadus atpakaļ biju šo manijis uz ielām un pamitīgi siekalojies alfavirus  45


Kaut kas tur ar to pakaļējo spārnu neizskatās labi. Un, ja noņem diskus, tad pēkšņi izrādās, ka tādā vienkārša melna 2.0 16v 155 vien ir Wink
PS: man tomēr neliekas, ka 16v ir kaut kas slikts, no kā būtu jāvairās. hmm


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga rakstīja:

PS: man tomēr neliekas, ka 16v ir kaut kas slikts, no kā būtu jāvairās. hmm

Ja nu vienīgi tādas baumas, ka vecs 16V ir biežāk (un dārgāk?) servisējams par vecu 8V...

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Protams, ka biežāk un dārgāk. Bet performancei arīdzan vajadzētu atšķirties, ne? 16v vajadzētu būt jaudīgākam, ekonomiskākam, klusākam, lineārākam, elastīgākam... nu, arvienvārdsakot, modernākam dzinējam, ne? hmm


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga rakstīja:
Protams, ka biežāk un dārgāk. Bet performancei arīdzan vajadzētu atšķirties, ne? 16v vajadzētu būt jaudīgākam, ekonomiskākam, klusākam, lineārākam, elastīgākam... nu, arvienvārdsakot, modernākam dzinējam, ne? hmm


Bet pietiekami niecīgi ir tie uzlabojumi, lai tos ikdienā izjustu...  056  smokin


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Es domāju, ka tos tieši ikdienā kāreiz jūt. Ikdienai es drīzāk ņemtu 16v. Sportam - 8v Wink


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga rakstīja:
Es domāju, ka tos tieši ikdienā kāreiz jūt. Ikdienai es drīzāk ņemtu 16v. Sportam - 8v Wink


:: ALFA 155 2.0TS 8V
Max. power output bhp-EC (kW-EC) at 6000 rpm        143 (104)
Max. torque Nm-EC at 5000 rpm:        187

:: ALFA 155 2.0 TS 16V SPORT - ALFA 155 2.0 TS 16V SUPER
Max. power output: bhp-EC (kW-EC) at 6200 rpm         150 (110)
Max. torque: Nm-EC at 4000 rpm        187

Līdz ar to secinam, ka atšķirība ir 7 Zs gandrīz pie Redline (kas 16V ir mazliet augstāks
Un vienīgais, kas mazbišķīt atšķiras griezes momentā ir tas, ka 16V motoram tas max torque ir pie 4000, nevis ka 8V pie 5000. Pilsētā mirīgi braucot pietiek ar 3000... Wink


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
16v ēd par puslitru mazāk shura


_________________
@Scmic
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
smic rakstīja:
16v ēd par puslitru mazāk shura

Kā mēs visi zinam puslitra ekonomijai Alfa Romeo mūžā pārsvarā gadījuma raksturs...  gejs


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nu ja. Re kā, tā arī ir - viss kopā. Mazdrusciņ jaudīgāks, mazdrusciņ elastīgāks, klusāks (siksna vs ķēde), mazdrusciņ augstāk var uzgriezt... Nu un galvenais - 8v dzinēju dabūt "pūstajā" bundžā ir praktiski nereāli (tādi vispār no konveijera ripoja?) Rolling Eyes


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Mana ex155 bija FL 8v




Pēdējoreiz rediģējis smic Mon Jan 28, 2008 12:38 pm; pavisam rediģēts 1 reizi

_________________
@Scmic
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
smic rakstīja:
Mana ex155 bija FL 8v


Tev taču nebija motora aiwa


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga rakstīja:
Nu ja. Re kā, tā arī ir - viss kopā. Mazdrusciņ jaudīgāks, mazdrusciņ elastīgāks, klusāks (siksna vs ķēde), mazdrusciņ augstāk var uzgriezt... Nu un galvenais - 8v dzinēju dabūt "pūstajā" bundžā ir praktiski nereāli (tādi vispār no konveijera ripoja?) Rolling Eyes


Noripot noripoja... Wink
Bet domāju īpašas atšķirības uz ielas starp viņām nav, ja nu vienīgi vizuālā FV vs per FL
Un gan viens, gan otrs motors skan gana tīkami, lai uztrauktos par dzinēja skaļumu... Very Happy


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
8v dzinējiem tika likts liels, nopietns izplūdes zirneklis. 16v tāda nafff. Sad


_________________
@Scmic
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga rakstīja:
Nu ja. Re kā, tā arī ir - viss kopā. Mazdrusciņ jaudīgāks, mazdrusciņ elastīgāks, klusāks (siksna vs ķēde), mazdrusciņ augstāk var uzgriezt... Nu un galvenais - 8v dzinēju dabūt "pūstajā" bundžā ir praktiski nereāli (tādi vispār no konveijera ripoja?) Rolling Eyes

Nuu.. manuprāt, to "skaļo" ķēdes dzinēju var griezt redlainā ievērojami bezrūpīgāk nekā siksnaino 16v Wink Kā palaidniex iepriekš ilustrēja, parametru atšķirības ir gana nelielas (starp 2.0 dzinējiem). Par bundžām - gaumes jautājums.  hmm Rezultātā - neredzu īsti plusus tam 16v.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Es jau nesaku, ka 16v ir nesalīdzināmi labāks par 8v Wink Es tikai nesaprotu to masveida paniku, kuras rezultātā visi, arī tie, kas "nav lasījuši grāmatu" jau defaultā uzskata, ka 16v = slikti un sniedz attiecīgas rekomendācijas citiem hmm


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 3 lapa no 4 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database