Atbildēt pie šī temata 2 lapa no 3 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3  Nākošais
ICS kods
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Jā, nu šitiem fruktiem es neiedomājos pazvanīt. Paldies. Rīt izmēģināšu laimi. Pie jebkura rezultāta, ziņošu. Katrā gadījumā paldies visiem, ja nu vēl kāda ideja..... Arrow

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Rolands rakstīja:
Jā, nu šitiem fruktiem es neiedomājos pazvanīt. Paldies. Rīt izmēģināšu laimi. Pie jebkura rezultāta, ziņošu. Katrā gadījumā paldies visiem, ja nu vēl kāda ideja..... Arrow



starp citu, porsche cayane un 911 no kaut kaada gada naak shis te pats 166 Alfas ICS 1:1 ar taadu pashu vadiibu, displeju.. shii informaacija gan laikam neko daudz neliidz Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Rolands rakstīja:
Laikam būs jaaun kājas un jādodas uz Tallinu, kaut gan baigi negribas. Ja nu ir vēl kāds variants!!! Jūs jau sapratāt


nu un parēķini cik tev izmaksās ceļš un Tallin!Finālā sanāks tā ka aizlais pie esti poisiem būs dārgāk nekā tepat pie vietējiem nagu maucējiem(dīlera) dabūt to kodu aiwa


_________________
Vieglo un smago auto rezerves daļu vairumtidzienība un mazumtirdzniecība.
m.b:+371 26545924
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
vilsons rakstīja:
Rolands rakstīja:
Laikam būs jaaun kājas un jādodas uz Tallinu, kaut gan baigi negribas. Ja nu ir vēl kāds variants!!! Jūs jau sapratāt


nu un parēķini cik tev izmaksās ceļš un Tallin!Finālā sanāks tā ka aizlais pie esti poisiem būs dārgāk nekā tepat pie vietējiem nagu maucējiem(dīlera) dabūt to kodu aiwa

Par to, ka dārgāk, skaidrs. Vienkārši besī arā šitie pseido dīleri, kuri nekaunās paprasīt 100% ievārījumu neko nedarot.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Fū, neticami, bet fakts. Tikko atsūtīja kodu. No rīta piezvanīju uz Beļģiju, autohausu, kurā tika iegādāta AR. Izstāstīju savu bēdu, nekādu lielu entuziasmu uz palīdzēšanu šamējie neizrādija, bet tomēr uzprasīja nosūtīt faksu ar pirkuma-pārdevuma līgumu un a/m tehn. pasi, koarī es izdarīju. Un tad WOW pienāca e-pasts ne tikai ar radio kodu, bet arī par veiktajām apkopēm un nobraukumu, kurš izrādās paties. Tā lūk. Gandrīz kā pasakā. Secinājums: vajag glabāt koordinātes no vietas, no kurienes auto nācis-mož noderēs. Ā un frukti no ss.lv arī teicās varam palīdzēt, bet labi, ka neaizbraucu.
Paldies visiem par atsaucību.
Tagd ķeršos pie citas lietas. Par cik manai AR nav ne CD mainītājs(viens no nabadzīgākajiem aprīkojuma līmeņiem, tiesa ādas salons un miglinieki ir) ne tel. ne navigācija, tiesa tos man arī nevajag, gribu pieslēgt i-podu. Lai to varētu izdarīt vajadzīga lin. ieeja. To var dabūt pielodējoties pie cc vai am. Jautājums: varbūt kāds gājis tam cauri? Par www.alfisti.ru zinu tur tas ir aprakstīts, bet varbūt kāds šādu ķiruģisku operāciju ir veicis Latvijā

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Liekas Smic bija iegādājies kaut kādu tur adapteri...  Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Rolands rakstīja:
Fū, neticami, bet fakts. Tikko atsūtīja kodu. No rīta piezvanīju uz Beļģiju, autohausu, kurā tika iegādāta AR. Izstāstīju savu bēdu, nekādu lielu entuziasmu uz palīdzēšanu šamējie neizrādija, bet tomēr uzprasīja nosūtīt faksu ar pirkuma-pārdevuma līgumu un a/m tehn. pasi, koarī es izdarīju. Un tad WOW pienāca e-pasts ne tikai ar radio kodu, bet arī par veiktajām apkopēm un nobraukumu, kurš izrādās paties. Tā lūk. Gandrīz kā pasakā. Secinājums: vajag glabāt koordinātes no vietas, no kurienes auto nācis-mož noderēs. Ā un frukti no ss.lv arī teicās varam palīdzēt, bet labi, ka neaizbraucu.
Paldies visiem par atsaucību.
Tagd ķeršos pie citas lietas. Par cik manai AR nav ne CD mainītājs(viens no nabadzīgākajiem aprīkojuma līmeņiem, tiesa ādas salons un miglinieki ir) ne tel. ne navigācija, tiesa tos man arī nevajag, gribu pieslēgt i-podu. Lai to varētu izdarīt vajadzīga lin. ieeja. To var dabūt pielodējoties pie cc vai am. Jautājums: varbūt kāds gājis tam cauri? Par www.alfisti.ru zinu tur tas ir aprakstīts, bet varbūt kāds šādu ķiruģisku operāciju ir veicis Latvijā



super shkjiet, ka vaacu diileris par ogas mashiinas kodu arii galu galaa naudu neprasiija un to dabuuja 2 stundu laikaa. mashiina nebija no vinja ne pirkta, ne serviseeta. muuseejie bish sapirdushies Sad

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Rolands rakstīja:

Par to, ka dārgāk, skaidrs. Vienkārši besī arā šitie pseido dīleri, kuri nekaunās paprasīt 100% ievārījumu neko nedarot.


Attieksme ir pareizā  super

Naudu (arī daudz naudas) drīkst (un vajag) pelnīt ar savu darbu un/vai intelektu.
Un nevis iztaisīties par monopolistu, uzsēsties uz kala un slaukt un gejs

Dubults prieks, ka viss atrisinājās  applausi

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nu lūk, problēmu ar sava auto apskaņošanu esmu atrisinājis lēti un nesapīgi t.i. neiejaucoties orģinālā radio smadzenēs. Skaņa protams nav nekāds šedevrs, tomēr risinājums diezgan veiksmīgs. Caur radio antenas ieeju pievienoju, Pēterburgā iegādātu Harmon Kardon Play&drive iekāru, kurai savukārt tika pievienots i-pod ar 4GB atmiņu, tā kā mūzika  pieejama uzreiz un visiem dvēseles noskaņojumiem. A vadība notiek ar džoistika un ekrāna palīdzību

Mazāka bilde (j.k.):


Orģināls:


Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Johaidī, tā bilde ir baigi lielā. Liela atvainošanās

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs radio kods 
Lai "neceptu" jauni topiku - nojaušu ka var iekļautie šajā!

Stāsts ir sekojošs - tika iegādāta 166. Tur radio "izravēts" un ielikts (iegriezts) smuki ... touch screen ekrāns visnotaļ bagātīgs ... iekša radio, USB, un zilaiszobs un ja sakonektē telefonu, tad var gan runāt, gan muziku klausīties, gan laikam failus skatīties .... etc.
BET ...
saistībā ar šo es neredzu ne klimas esošos parametrus, ne tirip kontoli, etc. - Man pēdējais ir svarīgāks nekā mūzka, TV, telefons un kas tur vēl!

Jautājums - vai nopēkot lietotu radio kasti un uzliekot es visu redzu un viss strādā vai kā esmu dzirdējis baumās, ka bez maz katam auto šis ir tik induviduāli, ka jāprogrammē ?

p.s. esošo brīnumu varu kādam pārdod/atdot/iemainīt pret oriģinālu, jo man brauciena laikā ir citas prioritātes ... visādi savādāk aparāts foršs. Viss strādā nevainojami !

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Re: radio kods 
Cobra rakstīja:
Lai "neceptu" jauni topiku - nojaušu ka var iekļautie šajā!

Stāsts ir sekojošs - tika iegādāta 166. Tur radio "izravēts" un ielikts (iegriezts) smuki ... touch screen ekrāns visnotaļ bagātīgs ... iekša radio, USB, un zilaiszobs un ja sakonektē telefonu, tad var gan runāt, gan muziku klausīties, gan laikam failus skatīties .... etc.
BET ...
saistībā ar šo es neredzu ne klimas esošos parametrus, ne tirip kontoli, etc. - Man pēdējais ir svarīgāks nekā mūzka, TV, telefons un kas tur vēl!

Jautājums - vai nopēkot lietotu radio kasti un uzliekot es visu redzu un viss strādā vai kā esmu dzirdējis baumās, ka bez maz katam auto šis ir tik induviduāli, ka jāprogrammē ?

p.s. esošo brīnumu varu kādam pārdod/atdot/iemainīt pret oriģinālu, jo man brauciena laikā ir citas prioritātes ... visādi savādāk aparāts foršs. Viss strādā nevainojami !

katram tam verķim ir savs individuāls ICS kods.


_________________
Vieglo un smago auto rezerves daļu vairumtidzienība un mazumtirdzniecība.
m.b:+371 26545924
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Re: radio kods 
Ok ... bet tad kas sanāk ?!?
Confused Confused Confused Ja man ir oriģinālais nojucis, tad es pieprasu pēc sava vin numura pie dīlera vai rūpnīcā un ir ok, bet ja es savējā gribu ielikt svešu (lietotu) tad vēl jāsapāro  ferretsex  divi vin numuri ?

Būšu pateicīgs par pieredzi - viedokļiem !!!

vilsons rakstīja:
Cobra rakstīja:
Lai "neceptu" jauni topiku - nojaušu ka var iekļautie šajā!

Stāsts ir sekojošs - tika iegādāta 166. Tur radio "izravēts" un ielikts (iegriezts) smuki ... touch screen ekrāns visnotaļ bagātīgs ... iekša radio, USB, un zilaiszobs un ja sakonektē telefonu, tad var gan runāt, gan muziku klausīties, gan laikam failus skatīties .... etc.
BET ...
saistībā ar šo es neredzu ne klimas esošos parametrus, ne tirip kontoli, etc. - Man pēdējais ir svarīgāks nekā mūzka, TV, telefons un kas tur vēl!

Jautājums - vai nopēkot lietotu radio kasti un uzliekot es visu redzu un viss strādā vai kā esmu dzirdējis baumās, ka bez maz katam auto šis ir tik induviduāli, ka jāprogrammē ?

p.s. esošo brīnumu varu kādam pārdod/atdot/iemainīt pret oriģinālu, jo man brauciena laikā ir citas prioritātes ... visādi savādāk aparāts foršs. Viss strādā nevainojami !

katram tam verķim ir savs individuāls ICS kods.


Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
pie iegades vienkarsi vajag uzprasit vai ir kods zinams, iestuke aparatu un ievadi kodu visas darbas Wink


_________________
visa veida itāļu auto remonts un rezerves daļas 28397250
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
koijotins rakstīja:
pie iegades vienkarsi vajag uzprasit vai ir kods zinams, iestuke aparatu un ievadi kodu visas darbas Wink

Tieši tik vienkārši naac  aparātam saistība ar vin numuru ir tikai tik, lai pie vajadzības pēc jauna (nozaudētā) koda rūpnīca to varētu atsūtīt.


_________________
Vieglo un smago auto rezerves daļu vairumtidzienība un mazumtirdzniecība.
m.b:+371 26545924
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 2 lapa no 3 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database