Šis temats ir slēgts: jūs nevarat tajā pievienot jaunus komentārus vai rediģēt esošos. 3 lapa no 4 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4  Nākošais
Āgenskalna Alfa Romeo serviss
Novērtē ar atzīmi!

5 55% 55% ( 5 )
4 22% 22% ( 2 )
3 11% 11% ( 1 )
2 11% 11% ( 1 )

Balsis pavisam : 9
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
a ko tu gribi remontēt? Ja ir vienkāršas piekares lietas, tad rekomendēju Rūjienas ielas diennakts kantori - ne reizi nav bijusi vilšanās.  A vot par dzinēja lietām - tur gan labāk meklēt kādu, kas tiešām ZIN.

Bet vispār jau skarbi - es arī labprātāk nebraucu uz Zilupes ielu nekā braucu. Nebūtu slikti vairāk dalīties info - kur vēl kas ir pirkts un remontēts, izņemot zināmās vietas...



Pēdējoreiz rediģējis smic Fri Dec 01, 2006 2:56 pm; pavisam rediģēts 1 reizi

_________________
@Scmic
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
hm. kaut kas, iespējams, varbūt, ar katalizatoru. tā esmu dzirdējis ļaudis mēļojam. neko nesaprotu. dzirdu tikai, bet arī nezinu, ko es īsti dzirdu - dzirdu troksni.
hm, pārējais mazāk, nja, nu šoreiz arī gan jau, ka varētu iztikt - tur dažas lampiņas un eļļu apmainīt jau katrs var. tomēr svarīgi: cenas atšķirību uz sīkumiem jau arī tā nejūt. tieši pie tiem lielajiem un svarīgajiem darbiem man šis kantoris bija noderīgs.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
tipa caurums izpūtējā? Tad Rūjienas iela ir īstā vieta.


_________________
@Scmic
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Ar caurumiem izpūtēja es pagaidām labi esmu ticis galā arī Gaujas ielas servī. Tur vismaz nav tāda attieksme kā Berģos, mainam visu vai neko.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
smic rakstīja:
tipa caurums izpūtējā?


man šķiet, cik sapratu, ka tas nav tikai tā caurums. ka kaut kas ļaunāks un dārgāks. nevarēs ar skoču aizlīmēt Very Happy

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Autofavorits jums nepatiik? Un Grosauto? Nav tie leetaakie, bet vieni no profesionaalaakajiem gan. Shad tad sho to paremonteeju Gunaara Astras AF, vinjiem ir visaugstaakaa liimenja detalju sagaade. Ja AF saka, ka kaut kaa nav, tad toch nau un var mieriigu sirdi uzsuutiit. Bet pat ar GTV taa gadaas ljoti reti, lidz shim gan bremzhu diski, gan sajuugi, gan amorti ir atradushies 24h laikaa. Vieniigi bremzhu shljaukas nebija, bet pieljauju, ka taas vinji arii buutu dabuujushi paaris dienu laikaa, ja buutu bijis uzdevums. Par cenaam (servisa un detalju) nekomenteeshu, atkariigs kaa sarunaa, bet daargaak kaa Arfila, nemaz nerunaajot par Auto Italia, toch nav

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
PP rakstīja:
smic rakstīja:
tipa caurums izpūtējā?


man šķiet, cik sapratu, ka tas nav tikai tā caurums. ka kaut kas ļaunāks un dārgāks. nevarēs ar skoču aizlīmēt Very Happy



izklausaas peec Bergjiem, ja gribi daudz maz kvalitatiivi. a taa sametinaat un katalizatora vietaa trubu iemetinaat gan jau var arii Eda mineetajaa Gaujas ielaa.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Man izpūtēju 156-tai labi Auto Plus Kurbada ielā sataisīja (2 bunduļus nomainīja). Un nedārgi imo.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
biš offtopic - bet dieselim vispār interesanti ar izpūtēju - ir tikai katalizators vidū un miiiiiiiilzīgs bundulis pakaļā. U sjo.


_________________
@Scmic
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
Autofavorits jums nepatiik? Un Grosauto? Nav tie leetaakie, bet vieni no profesionaalaakajiem gan. Shad tad sho to paremonteeju Gunaara Astras AF, vinjiem ir visaugstaakaa liimenja detalju sagaade. Ja AF saka, ka kaut kaa nav, tad toch nau un var mieriigu sirdi uzsuutiit. Bet pat ar GTV taa gadaas ljoti reti, lidz shim gan bremzhu diski, gan sajuugi, gan amorti ir atradushies 24h laikaa. Vieniigi bremzhu shljaukas nebija, bet pieljauju, ka taas vinji arii buutu dabuujushi paaris dienu laikaa, ja buutu bijis uzdevums. Par cenaam (servisa un detalju) nekomenteeshu, atkariigs kaa sarunaa, bet daargaak kaa Arfila, nemaz nerunaajot par Auto Italia, toch nav


par Gros Auto es Tev nepiekritiishu,ar taadu dirseeju un appiseeju neprashu kantori es muuhzam nebiju saskaaries,diiraa devinjas aadas,bet sataisiit neko nejeedz,divas reizes bija jaatgriezhaas lai noveerstu defektu par kuru biju samaksaajis pamatiigu naudinju,bet shie veel neapmierinaati,tipa mashiina nav jauna utt... Evil or Very Mad  Mad  mozaika  beigaas aizbraucu uz E&S un tur vechi savu darbu maaceeja paveikt uz visiem100% un tagad beedu nezinu Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Lauda - moš detalizētāk pastāsti, ko remontēji...?


_________________
@Scmic
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
smic rakstīja:
Lauda - moš detalizētāk pastāsti, ko remontēji...?

tas buus ne po temu,bet nedaudz varu pastaastiit,kaadu vakaru rinjkjojot pa Riigas ielinjaam manam SAAB-Cabrio noniika uudens pumpis,par cik bija veela vakara stunda noleemu ar evakuaatoru doties uz diennaktnieku"GrosAuto"uz juurmalenes. Saakumaa vechi bija ljoti pretiimnaakoshi un solijaas pa 2 stundaam sa4injiit un tas par nieka 70Ls,peec 2 stundaam atzvana un pazinjko ka man redz kaut kaads rullis esot izaardijis motora vaakam caurumu un tagad vajagot metinaat tas maksaashot veel kaadus 200Ls Shocked teicu Ok lai taisa,beigaas par nepilniem 300Ls man mashiiniiti atdeva,domaaju suuds ar visu ka tikai mashiiniitei labi Very Happy  bet naakoshaa dienaa skatos ka zem motora vietas ellas peljkje,apskatijos ellas liimeni tas jau bija uz MIN. Rolling Eyes  sazvaniju Grosu un shie teica lai braucot atpakalj,peec ellas nopluudes noveershanas shie man ierubii ap 50 Ls,jo redz meistars nebija nomainijs kaut kaadu bliivi,naakoshaa dienaa tas pats Twisted Evil  biju nedaudz pikts un devos atkal uz to nolaadeeto "Gros Auto" shie man atkal ielomii ap 50 Ls tipa veel kaut kaada bliive bija jaanomaina,peec kaa protams mani nervi neiztureeja un saceelu traci Mad
peec kaadas nedeeljas atkal ellja pileeja tai pat vietaa,noleemu vairaak nebraukt pie shiem,bet gan griezos E&S,shie  par 38Ls nomainija kaut kaadu bliivi un tagad jau pusgadu nekaadu probleemu Very Happy

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Morāle - SAAB jāremontē E&S Auto, tas toč. Pašam otrā mašīna ģimenē ir SAAB.
Zinu  offtopic

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
nu vo. aizbraucu ar savu izpūtēju uz "sazin kurieni", tur man paskatījās, nomainīja kkādus stiprinājumus, kas, lai arī sapuvuši, šķiet, varēja būt nemaināmi un tiem maz sakara ar trokšņiem zem kājām, un palūdza 7 latus. paldies, brīnišķīgi. šķiet, ka tomēr būs jābrauc uz kādu jēdzīgu vietu. slēdzot āgenskalna servisu zaudējums man ir tas, ka varēju aizvest mašīnu, sarunāt un mierīgi kājām aiziet mājās. bet tagad tur braukt ar to jocīgo, dīvaino, lielo aparātu, kam no jumta izauguši divi ragi, no vienas sazin kurienes uz otru sazin kurieni un vēl kosmiskus attālumus mērot kājām - tas ir bēdīgi.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
PP rakstīja:
nu vo. aizbraucu ar savu izpūtēju uz "sazin kurieni", tur man paskatījās, nomainīja kkādus stiprinājumus, kas, lai arī sapuvuši, šķiet, varēja būt nemaināmi un tiem maz sakara ar trokšņiem zem kājām, un palūdza 7 latus. paldies, brīnišķīgi. šķiet, ka tomēr būs jābrauc uz kādu jēdzīgu vietu. slēdzot āgenskalna servisu zaudējums man ir tas, ka varēju aizvest mašīnu, sarunāt un mierīgi kājām aiziet mājās. bet tagad tur braukt ar to jocīgo, dīvaino, lielo aparātu, kam no jumta izauguši divi ragi, no vienas sazin kurienes uz otru sazin kurieni un vēl kosmiskus attālumus mērot kājām - tas ir bēdīgi.


Nu ko lai saka Mari, slinks Tu esi Very Happy

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Šis temats ir slēgts: jūs nevarat tajā pievienot jaunus komentārus vai rediģēt esošos. 3 lapa no 4 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database