Atbildēt pie šī temata 109 lapa no 110 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3 ... , 108, 109, 110  Nākošais
Hokejs
Ko domā par hokeju?

Īstu vīru spēle, regulāri apmeklēju vietējās spēles, skatos NHL apskatus 17% 17% ( 5 )
Skatos PČ, pārējais viss neinteresē 62% 62% ( 18 )
Garlaicīga spēle. Nesaprotu, par ko tur būtu jājūt līdzi 13% 13% ( 4 )
Mammīt, ko viņi tur runā??? 6% 6% ( 2 )

Balsis pavisam : 29
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
ralfins rakstīja:
MartinsT rakstīja:
mana versija, ka finālā SWE zaudēs USA, bet CAN izcels bronzu Rolling Eyes bet nu $ totalizātorā nelikšu Laughing


...Kanāda, vismaz es tā gribētu, jo būtu mierinājums, ka zaudējām olimpiskajiem čempioniem ar minimālu rezultātu... Rolling Eyes

+1


_________________
Vieglo un smago auto rezerves daļu vairumtidzienība un mazumtirdzniecība.
m.b:+371 26545924
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
ralfins rakstīja:
MartinsT rakstīja:
mana versija, ka finālā SWE zaudēs USA, bet CAN izcels bronzu Rolling Eyes bet nu $ totalizātorā nelikšu Laughing


...Kanāda, vismaz es tā gribētu, jo būtu mierinājums, ka zaudējām olimpiskajiem čempioniem ar minimālu rezultātu... Rolling Eyes


100 punkti pikrītu ralfiņam,bet nepiekrītīšu martiņam,es domāju,ka somi ir ļoti spēcīgi šogad un es pat domāju,ka viņiem varētu būt 1-2 vieta,spēlej ASV vs KANāDA,domāju daudz izķirs vartsārgu spēle,jo abas komandas laukumā + -,vienlīdzīgas!

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
MartinsT rakstīja:
mana versija, ka finālā SWE zaudēs USA, bet CAN izcels bronzu Rolling Eyes bet nu $ totalizātorā nelikšu Laughing


...kaut ko no visa tomēr uzminēji... aiwa

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
sanāk ka LV ir vienīgā komanda kas kanādai iemeta finālturnīrā ?


_________________
156GTA, 75TS

Put yourself in a corner and find a way out!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
j.k. rakstīja:
sanāk ka LV ir vienīgā komanda kas kanādai iemeta finālturnīrā ?


...aha, un paši kanādieši, kad viņiem jau medaļas bija kaklā, intervijās teica, ka grūtāka spēle visā turnīrā esot bijusi tieši pret Latviju... :Latvija:

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
j.k. rakstīja:
tobiš sanāk ka LV ir vienīgā komanda kas kanādai iemeta finālturnīrā ?


bet pa maz. vai arī pa daudz ielaida, vajadzēja Gudļevskim visus 57 metienus atvairīt  naac

finālturnīrs? izslēgšanas spēles imho būtu precīzāks apzīmējums, hvz  Rolling Eyes

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
MartinsT rakstīja:
j.k. rakstīja:
tobiš sanāk ka LV ir vienīgā komanda kas kanādai iemeta finālturnīrā ?


bet pa maz. vai arī pa daudz ielaida, vajadzēja Gudļevskim visus 57 metienus atvairīt  naac

finālturnīrs? izslēgšanas spēles imho būtu precīzāks apzīmējums, hvz  Rolling Eyes

"izslēgšanas spēles" es tieši domāju kā nosaukt, laikam tavs variants pareizāks.


_________________
156GTA, 75TS

Put yourself in a corner and find a way out!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
j.k. rakstīja:
MartinsT rakstīja:
j.k. rakstīja:
tobiš sanāk ka LV ir vienīgā komanda kas kanādai iemeta finālturnīrā ?


bet pa maz. vai arī pa daudz ielaida, vajadzēja Gudļevskim visus 57 metienus atvairīt  naac

finālturnīrs? izslēgšanas spēles imho būtu precīzāks apzīmējums, hvz  Rolling Eyes

"izslēgšanas spēles" es tieši domāju kā nosaukt, laikam tavs variants pareizāks.


...kāpēc tas nevarētu būt "finālturnīrs", vispirms ir priekšsacīkstes jeb kvalifikācija, un pēc tam ir izslēgšanas spēles jeb finālturnīrs, bet kāds viedais valodnieks gan jau ko iebilstu... Rolling Eyes

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
hmm, man laikās, ka piemēram PČ viss turnīrs tiek saukts par finālturnīru, vai tā atkal ir žurnaļugu interpretācija, hvz, un nav svarīgi.

cerams, ka šī turnīra laikā parādītais sniegums nav pārejoša parādība, bet ar turpinājumu.......gaidam maiju  yo  :Latvija:

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
MartinsT rakstīja:
hmm, man laikās, ka piemēram PČ viss turnīrs tiek saukts par finālturnīru, vai tā atkal ir žurnaļugu interpretācija, hvz, un nav svarīgi.

cerams, ka šī turnīra laikā parādītais sniegums nav pārejoša parādība, bet ar turpinājumu.......gaidam maiju  yo  :Latvija:


Galvenai lai Nolans paliek, bet nespīd laikam...


_________________
Presto - tas nozīmē ātri (drīz)
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Presto rakstīja:
MartinsT rakstīja:
hmm, man laikās, ka piemēram PČ viss turnīrs tiek saukts par finālturnīru, vai tā atkal ir žurnaļugu interpretācija, hvz, un nav svarīgi.

cerams, ka šī turnīra laikā parādītais sniegums nav pārejoša parādība, bet ar turpinājumu.......gaidam maiju  yo  :Latvija:


Galvenai lai Nolans paliek, bet nespīd laikam...


...uz čempi jau vēl būšot...

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Krievijas hokeja izlasi pēc zaudējuma somiem izsauc uz Kremli, sēž Putins un Medvedevs. Putins jautā : -Nu,draugi,-ko teiksiet ? -Mēs centāmies.Ļoti centāmies,-bet somi-ļoti neparocīgi pretinieki. Vēl tie amerikāņu vārti-ļoti traucēja psiholoģiski.Bet mēs apsolām- nākamajā olimpiādē mēs obligāti uzvarēsim ! Putins: -Dmitrij Anatoļjevič,-kad mums nākamā olimpiāde ? -Martā . Paraolimpiskā . -Sagatavojiet šos puišus!

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
MartinsT rakstīja:
Krievijas hokeja izlasi pēc zaudējuma somiem izsauc uz Kremli, sēž Putins un Medvedevs. Putins jautā : -Nu,draugi,-ko teiksiet ? -Mēs centāmies.Ļoti centāmies,-bet somi-ļoti neparocīgi pretinieki. Vēl tie amerikāņu vārti-ļoti traucēja psiholoģiski.Bet mēs apsolām- nākamajā olimpiādē mēs obligāti uzvarēsim ! Putins: -Dmitrij Anatoļjevič,-kad mums nākamā olimpiāde ? -Martā . Paraolimpiskā . -Sagatavojiet šos puišus!

 ahahahahahaaa


_________________
Vieglo un smago auto rezerves daļu vairumtidzienība un mazumtirdzniecība.
m.b:+371 26545924
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
MartinsT rakstīja:
un kurš būs nākamais RUS treneris?  Rolling Eyes



ralfins rakstīja:
...un debija nebūs ilgi jāgaida - PČ jau ūsainais trenkās miljonārus... Razz


kurš gan to būtu domājis... naac


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Lai nu kā, tas vienreiz ir beidzies. Tagad spēles varēs skatīties bez nervu sabrukuma un infarkta - mierīgi un ar tehniski analītisku interesi. Lai Bārtulim veicas arī turpmāk!
:Latvija: :alkotrauma:


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 109 lapa no 110 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3 ... , 108, 109, 110  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database