Atbildēt pie šī temata 23 lapa no 32 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3 ... 22, 23, 24 ... 30, 31, 32  Nākošais
Arfila
Novērtē ar atzīmi!

5 20% 20% ( 17 )
4 32% 32% ( 27 )
3 25% 25% ( 21 )
2 21% 21% ( 18 )

Balsis pavisam : 83
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Vēl Sašu iespējams noķert ap 19 krasta ielas SKY, sanāk viņu tur redzēt gandrīz katru otro vakaru. Ja vien viņš ir gara auguma ar bizīti un brauc ar 3.0 GTV xenoniem visās malās shura

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Biju shodien arfilaa un varu teikt tikai labu... nomainiija man to droshiibas siksnu +Sasha pamaniija ka man viena spuldziite izdegusi panelii +pamaniija ka nedeg numura apgaismojuma lampinja viena... Piedaavaaja arii taas nomainiit... Nomainiija visu ljoti aatri, kvalitatiivi un samaksaaju tikai 57 Ls  super


_________________
I reject the reality and substitute my own!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
TIKAI 57 latus. Siksna un paaris lampinjas. Ne, nu shaadas summas man jau vairs neskjiet mazas.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Pagaans rakstīja:
+pamaniija ka nedeg numura apgaismojuma lampinja viena...


pag, 156 tādā gadijumā tak iedegās tā dzeltenā lampa un lietotājam ir skaidrs, ka kāda spuldzīte kirdik.....

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
MartinsT rakstīja:
Pagaans rakstīja:
+pamaniija ka nedeg numura apgaismojuma lampinja viena...


pag, 156 tādā gadijumā tak iedegās tā dzeltenā lampa un lietotājam ir skaidrs, ka kāda spuldzīte kirdik.....


Neh..ja man liekas tas bija tikai uz gabarītiem.
A varbūt arī ne  hmm

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
muuris rakstīja:
MartinsT rakstīja:
Pagaans rakstīja:
+pamaniija ka nedeg numura apgaismojuma lampinja viena...


pag, 156 tādā gadijumā tak iedegās tā dzeltenā lampa un lietotājam ir skaidrs, ka kāda spuldzīte kirdik.....


Neh..ja man liekas tas bija tikai uz gabarītiem.
A varbūt arī ne  hmm


nē, nē - man uz nummura apgaismojumu ar ieslēdzās - atceros, jo tas bij mēnesi atpakaļ.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Ok, lai tā būtu. Katrā gadījumā ja viņa arī neiedegas uz tuviem/tāliem, tad tos tā kā uz aci ar var noteikt ka nedeg.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Trax rakstīja:
TIKAI 57 latus. Siksna un paaris lampinjas. Ne, nu shaadas summas man jau vairs neskjiet mazas.


Eu nu beidz... jaunu siksnu man pa 350 latiem piedaavaja, nekur citur es lietotu dabuut nevareeju... un droshiibas siksna tomeer nav kaut kaada lampinja, ja menti panjems, tad soda punkti un smuks naudas sods... taapee 57 ls es domaaju ka ir normaals cipars... kopaa kaadu stundu meistars nochakareejaas kopaa- 35 ls siksna, veel mosh kaadas kapeikas par taam lampinjaam un paari paliek 20 ls- darbs... cenas ljoti sakariigas...
bet vislabaak jau man patika attieksme- Autofanaa kur es parasti remonteeju autinjus man nekad neviens meistars nepateiks ka man tur spidometraa lampinja viena nedeg un ka to arii var nomainiit pie reizes... kad man autofanaa skatiijaas kas noticis ar droshiibas jostu, tad meistars bija nonjeemis to apshuvumu, iznjeemis to jostu aaraa un apshuvumu atpakalj neatlika . jo vinjam redz negribeesies peec paaris dienaam kad es buushu dabuujis jaunu jostu, atkal raut nost to apshuvumu... a man ko kaa idiotam braukaat bez stoikas apshuvuma? taa nonjemshana prasa 3 minuutes, ne vairaak... ar lielaam puuleem piespiedu meistaru atlikt to apshuvumu vietaa...
Arfilaa kaut kaa nopietnaak pie tas lietas pieiet, tik ljoti neslinko un nehaltuuree (cik nu es varu spriest peec vienas apmekleejuma reizes) un taapee es labaak samaksaaju arfilai paris latinjus vairaak, bet ieguustu mazaak galvassaapju un kvalitatiivaaku darbu...


_________________
I reject the reality and substitute my own!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Man ar liekas ok cena. Protams, ja to visu Trax var paveikt pats - siksnu paņemt no pagalmā rūsējošā opeļa vraka un uzinsatlēt savām rokām, tad jau sanāktu tas viss par baltu velti.  naac

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
njjuu dabūju pāris dienas atpakāļ savu alfu no arfilas!!neteikšu ka esmu laimīgs par atstātajiem 1200ls pāris jaunām buktēm neejošu ģenerātoru nenomainītājām lampiņām!!!!nu nezinu vai tā var pret klientu Confused  Confused  Confused  Confused !!!!

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Tas bija remonts pēc zobsiksnas plīšanas?


_________________
156GTA, 75TS

Put yourself in a corner and find a way out!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
jancuks rakstīja:
njjuu dabūju pāris dienas atpakāļ savu alfu no arfilas!!neteikšu ka esmu laimīgs par atstātajiem 1200ls pāris jaunām buktēm neejošu ģenerātoru nenomainītājām lampiņām!!!!nu nezinu vai tā var pret klientu Confused  Confused  Confused  Confused !!!!



1200 Shocked  Shocked  Shocked jebšu tomēr 120  Confused

Bet par buktēm un visu nepadarīto (ja nav pabīdinājis, ka kaut ko nevar salabot) gan vajadzēja  bazars  grudaks  flame

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
jā pēc zobsiksnas!!

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
es jau būtu laimīgs ja būtu 120 bet nē precīzi bez 10ls 1200latvijas naudiņu'!!

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
klau, baisi jau izklausaas, bet no tavas skolas var daudzi maaciities, ka siksnu VAJAG mainiit un neticiet ieprieksheejiem saimniekiem no seerijas: siksna jauna, ellas mainiitas.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 23 lapa no 32 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3 ... 22, 23, 24 ... 30, 31, 32  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database