Atbildēt pie šī temata 2 lapa no 32 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, ... 30, 31, 32  Nākošais
Arfila
Novērtē ar atzīmi!

5 20% 20% ( 17 )
4 32% 32% ( 27 )
3 25% 25% ( 21 )
2 21% 21% ( 18 )

Balsis pavisam : 83
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Iemet iet acis modifikācijās: http://www.alfisti.lv/garage.php?mode=view_vehicle&CID=77
Ja būtu alfa biedrs - es kādu latu priekš karbonādes ietaupītu, vai +/- tas pats?!

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Vilks rakstīja:
Iemet iet acis modifikācijās: http://www.alfisti.lv/garage.php?mode=view_vehicle&CID=77
Ja būtu alfa biedrs - es kādu latu priekš karbonādes ietaupītu, vai +/- tas pats?!


10% Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Viss ir atkarīgs kā sarunā, nevis no kautkādām atlaižu kartēm, vajag kaulēties arī servisā  hammer

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Megaboriss rakstīja:
Viss ir atkarīgs kā sarunā, nevis no kautkādām atlaižu kartēm, vajag kaulēties arī servisā  hammer



vajag vajag, un beigaas tevi pierakstis rindaa peec 3 nedeeljam un sharu mainiis 3 dienas. taa karte ir daudz maz pamatots un argumentets kauleeshanaas iemesls. ja kaadam, uzraadot biedra karti un pieprasot atlaidi, shkjiet, ka vinjsh to nav sanjeemis, dodiet zinju. runaasim ar partneri.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Par to vai esi vai neesi sanjeemis atlaides var tikai spriest peec 2. apmekleejuma reizes. Jo Sashas cenu amplituuda mainaas no meenes faazeem. Un vispaar karte ir jaarada pirms maksaashanas nevis iebraucot servisaa.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Paldies par dalaam! Pakala manai miilulei tagad stingraaka. Rolling Eyes

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
pratigais rakstīja:
Paldies par dalaam! Pakala manai miilulei tagad stingraaka. Rolling Eyes


Kādas daļas...Bukses vai? Varbūt superflex vai powerflex?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
MF rakstīja:
pratigais rakstīja:
Paldies par dalaam! Pakala manai miilulei tagad stingraaka. Rolling Eyes


Kādas daļas...Bukses vai? Varbūt superflex vai powerflex?



Bukshas, gan! Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Pirms kādiem mēnešiem 2 biju iebraucis Arfilā un tur man sastāstija, ka abiem augšējiem plauktiem pirksti&bukses beigtas un apakšējie arī tādi vairs ne pirmā svaiguma, bet vakar gāju TA un izrādās viena bukse tikai augšējam plauktam prasās lai nomaina, pārējais viss ir ideāli. Es vēl paprasiju kā pārējais izņemot to vienu buksi, un atbilde bija ideāli, kā jaunai mašīnai.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Megaboriss rakstīja:
Pirms kādiem mēnešiem 2 biju iebraucis Arfilā un tur man sastāstija, ka abiem augšējiem plauktiem pirksti&bukses beigtas un apakšējie arī tādi vairs ne pirmā svaiguma, bet vakar gāju TA un izrādās viena bukse tikai augšējam plauktam prasās lai nomaina, pārējais viss ir ideāli. Es vēl paprasiju kā pārējais izņemot to vienu buksi, un atbilde bija ideāli, kā jaunai mašīnai.


Mani ex kursabiedri apskatee shancee (lai vinjiem laba veseliiba un mazi caurveeji) un pashi staasta, ka nefiga tur redzeet nevar. Ja nav taa, ka dzelzis pret dzelzi iet un pirksti jau gandriiz aaraa maucas, tad tur neko arii nepateiks. Tas taapeec, ka visi ritenji ir uz zemes (tb paceelaaja) un viss ir nospriegots un rocinjaa tas speecinjsh jau saliidzinoshi pamazs, lai luftes izjustu. Tommer vajag tos ritentinjus gaisaa pacelt un lauzniiti rokaa panjemt.
Nesen darba MB uz apskati aizdzinu jau zinaadams, ka izdraaziis par prieksheejo piekari. Peec kratiishanas tik un taa beigaas tikai vienu no n-tajaam aizmugures reguleejoshajaam sviraam ar roku sachamdiija.Shocked
Taa kaa nemaz nepriecaajies par lieliskajiem apskates rezultaatiem. Lai gan ar Arfilu man nekaada sakara nav bijis, gan jau ka arfilistiem taisniiba. It iipashi, ja pats dzirdi, ka pa asaam bedreem klaudzieni aiziet liidz pat acu aaboliem  melns uz balta

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Tieshi taa. Man ir paaris reizes gadiijies netiishaam iziet TA ar auto, ar kuru bail braukt pa ielu - pie celja neturaas un nestuureejaas Smile Taa ka TA neieteiktu izmantot kaa diagnostikas vietu normaalaam mashiinaam. Labaak remonteet "uz chuju".
Kas attiecas uz Arfilu, tad man ir pilniigi preteejs staasts - Sasha jau ducmiigs kljuva un teica, lai es liekot mieraa to auto, jo viss tak labi. Bet man taa priekshas ritoshaa vienalga nepatika... Smile


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Vasaras beigās es mainīju priekšējos plauktus Talsos, iedeva man 20 000 km garantiju, bet nobraucot 8000 km sāka grabēt Sad . Likās, ka ir jābrauc uz Talsiem mainīt atkal. Radās izdevība taisot ģeņģeri Arfilā pārbaudīt arī plauktus. Tā arī izdariju. Rezultātā samaksāju 160 latvijas rubļu par remontu un tipa diagnostiku. Teica jāāāāā tie ir plaukti , kas grab . Arfilā arī miglinieku nopirku pa 29 Ls.
 Braucu uz Talsiem ar domu, ka vajag jaunus plauktus. Čamdija, stumdija, bet nekā Sad plaukti normāli. Izbraucām mazu līkumiņu. Tiešām grab, bet kur ????? Beidzot atrada >>>> priekšējā stabilizātora bukses.
 Kad cēla augšā manu mīļumiņu pamanīju, ka miglinieks nav izturējis un ir saplaisājis  Confused  Confused
Par buksēm samaksāju 16 Ls un piemetinājā uhhhhh tie Rīdzinieki............................ Smile Tagad super Smile nav graboņas.

Secinājums par Arfilu >>>> Diagnostika  down , miglinieks  down
Es tur atgriezties negribu  nono

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Tici man. Es arī kādreiz domāju, ka ARFILĀ nerādīšos, bet pienāk brīdis, ka nekur citur nav un tuvāko pāris mēnešu laikā nesola, un ir vien jātgriežas Sad

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
ja runa iet par detaljaam ,tad ir arii citas alternatiivas Exclamation  Savukaart par itaalju auto diagnostikas iespeejam taa ir kaa ir..... Rolling Eyes ,pagaidaam manas 156 defektu noveerst nav bijis nevienam pa speekam,liidz ar to secinaajums-jaapameegjina aizbraukt pie kaiminju speciaalistiem un jaapavada kaada nedeeljas nogale pie shiem, kameer njemaas ar autinju:bigparty:  drink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Es kā reize šodien biju Arfilā. sašas nebija, bet bija Valentīns vai kā viņu tur - nu tas otrs, Baigi labi parunājām super Turpmāk lūdzu padodiet tikai viņu shura  smokin

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 2 lapa no 32 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, ... 30, 31, 32  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database