Atbildēt pie šī temata 8 lapa no 8 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Turbokompressori un gaisa filtri K&N.
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Alfists - visticamāk - porolonfiltru neliks, jo zin, cik maksā MAF Razz

Atfists motoru nevīlē - viņš to maina, kad pārplīst siksna.

Arī diferu alfists savam GTA  uz ķūņinga ekzemplāru maina tikai tad, kad vecais ir uz šosejas Ventspils - Lugaži palicies... Smile

K&N filtru savam 75 spainim es visticamāk, ka pirkšu angļu ebayā, jo tur viņš droši vien maksā mazāk un man paliks pāri nauda bonbongām.

Bet vispirms man kārtīgi jānodrāž santīms apmainot sajūga mastercilindra remontkomplekta blīvītes pa 6.50


_________________
@Scmic
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
muuris rakstīja:
Alfa dārga, tas bija domāts "dārga", un ar audi es varētu brauk tikai sasiets un iebāzts bagažniekā.


Ar R8 audi es tiiri labpraat pabraukaatu  super


_________________
I reject the reality and substitute my own!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Pagaans rakstīja:
muuris rakstīja:
Alfa dārga, tas bija domāts "dārga", un ar audi es varētu brauk tikai sasiets un iebāzts bagažniekā.


Ar R8 audi es tiiri labpraat pabraukaatu  super


violent Tajā "svaru kategorijā" es labāk neēstu kādu gadiņu un izspiestu 8C yo Tas R8 ir mozaika strītreiseru wannabe superkārs, kurš patiesībā ir lēnāks par jebko.


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
smic rakstīja:
maksā mazāk un man paliks pāri nauda bonbongām.

Bet vispirms man kārtīgi jānodrāž santīms apmainot sajūga mastercilindra remontkomplekta blīvītes pa 6.50


Smic - kaa tai anekdotee - par to ietaupiito naudu nopeerc gumiju - lai taadi kaa tu nevairotos Very Happy
Bet man arii patiik iepist kaadu kapeicinju - taadeelj atljaavos nopirkt iistus Levos dzjinsus tirguu, nevis humpenee!

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga rakstīja:
Pagaans rakstīja:
muuris rakstīja:
Alfa dārga, tas bija domāts "dārga", un ar audi es varētu brauk tikai sasiets un iebāzts bagažniekā.


Ar R8 audi es tiiri labpraat pabraukaatu  super


violent Tajā "svaru kategorijā" es labāk neēstu kādu gadiņu un izspiestu 8C yo Tas R8 ir mozaika strītreiseru wannabe superkārs, kurš patiesībā ir lēnāks par jebko.


man vienk patiik kaa tas R8 izskataas... jo visi audi ir vienaadi peec priekshas un pakaljas, un tas riktiig iekretinee... R8 ir svaigas veesmas oooo saimee...
Tikpat labi man patiik lexusi, bmw paaris arii smuki, mersedesi riktiigas ogas...
BET tik un taa es izveeleejos alfu, nevis tos visus paareejos  super


_________________
I reject the reality and substitute my own!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
saskatiijaaties to reklaamu, ja?!? Wink tip tip tip tip turi ruri tip tip..

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
saskatiijaaties to reklaamu, ja?!? Wink tip tip tip tip turi ruri tip tip..


a reklaama ta super uztaisiita  super


_________________
I reject the reality and substitute my own!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
smic rakstīja:
Alfists - visticamāk - porolonfiltru neliks, jo zin, cik maksā MAF Razz

Atfists motoru nevīlē - viņš to maina, kad pārplīst siksna.

Arī diferu alfists savam GTA  uz ķūņinga ekzemplāru maina tikai tad, kad vecais ir uz šosejas Ventspils - Lugaži palicies... Smile

K&N filtru savam 75 spainim es visticamāk, ka pirkšu angļu ebayā, jo tur viņš droši vien maksā mazāk un man paliks pāri nauda bonbongām.
Bet vispirms man kārtīgi jānodrāž santīms apmainot sajūga mastercilindra remontkomplekta blīvītes pa 6.50

Te nu TU kļūdies ne viss kas ir ebay'ā ir automātiski lētāk. Ja runājam par konkrēti K&N paneļfiltru, tad paskaties kāda cena ir www.sandtler.de katalogā un tad saki ka viss ebay'ā ir lētāk jo ebay'a cenai vēl ir shipings jārēķina klāt.
Tas attiecās ne tikai uz K&N filtriem, kur paliek vienkārši cilvēciskais kontakts un konsultācijas
Vēl nevajag aizmirst cik biež ino ebay'a atnāk ne tā prece, vispār neatnāk u.t.t. u.t.j. bet nu pierunāt es nevienu netaisos paši lieli puikas un meitenes esam- vienkārši ir manāms pilnas informācijas trūkums.
Vienkārši paskatieties kas notiek tepat uz vietas Latvijā un tad tik viennoziimiigus secinājumus par ebay izdariet!!!

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
saskatiijaaties to reklaamu, ja?!? Wink tip tip tip tip turi ruri tip tip..

Labākā reklāma bija kad pa Biķernieku trasi izvizina.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Pagaans rakstīja:

man vienk patiik kaa tas R8 izskataas... jo visi audi ir vienaadi peec priekshas un pakaljas, un tas riktiig iekretinee... R8 ir svaigas veesmas oooo saimee...
Tikpat labi man patiik lexusi, bmw paaris arii smuki, mersedesi riktiigas ogas...
BET tik un taa es izveeleejos alfu, nevis tos visus paareejos  super


offtopic bet katrs kārtīgs itāļu autobūves cienītājs no bērnības jau zin, ka pilnīgi VISI tevis nosauktie auto ir pretīgi kropļi Cool Nu varbūt izņemot Lexus, kurš ir... vienkārši auto un viss.


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga rakstīja:
Pagaans rakstīja:

man vienk patiik kaa tas R8 izskataas... jo visi audi ir vienaadi peec priekshas un pakaljas, un tas riktiig iekretinee... R8 ir svaigas veesmas oooo saimee...
Tikpat labi man patiik lexusi, bmw paaris arii smuki, mersedesi riktiigas ogas...
BET tik un taa es izveeleejos alfu, nevis tos visus paareejos  super


offtopic bet katrs kārtīgs itāļu autobūves cienītājs no bērnības jau zin, ka pilnīgi VISI tevis nosauktie auto ir pretīgi kropļi Cool Nu varbūt izņemot Lexus, kurš ir... vienkārši auto un viss.


Negribaas jau uzbraukt, bet tomeer ikviens sevis un citus cienosh JEBKURAS auto markas brauceejs cieniis CITAS MARKAS auto un nenoliks absoluuti visus peec kaartas...
nu un kas ka audi nav tas smukaakais, vai arii opels Laughing
katram ir pa savam smuks...
dziive ir tik laba, jo mees tik dazhaadi (taapat arii par auto)


_________________
I reject the reality and substitute my own!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nē nē. Tā ir aksioma. Jaunā c-klase, bmw 3-er un 5-er, jaunie audi ar tām zvaigžņu karu diodēm lampās utt. mozaika Varam par šo nemaz nestrīdēties, citādi novemšu galdu naac


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga rakstīja:
Nē nē. Tā ir aksioma. Jaunā c-klase, bmw 3-er un 5-er, jaunie audi ar tām zvaigžņu karu diodēm lampās utt. mozaika Varam par šo nemaz nestrīdēties, citādi novemšu galdu naac


nu a ko dariit ja shameejie jaunajaas mashiinaas meegjina sabaazt visu kas zvaigzhnju karos atrodams... tads stils...
nekas nekas, driiz vien taadas lampinjas un visaadu tur carbonu arii opeljos un golfos sabaaziis  gejs  45


_________________
I reject the reality and substitute my own!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Alfadriver28: Tu šodien tas biji pie salu tilta apļa ar zilu mr2? (numurs točna ar "G" sākās, kā tavējam, bet vot to tālāko neatceros Very Happy)


_________________
156GTA, 75TS

Put yourself in a corner and find a way out!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 8 lapa no 8 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database