Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 8 lapām pavisam
Iet uz lapu 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Nākošais
Turbokompressori un gaisa filtri K&N.
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Turbokompressori un gaisa filtri K&N. 
Very Happy  Exclamation Sveiks visiem ALFA ROMEO ipašniekiem! Es nodarbojos ar turbokompressoriem un K&N gaisa filtriem.  Piedavaju gan jaunus pa tiešo no rupnicas, gan remonteju. Viss ir oficiali , jo stradaju SIA "TURBO BALTIJA".Lai es varetu jums palidzet man obligati vajag turbines numuru. To var izlasit uz turbines , uz šiltes kas esot uz aluminija gliemežnicas, kad servisā turbinu, noņem no mašinas. Vai starp divam gliemežinicam. Tagad par K&N filtriem- vajag precizi zinat izlaiduma gadu, dzineja tilpumu, un dzineja tipu ( dizelis vai benzinnieks). Teikšu godigi uzreiz, es nenodarbojos ar turbines nonemšanu no mašinas, jo es nestradaju autoservisa. Parsvara man turbines ir uz vietas, ja ne bus uz pasutijumu no 1 nedeļas līdz 2 menešiem. Noliktava esot Riga. Musu ofiss atrodas Krasta iela 105/3 otra stava. Bus jautajumi droši rakstiet vai zvaniet uz manu numuru 29557606. Mani sauc Andrejs. Esmu vienigais oficialais Garrett, KKK un SCHWITZER( BORGWARNER) parstavis Latvija, ar garantijam un vel kas ir butiski- turbines bus iespejams nopirkt lizinga noformejot to Hansabanka.



Pēdējoreiz rediģējis alfadriver28 Fri Apr 11, 2008 10:12 am; pavisam rediģēts 1 reizi
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
kruta! filtrus ar var liizingaa nopirkt? naac

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Par to vel domajam!

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
hammer


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Ja kads grib  pats kaut ko sameklet laipni ludzu apmeklet K&N majas lapu.
http://www.knfilters.com/search/appsearch.aspx



Pēdējoreiz rediģējis alfadriver28 Fri Apr 11, 2008 10:13 am; pavisam rediģēts 1 reizi
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
runaa, ka no K&N Alfaam var likt vieniigi parastaa filtra aizvietotaajus origjinaalajaa kastee, bet nekaadaa gadiijumaa nevajag likt tos kitus ar spiidiigajiem uzgaljiem un robotajiem kartona ponchikiem. vieniiigais efekts ir beigts gaisa meeriitaajs Sad

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Par tadu problemu neesmu dzirdejs. Katra ziņa tada problema bija ar Subaru Impreza, bet tikai ar Green filtru. Ar K&N tadu lietu neesmu dzirdejs. Ir iespejams un ta ir, visletak iegadaties paneļa tipa filtrus standarta vieta. Vai arī konisko kitu., kas ir dargaks. Ir mazgajamas eļļas. Daudz kas esot uz vietas. Janvara beigas ceru ka jau krava, ja vien bus pasutijumi ši nedeļas laika uz 2.0 TS 156 Alfam uz 2.5 un 3.0 V6 166, ka arī 1.9 un 2.4 JTD tadiem 156 un 166. Gaidu interesentus.



Pēdējoreiz rediģējis alfadriver28 Fri Apr 11, 2008 10:15 am; pavisam rediģēts 2 reizes
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Katru nedeļu taisu pasutijumu, kuru pec tam nosutu uz centralo noliktavu! Lai veiktu pasutijumu vajag vismaz 50% priekšapmaksu.



Pēdējoreiz rediģējis alfadriver28 Thu Oct 16, 2008 3:23 pm; pavisam rediģēts 1 reizi
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
alfadriver28 rakstīja:
ši nedeļas laika uz 2.0 TS 156 Alfam uz 2.5 un 3.0 TS 166, ka arī 1.9 un 2.4 JTD tadiem 156 un 166. Gaidu interesentus.


Tātad sāksim ar to, ka, pirms izteikt publisku piedāvājumu, derētu pastudēt "auditoriju". Un pēc šīm studijām diez vai ienāktu prātā noignorēt 2.5 156, kā arī izdomāt kombināciju 2.5 un 3.0 TS Wink Učisj, stuģent! (tm)


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Sorry potoropilsja napisatj, sam neploho znaju ALFA ROMEO I ne sobiralsja ignorirovatj ja motor 2,5 i ne pridumival ja kombinacii.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Labi ka uzreiz ir iespeja izjust publiku kura brauc ar ALFA ROMEO!

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
To attieksmi pret marku

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Ja nav grūti, vari uzmest aci filtram nr. 33-2748-1
Cik pie Tevis tas maksātu?


_________________
156GTA, 75TS

Put yourself in a corner and find a way out!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Starp citu , pat ja es kaut ko neparizi uzrakstiju, nevajag to uztvert ka to dara OGA. Es te nevienu necenshos apbizot.Ir interese vai vajadziba laipni ludzam, bet smieties par kljudam nevajag. Kam negadas. http://www.knfilters.com/search/product.aspx?Prod=E-9244 tads filtrs bus piejams par 57,47 Ls janvara beigas, februara sakuma.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
33-2748-1 maksas 45,13 Ls bus pieejams uz pasutijumu.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 8 lapām pavisam
Iet uz lapu 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database