Atbildēt pie šī temata 3 lapa no 3 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3
Droša braukšana
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Ko, ko paraustīt??? Shocked brillei stiklus noslaucīju un man vienalga rādās, ka Oga tomēr ir ručņiku raustījis. Laughing

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
es gan neraustu! kaa piesala, taa vairs neesmu raustiijis Mad

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nevar noraut vairs, jāgaida siltāki laiki?  Twisted Evil
Es gan tagad visu laiku esmu pieradis atstāt uz rocenes, pagaidām tfu tfu tfu nav iesalusi  Smile

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
vot tepat pie darba pa teritoriju pameegjinaaja to gaazes doshanu un uzsishanu pa bremzes peedaali. Darbojaas. Auto krustaam kaa likts.  super
Nupat ar vw caddy to pashu meegjinaaju. Vot nevajag ar kablukiem, kam aizmuguree lokshnju atsperes un loku bremzes, shitaa dariit aiwa

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Mhm. Kabluks stājas šķērsām momentā Smile Bet vispār arī "sēdināšana" ar kreiso kāju īsti nav paredzēta tam, lai mašīna obligāti ietu šķērsām. Vairāk gan, lai noslogotu priekšu un mazliet piebremzētu pakaļu, tādā veidā palīdzot purnam turēties iekšmalā ar iespējami mazu ātruma zudumu...


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
nu nez, man tas 1.9SDI momentāli nosprāgst pa visam un aizbrauc taisni kā tamvajs.
(Un vispār tie Dunlop Graspic shitai izmeeraa ir dranjkji. ieprieksheejie Firestone Winterhawk uz ledus un sniegaa vismaz bija vācami).

Toties 156 priekšu uzreiz ierauj iekšmalā. Pat tad, ja priekša izslīdējusi nevis pārgāzējot, bet vienkārši ir understeering. Vienīgi obligāti jābūt pareizajam gaņģim un spiežot bremzi jādod stipri daudz akseleratora pedālis. Ja nedabū priekšu izgriezt, tad ir dziļš un neglābjams understeering.
Rādās, ka nemaz nav tik nevācamas tās priekšpiedziņas pēc ilggadīgas aizm.piedziņas lietošanas grudaks

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nu redzi. Es tak teicu. LFB forevā! yo


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
forevā nē, jo pie spontānas LFB ar kreiso kāju baigi nobrien labās kājas apavus aiwa
shorīt ienākot kantorī sekretāre mani jau kaunināja, ka es pēc 6/7 dejām nemaz mājās neesmu bijis, un kura ir bijusi tā, kas man uz kājām kāpusi Embarassed

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga rakstīja:
Nu redzi. Es tak teicu. LFB forevā! yo


manai ar ručene iesala, toties kritiskajā brīdī šodien atleca vaļā

bat 155 viņa permanenti iesala un LFB bija vienīģais veids kā braukt ar FUN!
jo tam ne ABS, ne ASR, ne VDC nebija
Wink


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
tas viss forshi, bet man sha apskate jaaiet. buus jaasaka chalim, lai iziet bish papiipee kameer ruchnjiks atlaizhas Very Happy

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
tas viss forshi, bet man sha apskate jaaiet. buus jaasaka chalim, lai iziet bish papiipee kameer ruchnjiks atlaizhas Very Happy


166 iesalis ručņix?
neforši kaukā
kaut rīt sola siltu - moš pac atsals... Wink


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
tas viss forshi, bet man sha apskate jaaiet. buus jaasaka chalim, lai iziet bish papiipee kameer ruchnjiks atlaizhas Very Happy

a tu pirms iet uz TA panjem pa rajonu kaartiigi pacilpo lietojot ruchnjiku. lai uzsilst un atlaizh buus droshi ka straadaas. Tik rindaas tad ilgi staaveet nedriikst Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
var meegjinaat moika pirms tam iebraukt un shasiju pamazgaat vai jaasameklee kaada apsildaama staavvieta, garazha... taa ka varianti ir, bet vispaar varbuut ir veerts trosiites pamainiit. iisti pareizi laikam nav, ka shiis iesalst  Rolling Eyes

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
var meegjinaat moika pirms tam iebraukt un shasiju pamazgaat vai jaasameklee kaada apsildaama staavvieta, garazha... taa ka varianti ir, bet vispaar varbuut ir veerts trosiites pamainiit. iisti pareizi laikam nav, ka shiis iesalst  Rolling Eyes

Kad man bi diizels, pirmajaa TA sapratu ka rucniks "slinks". nonjeemu troses. treejdevinjas dienas mociiju ar WD40 skaloju, mazgaaju, kustinaaju utt. Beigaas sagaazu biezaako smeeri ko vareeja taj shljaucinjaa dabuut iekshaa (kaukaadu wecu elju). Un tad, paaris gadu ar trosiiti rocenei nebija probleemu!  Idea

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Atliek tik izdomāt vgai šāds pismačs atmaksājās salīdzinot ar divu (trijku) jaunu trosīšu uzstādīšanu... Wink


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 3 lapa no 3 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database