Atbildēt pie šī temata 3 lapa no 175 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4 ... 173, 174, 175  Nākošais
Vajag padomu...
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
runājot vēl par dīzeļa skaņam,man ar bij tāda skaņa,tagad kad mainiju zobeni tas mazais zobotais roļiks bij vnk piz.... un meistairs teica ka šamais ar mēdzot izdot šādas skaņas kad tikko pielaiž auto un ziniet,tagad kad siksna un roļiki nomainīti,dīzeļa skaņas vairs nav
p.s.meistars kas mainija siksnu un roļikus zin ko saka un tā starp citu,mums visiem,nu lielākajai daļai ir labi pazīstams. Wink


_________________
Vieglo un smago auto rezerves daļu vairumtidzienība un mazumtirdzniecība.
m.b:+371 26545924
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Bindars rakstīja:
es te ar vienu prob. - manam GTV TB motoraa tarkskjis lielaaks nekaa vajadzeetu - kompensatori? ja jaa, ta padalaas savaa pieredzee, (bez diagnostikas ieteikshanas) k-kaadas iespeejas, cenas utt.....


nu ko, velkomets V6 TB pulcinja.. daudz jau mums te to nav, bet paris ir gan. Motors nav slikts tikai bigi prasigs pret rupigu apiesanos.

tagad atgriezamies pie tarkskjesanas: iemesli tur varetu but 101 bet tipiskakais, par ko leicina ari gadu gajums un visticamak nobraukums tavam rumakam ir ~200kKM, tatad tipiskaka problema ir padilushi/izdilusi varstu stumeji. nezinu precizi ka vinjus sauc, bet vinju uzdevums ir atrasties uz varsta gala un uznjemt visu berzi/slodzi no sadalenes.
Tos drankjus nomainit motoristam ir elementari, tikai vot vinjus dabut. Es shos te stumejus gaidiju ~2 meneshus kamer juzepes sadomaja tos atsutit, pa vidum atsutija vel kaut kadus neriktigos, tikmer Arfila jau bija sakrajushies vismaz TB motori ar shadu problemu.
Cenas precizi neatceros, bet kaut kas zem 200 LVL bija.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
xls99 rakstīja:
Bindars rakstīja:
es te ar vienu prob. - manam GTV TB motoraa tarkskjis lielaaks nekaa vajadzeetu - kompensatori? ja jaa, ta padalaas savaa pieredzee, (bez diagnostikas ieteikshanas) k-kaadas iespeejas, cenas utt.....


nu ko, velkomets V6 TB pulcinja.. daudz jau mums te to nav, bet paris ir gan. Motors nav slikts tikai bigi prasigs pret rupigu apiesanos.

tagad atgriezamies pie tarkskjesanas: iemesli tur varetu but 101 bet tipiskakais, par ko leicina ari gadu gajums un visticamak nobraukums tavam rumakam ir ~200kKM, tatad tipiskaka problema ir padilushi/izdilusi varstu stumeji. nezinu precizi ka vinjus sauc, bet vinju uzdevums ir atrasties uz varsta gala un uznjemt visu berzi/slodzi no sadalenes.
Tos drankjus nomainit motoristam ir elementari, tikai vot vinjus dabut. Es shos te stumejus gaidiju ~2 meneshus kamer juzepes sadomaja tos atsutit, pa vidum atsutija vel kaut kadus neriktigos, tikmer Arfila jau bija sakrajushies vismaz TB motori ar shadu problemu.
Cenas precizi neatceros, bet kaut kas zem 200 LVL bija.


nu ok, uzzinaashu iisto kaiti, tad arii uzpliishos ar jaut.!
plds

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
vilsons rakstīja:
runājot vēl par dīzeļa skaņam,man ar bij tāda skaņa,tagad kad mainiju zobeni tas mazais zobotais roļiks bij vnk piz.... un meistairs teica ka šamais ar mēdzot izdot šādas skaņas kad tikko pielaiž auto un ziniet,tagad kad siksna un roļiki nomainīti,dīzeļa skaņas vairs nav
p.s.meistars kas mainija siksnu un roļikus zin ko saka un tā starp citu,mums visiem,nu lielākajai daļai ir labi pazīstams. Wink


Zilākalna marta, ja shura


_________________
Presto - tas nozīmē ātri (drīz)
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Tātad konkrēts jautājums par 147,156 aizmugurējiem šķērsstieņiem: vai visi 4 stieņi ir vienādi??? vnk auto detaļu katalogos viņi iet zem dažādiem numuriem!
vnk viena numura stienis veikalā ir uz vietas, bet otra numura nav, bet man jau vizuāli liekas viņi visi vienādi  hmm  a katalogos ķipa vienai pusei abi nāk ar dažādiem numuriem  hmm

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Šķērsstieņi atšķiras. Ir aizmugures priekšējais (pirms balkas) un aizmugures aimugurējais ( aiz balkas). Pēdējo eizi man par šiem stieņiem prasīja ~ 30 ls/gb. Tici man nav to vērts, jo
a) Lukaauto šo stieņu bukses maksāja~2.5ls/gb (lielākoties nebija uz vietas)
tapēc variants
b) Lubānas iela pa 6.5ls/gb (~ 90% ir bijis uz vietas)
Bukšu maiņa maksā tikpat cik stieņu maiņa, jo bukses izņemt/ielikt stienī aizņem 2min. pīpējot.

P.S.
Atšķiras gan stieņu garumi, gan bukšu diametri.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
nu no manis prasa par vienu stieni ar 2buksēm 18 Ls ! Jelgavā Smile  
nu vot ar buksēm ir savādāk, katalogs uzrāda ka bukses ir visas ar vienu Nr, tātad vienādas, bet tās  "itkā" vairs neražojot Very Happy  inķeresno.... vajadzēs, laikam vnk noņemt abus stieņus un salikt kopā apskatīties, vai ir vienādi vai nāv  Razz

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Es tev labāk ieteiktu pasūtīt poverflekša bukslites pie racingpart.lv un aizmirst par aizm.piekari.visu 10.gab buk;su komplekts pie viņa maksā kautkas ap180ls.tikai tiem 4.gab stieņiem izmaksās tev aptuveni 140ls.nav lēti,bet toties droši ,ka vari aizmirst par problēmām ar aizm.piekari. naac


_________________
Vieglo un smago auto rezerves daļu vairumtidzienība un mazumtirdzniecība.
m.b:+371 26545924
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
http://www.alfaworkshop.co.uk/parts/147_Rear_Radius_Arm.shtml
te arī rāda ka aizmugurē tikai viena veida stieņi ir  Rolling Eyes

nu bukses jau laikam Lūka auto pasūtīšu, vēl nedeg, bet man tas stienis ir svarīgs, vasarā atsitu riteni pret apmali- salocīju vienu no tiem stieņiem, tad nebija laika čakarēties noņēmu nost, ar āmuru  hammer  hammer  iztaisnoju  Rolling Eyes  Razz  un uzliku atpakaļ  Rolling Eyes  a tagad auz pagriezieniem sāk sanest pakaļu un liekas ka pie vainas ir tas stienis  Razz  un to acīs bāž katrreiz kad eju pārbaudīt riteņu ģeometriju  Rolling Eyes  tad nu vienreiz par visām reizēm vajag sataisīt  Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
nē,nē.tie stieņi atšķirās,nav viņi visi četri vienādi.


_________________
Vieglo un smago auto rezerves daļu vairumtidzienība un mazumtirdzniecība.
m.b:+371 26545924
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Par buksēm.
Vakar izbrāķēja apskatē manu 155...
Tagad galvenais jautājums- vai kādam kaut ko izsaka termins "pakaļējās piekares sviras gultnis"?
Servisā man skaidroja, ka ar tobūšot problēma, jo neko tādu vairs neražojot. Confused
Gala teksts bija tāds, ka "varot likt ričagus no jaunāka modeļa, bet tad vēl tur tādi un šitādi štrunti, piemēram, ABS datčiki jāmaina, vienvārdsakot visa pakaļējā piekare jāmaina."

A sabiris ir gultnis, kas normālos apstākļos izskatās pēc parastas bukses.
Zinot alfa-service.de atsaucību, man ir zināma pārliecība, ka varētu to gultņbuksi dabūt, vai varbūt komplektā ar to ričagu, bet mana problēma- nezinu kā tas saucas. Nemaz jau nerunājot par kautkādiem ekvipmenta numuriem...

Apskates vīrs man ar pirkstu parādīja, kas tas ir, bet e-pera bildukos man nekas neizskatās piemērots.
Un, ineta eperos kautkādēļ man visus bildukus kā no 156 rāda, ne kā no 155.

Ko lai dara?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Šitiem ir remkomplekti imo - gan LUBĀNAS IELĀ gan ZILUPES ielā dabonami. Maksāja laikam 30 latus par riteni ar visu darbu.

Vošem zvani uz Arfilu.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Tur jau tā mana problēma, ka es nemāku izstāstīt, ko man īsti vajag. Un ja tas vēl krieviski Rolling Eyes  Confused Embarassed
Autodetaļu terminoloģija nav mana stiprā puse.
Bet, zinot, cik tur visi aizņemti, man tak nav cerību, ka kāds varētu to mašīnu pacelt tikai tāpēc, lai es varu parādīt, ko man vajag.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Kautkas no šī:



9?


_________________
156GTA, 75TS

Put yourself in a corner and find a way out!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Tieši tā, 9!

Tātad, kā tas saucas šejienes servismeņu valodā?
un, varbūt ir zināms arī kautkāds partnumbers?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 3 lapa no 175 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4 ... 173, 174, 175  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database