Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 3 lapām pavisam
Iet uz lapu 1, 2, 3  Nākošais
Alfa body workzzz
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Alfa body workzzz 
Sanaca man pabakstit viena audi dibenu vakar ka rezultata mazliet paskrapeju prieksejo bamperi. Tapec jautajums, vai alfisti var ieteikt kvalitativu krasotaju, lai noverstu so un vel laika gaita sakrajusos sadus tadus nesmukumus? Es pienemu, ka vairumu var vienkarsi izpulet, bet tas laikam vairak ir professional judgment. Paldies!

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Re: Alfa body workzzz 
Sogjis rakstīja:
Sanaca man pabakstit viena audi dibenu vakar ka rezultata mazliet paskrapeju prieksejo bamperi. Tapec jautajums, vai alfisti var ieteikt kvalitativu krasotaju, lai noverstu so un vel laika gaita sakrajusos sadus tadus nesmukumus? Es pienemu, ka vairumu var vienkarsi izpulet, bet tas laikam vairak ir professional judgment. Paldies!


Ir vieni vīri uz Tallinas ielas. Strādā labi, ja nesteidzina. Ja interesē, tad jāskatās un PZ


_________________
Presto - tas nozīmē ātri (drīz)
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
mežciemā-kantoris saucās Spīdola,jeb Spīdola3.kvalitāte  super ,cenas atbilstošas kvalitātei.Zvani un aprunājies Jānis Kārkliņš-29210039


_________________
Vieglo un smago auto rezerves daļu vairumtidzienība un mazumtirdzniecība.
m.b:+371 26545924
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
vilsons rakstīja:
mežciemā-kantoris saucās Spīdola,jeb Spīdola3.kvalitāte  super ,cenas atbilstošas kvalitātei.Zvani un aprunājies Jānis Kārkliņš-29210039


http://www.spidola3.lv/  Smile


_________________
@Scmic
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Paldies! Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Tikko pagalmā viens manai cienītajai iebakstīja robu spārnā...
bukte ir ar lēzenām malām,bet tomēr ir diezgan labi manāma.
Tadnulūk, vai šeit minētie kantori nodarbojas tikai ar krāsošanu, vai krāsošanā ietilpst arī izbuktēšana?
Līdz šim esmu novērsis buktes Motormuzeja darbnīcās, pirmajā reizē (durvis un pakaļspārns pēc saķeršanās ar smago) to darīja vīri, kam oooo uz jakām, kvalitāte baigi laba, bet cena arī visai iespaidīga bija. Otrajā reizē (jumtu un bagāžnieka vāku pēc mēģinājuma iebraukt Olimpijas apakšā ar vellapēdu uz jumta) to darījs ERVO meistari, bet mani neapmierina rezultāts- labi redzams, ka bagāžnieka vāks špaktelēts un redzamas darbu robežas un tas, ka nav izmatots pietiekami smalks smilšpapīrs.  down
Tad nu tagad jautājums- vai ir tādas vietas, kur bleķus labi loca un kvalitatīvi špaktelē un pēc tam labinokrāso, bet nav jāstāv garā rindā?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Laikam jau vairs - lēti, labi, ātri - nav iespējams un pat - labi, ātri - arī bieži nav iespējams Sad
Es gaidīju uz nelieliem bleķu darbiem 2 mēnešus Smile


_________________
es atgriezos 3 x
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Jelgava manai mazdai saliidiznoshi aatri, mazaak par meenesi izlaboja vienu nesmuku bukti bamperii un bagaazhniekaa, kaa arii nokrasoja, viss baig smuki un tikai kadaas 3 nedeeljaas.. cenu gan netceros, jo kasko bij...


_________________
I reject the reality and substitute my own!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Esmu jau posteejis vienu zemljaku, kas ar blekjiem kraamejas - vinja kompadre, savukaart, ar kraasoshanaam - rindas vinjiem ir, bet cenas ir pienjemamas un galvenais, ka vechiem tieshaam sanaak - viens kaadreiz kraameejies ar veco amerikaanju restaureeshanu un otrs metaalmaakslinieks. Tachu ar taam lietaam laikam naudinju nopelniit nevar.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Šodien biju piebraucis arfilā, Saša skādi novērtēja ar 120 latiem. Ar tekstu, ka krāsošana vien maksā ap 90.
Bet zinot, cik daudz alfistu viņu apmeklē un gaida rindā, neapsolīju, ka braukšu pie viņa...
Un vesela kreisā spārna neesot. Man jau bija ideja, ka paņemšu spārnu, tad to vienā mierā kautkur nokrāsos,un vienā saulainā dienā varētu veikt vecā spārna nomaiņu pret svaigi krāsotu. A nekā  Crying or Very sad
Nez, tyrexā krāsošanas speciālisti tie paši, kas ervo laikos bija? Tos man nekārojas.
Tos audi krāsotājus, kas tur dzīvoja kādrez, ir no skabūža izlikuši, esot jāmeklē jaunajā OOOO mājā.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
varu pie iespeejas savam meistaram pajautaat, kaa vinjam ar cenaam, terminjiem un iespeejaam. iebuktets spaarns jaaizdauza un jaanokraaso, ja? prieksheejais? paraadiishu attieciigo detalju uz savas mashiinas Smile

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
varu pie iespeejas savam meistaram pajautaat, kaa vinjam ar cenaam, terminjiem un iespeejaam. iebuktets spaarns jaaizdauza un jaanokraaso, ja? prieksheejais? paraadiishu attieciigo detalju uz savas mashiinas Smile


Ja tu par Aivarinju, tad vinjsh labi taisa! Es ari pie vinja vienmer taisu!  Wink  super

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Lilija rakstīja:
elbee rakstīja:
varu pie iespeejas savam meistaram pajautaat, kaa vinjam ar cenaam, terminjiem un iespeejaam. iebuktets spaarns jaaizdauza un jaanokraaso, ja? prieksheejais? paraadiishu attieciigo detalju uz savas mashiinas Smile


Ja tu par Aivarinju, tad vinjsh labi taisa! Es ari pie vinja vienmer taisu!  Wink  super


agha. taisa labi super

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Šābrīža problēma tiešām ir priekšējais spārns. iebuktēts ir nevis stūris, bet gan "arka"- līkums kas ir vistuvāk ritenim, bet lietas būtību tas laikam nemaina.
Katrā ziņā sataisīšana man interesē.
No otras puses, ja reiz ķeras bundžai klāt, tad tur darīt ir ļoti daudz ko.
Vienīgās lietas, kas manā uztverē ir "labā stāvoklī", ir jumts, kreisās pakaļējās durvis, kreisais pakaļas spārns.
Labo pakaļspārnu neesmu tā labi nopētījis.
Katrā ziņā vizuāli devekti ir abiem priekšspārniem, abām labās puses durvīm (sāk krist nost milzīgi biezā špakteles kārta), motorvākam (maza buktīte no apakšpuses un laikam grants radīti krāsas atlobījumi), kā arī bagāžnieka vāka sliktā darbu izpildes kvalitāte.
Durvis Saša man piedāvāja par 30 latiem gabalā, tikai jānokrāso pareizā krāsā.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
30 lati - laba cena... ar stikliem un spoguliem ?  Smile

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 3 lapām pavisam
Iet uz lapu 1, 2, 3  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database