Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 2 lapām pavisam
Iet uz lapu 1, 2  Nākošais
Virus Alfa
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Virus Alfa 
Tad nu padalaties ar staastiem ar ko un kaa inficeejaaties... Very Happy

Pasham sanaaca taa:
kad tika nokaartotas tiesiibas , kaare uz stuures groziishanu mazinaajusies nebija,
(un te peec idejas iedereetos garais staasts par piedziivojumiem pirms...)
atradaas shiis situaacijas izmantotaaji - zaljaa puukja ordenja kavalieri ar kaujas zirgu -
Alfa Romeo 164 3.0...
...pasaakums protams "uzhass" (tie kuri buus kaareiz smiguljus vedushi - sapratiis),bet auto izraadiijaas
infekciozs: jauda, ekstras, temperaments, uzvediiba uz celja...
...viadukts, aatrums +/- 120 km/h peec neliela pauksh sajuutu ka stuure kljuvusi nedaudz stiivaaka- izraadaas
riepa izshauta... Shocked  respect konstruktoriem!
...dzineejs...ech.. ko tur piebilst... atkal respect.

peectam sekoja neliels viirusa inkubaacijas periods kam logjisks turpinaajums bija jau savas Alfas iegaade. (33 1.7 1987)


_________________
...Virus Alfa...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
es shito viirusu noraavu 90. gadu saakumaa no radiniekiem, kas ar Alfa Sprintiem niekojaas Wink

pie savas pirmaas Alfas, 93. gada 33 Imola, tiku pirms gadiem pieciem. 2.5 eiras maksaaja tolaik. 33 man bija vienmeer patikusi, veel mazinjsh buudams apluukoju aarzemju zhurnaalos un plakaatos, bija arii Burago 1:43 modeliitis. un taa diez gan apzinaati tiku mekleejis un skatiijis tieshi 33 peec 91. gada, veelams melnaa kraasaa. un tad kaads autotirgonis no vaacijas atdzina sho



baigi patika, nepirkt nevareeja Mr. Green un kopsh taa laika tikai Alfas bijushas.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
...kas diivainaakais beerniibaa Alfas nebija taa aizkeerushaas sirdii...
mani mulsinaaja Giulietta deguns (tiem 80 gadu saakuma modeljiem)
un ieraugot reiz kas ir zem haubes 33`ajai taads mazinsh...
bet ko nu tur - tad man veel bija sveshi jeedzieni "boxer' un "alfa style" ...
(mazinsh biju...)

tagad domaajams pat hospitalizaacija neizaarstees... Very Happy


_________________
...Virus Alfa...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  


Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
Razz


_________________
...Virus Alfa...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Mana vēsture sākās ar to, ka vienam no tālaika darba kollegām bija vecais GTV ar V6...
Atceros kādā lopā tā gāja, kad dažas reizes mūs (citus kolēģus) izvizināja ar jamo...
Tad uz ielas ieraudziju 155, tolaik tikai gandrīz bandīti ar jamām brauca.
Tad arī tas širmis aizkrita pavisam...

Pēc kāda laika bija doma iepirkt veco oooo 90 ar 2.2 kvatru, meh bloķiem un tā, bet ieraudziju sludinājumu, ka pārdodas 155, ar 2.0 un pa 3x lielāku cenu, nekā bij domāc atvēlēt par oooo...

Vot i sākās... Very Happy


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Man savukārt inficēšanās sākās nevis ar alfu, bet gan ar Lancia, tas bija kaut kad 90-to vidū, kad ģimenē uz nepārāk ilgu laiku bija lietošanā viens no Lancia Thema (laikam 89gada modeljiem ar TD). Principā saslimu ar pirmo reizi kad tiku izgāzt ar to.
Tad bija samērā liels pārrāvums kuru pavadīju zem vācu autobūves karoga, un pirms gadiem ~4 iekrita acīs viena Lancia Thema ar 2.5TDi Universāls (Smics, tur pat leduskapi bez problēmām varēja iedabūt iekšā), ar automātu, alkatra salonu utt... Bet pienāca laiks, kad nācās sķirties no šīs. Vīruss pateicoties dažiem draugiem un ģimenes locekļiem bija mutācijās pārveidojies un pieprasīja kaut ko sportiskāku un tempramentīgāku, tā nu loģiska izvēle - AR.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Pēc tiesību iegūšanas tika lietoti 80-to beigu un 90-to sākumu Fordi un Audi, bet nu piegriezās vizināties ar šrotiem tā ka šī gada sākumā sāku skatīties kautko jaunāku. Starp apskatāmajiem auto vislabāk iepatikās AR 156. Nu šipotrebs protams, bet man patīkSmile kā jau katram auti ir + un -

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Man laikam nav taads baigi tipisks tas staasts Smile Alfas man patikushas vienmeer, bet... kaa jau visiem ubitijiem latvieshiem, saakotneeji ljoti izteikti darbojaas stereotips "itaalju - nekas nestraadaa, neviens neremontee un ar neapbrunjotu aci var redzeet, kaa progresee ruusa". Pa sho laiku (aptuveni 10-11 gadi) tika izmeeginaats viss, iznjemot MB un BMW - gan 2 japaanji, gan 3 opelji, gan Audi 100tq, gan renault, gan 2 gab. SAAB 9000T, gan pat VW New Beetle (labas atminjas par to spaini, starp citu, vieniigi muusdienaas pa vinjiem met ar kaku maisinjiem, kad redz onkuli pie stuures Laughing) Kaadus dazhus gadus atpakalj iepazinos ar taadu vienu siiku dirseeju (elbee), kas tolaik lietoja 33. Tas auto iepatikaas uzreiz un momentaa. Tad shis iepirka GTV. Tad arii man bija skaidrs, ka nemaz tik traki nav - ir jau shis un tas jaaparemontee, bet toties kaifs, ko sniedz Alfa, to atspeeko. Tad nu pats diivainaakais shai staastaa ir tas, ka 166 tika nopirkta kaa diezgan PRAGMATISKA izveele, apsverot visus par un pret Smile Kandidaati bija:
Chrysler 300M (amerikaanju penzionaaru braucamais - atlikt!)
Volvo S80 T6 (shausmiigi rijiigs, nenormaali daargs apkopees un... atkal jau amerikaanju penzionaaru izveele)
SAAB 9-5 2.3T (shis bija vistuvaak iisteniibai)
un tad es izbraucu ar 166 un sapratu, ka visaa shajaa kompaanijaa nav neviena, kas dotu kaut pusi braukshanas prieka no taa, ko sniedz 166. Pie taa arii palikaam.
Tagad nu izskataas, ka pirmo reizi muuzhaa neesmu gatavs naakamo auto pirkt ar citu ziimolu Smile Prozit!

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
man pirmais auto audi80 87 gada (teetis man vienmeer teica, pirmajai mashiinai ir jaabuut bagijam, kameer braukt iemaaciisies), taa arii notika, saskraapeetas durvis, apdauziiti stuuri, peec 3 meeneshiem kaa iegaadaajos ibliezu jaunnaa mersii, kas tikko kaa no veikala (viss kaa anekdotees, tikai zapara vietaa audi), veel peec gada (peec avaarijas) par autinju man atgrieza apdroshinaataaji atlikusho veertiibu 370Ls. Tad Opel Vectra, arii labs auto))), tikko kaa sadomaaju mainiit, shamais saaka luuzt, uz Juurmalas shosejas negadiijumaa iekljuva (uzskreeja virsuu lielam dziivniekam((...prieksha lupataas. Baigi sagribeejaas taadu kaa sporta auto, lielu spilgtu, dusmiigu)), skatiijos visaadus japaanjus  Embarassed  Nu nepatika kautkas, nezinu. Tad aprunaajos ar vienu labu cilveeku, kursh velk par porta autinjiem un shis peekshnji saka, "lai ari es braucu paarsvaraa ar BMW un MB (tirgo shamos), vienmeer ir patikushas Alfas, taas ir mashiinas ar dveeseli" taalaak jau visaadi staasti par motoriem un dizainiem...vechi, man tie vinja vaardi taa iekrita sirdii....peec 2 nedeeljaam es pa galvu pa kaklu jau biju nopircis savu pirmo ALFU. Ieprieksheejaas mashiinas man arii ir bijushas miiljas, bet ar laiku taas juutas pret vinjaam ir kljuvushas taadas kaa baalaakas, bet ALFA!!! Nu liekas, ka muuzha miilestiiba  Very Happy  Panjeemu 156 (skatiijos un izmeegjinaaju GTV 95 gada 2.0 Ar turbiinu 204Zs, bet peec testa brauciena nevareeju kaadas 15 minuutes savaakties un saprast kaa ar savu veco autinju uzsaakt braukshanu (rokas kaajas triiceeja no adrenaliina daudzuma organismaa Shocked ) un nodomaaju, ka evoluucija nedriikst buut tik strauja ( no OPEL uz GTV  Very Happy ) un noleemu njemt 156....nenozheeloju....kaut gan mans pirmais brauciens ar GTV paliks vienmeer atminjaa  Very Happy

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Mans ceļš uz alfu ir bijis pārsvarācaur rūsu  Wink
Pirmais auto bija 1976gads, 1500cm3.
Iemācījos šo to skrūvēt. Pēc pirmā grāvja pārāk daudz negāzēt slidenās vieās, kā nekā klasika.  Smile
Nācās šķirties jo caur grīdu jau varēja labi saskatīt asfaltu un vēl šādastādas šaizes ar bremzēm, bet motors griezās vēl joprojām forši.
Tad nāca pirmais vācietis. 1981gads, 1.3l. Pirmā no jettām bija zila. Tā savu dzīvi beidza uz ganībju dambja ar  salonā ielūzušu pakaļājo tiltu. Tad nāca "lielā paŗbūve" un tapa jauna jetta. Dabūju citu virsbūvi par kapeikām un pārliku visu uz to. Tā lūk radās dzeltenā. Razz
Ar to tika pabrraukt vairāk nekā ar zilo, jo nebija tik traģiski rūsējusi. Tomēr arī ši varēja sacensties ātrrūsēšanā ar opeļiem. Un tika no viņas tikts vaļā vēl pirm pilnīga sabrukuma.
UN TAD SĀKĀS. Meklēju "samēra pajaunu" auto par sviestmaizi. Neiiespējamā misija.  Razz  Ieraudzīju reklāma 33. Pajautāju viedokli autolistē. Mūsu elbee uzrakstīja TĀDU anotāciju, ka bija skaidrs, jāņem. Sanāca 8 gadus veca 33 Imola, par 1300usd. Nobraukāju ar viņu gandrīz 4 gadus. Sāka gribēties kaut ko jaunāku. Tad jau bija skaidrs, ka tā būs Alfa. Meklēju, gaidīju, skatījos vai neparādīsies kādā laba 146Ti tirgū, bet nekā. Un tad elbee bija nolēmis šķirties no sava "vecā" GTV. Tāl ūk es kļuvu par sarkana GTV 2.0 īpašnieku.  Very Happy

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
hehehe, izraadaas esmu aplipinaajis dazhus Mr. Green

varbuut paarspiileeti un bishkinj iedomiigi, bet tomeer domaaju (un te pat Alfisti.lv lietotaaju viduu ir lietiskie pieradiijumi), ka Alfa Club esamiibai un darbiibai ir zinaama noziime Alfa Romeo autombilju peedeejo gadu ekspansijai.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
hehehe, izraadaas esmu aplipinaajis dazhus Mr. Green

varbuut paarspiileeti un bishkinj iedomiigi, bet tomeer domaaju (un te pat Alfisti.lv lietotaaju viduu ir lietiskie pieradiijumi), ka Alfa Club esamiibai un darbiibai ir zinaama noziime Alfa Romeo autombilju peedeejo gadu ekspansijai.


Mani vari pieskaitīt rindiņā. Smile


_________________
156GTA, 75TS

Put yourself in a corner and find a way out!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Principā jau viņš netieši arī mani ir aplaidis.

Pirmais braucamais bija type85 audi coupe - elbee pilnīgi noteikti šo auto atceras. Par viņu varētu rakstīt varoņeposus. Beigās tapa pārdots ar tukšu radiatoru par kaut kādiem 600 eiro purciema krieviem, kas cik esmu manījis, lauž viņu joprojām. Kas savukārt ir pilnīgi neticami, zinot ko šim auto ir nācies pārciest, kam mēr viņš bija pie manis. Ar viņu pat tapa traktors jumz uz tarānu paņemts... Grand Maximum Respect vecajai kupejai Wink

Tad sagribējās kaut ko lētu praktisku un ekonomisku, ka rezultātā iegrābos 91 gada pasātā. Tas mani uz mūžu izdziedināja no vēlmes vēl jelkad sēsties pie VW un co stūres. To auto neviens negribēja pēc tam pirkt, lai gan braucamais tika gada laikā savests tīri labā kārtībā. Es nezinu, kāpēc es viņu pirku. Tagad ar viņu brauc mans sencis, bet arī viņam tas auto diez ko neiet pie sirds.

Nu ja un tad nāca 155tā. Pats atvedu no Frankfurtes. Labs auto, ļoti uzticams un relatīvi lēts uzturēšanā. Bet tomēr gribas ko modernāku un ja viss noritēs gludi, tad pārsēdīšos uz 156 (nu sakiet ko gribiet, bet gribās klusāku salonu, klimu un ādu Wink

155 varbūt tiks atstāta rezervē, varbūt pārdota... tajauredzes.



Pēdējoreiz rediģējis smic Thu Aug 03, 2006 2:18 pm; pavisam rediģēts 1 reizi

_________________
@Scmic
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
smic rakstīja:
Principā jau viņš netieši arī mani ir aplaidis.

Pirmais braucamais bija type85 audi coupe - elbee pilnīgi noteikti šo auto atceras. Par viņu varētu rakstīt varoņeposus. Beigās tapa pārdots ar tukšu radiatoru par kaut kādiem 600 eiro purciema krieviem, kas cik esmu manījis, lauž viņu joprojām, kas ir pilnīgi neticami, zinot ko šim auto ir nācies pārciest, kam mēr viņš bija pie manis. Ar viņu pat tapa traktors jumz uz tarānu paņemts... Grand Maximum Respect vecajai kupejai Wink

Tad sagribējās kaut ko lētu praktisku un ekonomisku, ka rezultātā iegrābos 91 gada pasātā. Tas mani uz mūžu izdziedināja no vēlmes vēl jelkad sēsties pie VW un co stūres. To auto neviens negribēja pēc tam pirkt, lai gan braucamais tika gada laikā savests tīri labā kārtībā. Es nezinu, kāpēc es viņu pirku. Tagad ar viņu brauc mans sencis, bet arī viņam tas auto diez ko neiet pie sirds.

Nu ja un tad nāca 155tā. Pats atvedu no Frankfurtes. Labs auto, ļoti uzticams un relatīvi lēts uzturēšanā. Bet tomēr gribas ko modernāku un ja viss noritēs gludi, tad pārsēdīšos uz 156 (nu sakiet ko gribiet, bet gribās klusāku salonu, klimu un ādu Wink

155 varbūt tiks atstāta rezervē, varbūt pārdota... tajauredzes.


Klusaka salona vieta labak izvelies labu audio systemu Very Happy

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 2 lapām pavisam
Iet uz lapu 1, 2  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database