Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 3 lapām pavisam
Iet uz lapu 1, 2, 3  Nākošais
159 Ricco
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs 159 Ricco 
Tikai 40 automašīnas Baltijā.

Alfa Romeo 159 Ricco. Limited edition.

3 krāsas - Divzonu klimatkontrole – Ādas salona apdare – Parkošanās sensors – Ksenona lukturi – Lietus un gaismas sensori – R17 Sport vieglmetāla diski – CD sistēma ar 6 skaļruņiem (10 CD) – ABS, EBD, VDC







Aprīkojums un cenas Auto Italia mājaslapā

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
no savas puses piebildiishu, ka cenas ir ljoti labas un mashiinu apriikojumu var raksturot kaa "viss, kas vajadziigs" Smile

3.2 Q4 automaats ar aadu, xenonu un signalizaaciju maksaa 36 390 EUR. ideaali! super

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
..reklāma jau ieklikta "draugiem lv." ja spriež pēc tā ka tur apgrozās ap 300 000 dienā (lielākā daļa gan puņķēdāji) - varētu nostrādāt... Very Happy


_________________
SPecial Executive for Counter-intelligence, Terrorism, Revenge and Extortion
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Piedāvājums ir norm. Arī no savas puses varu piebilst, ka cena ir gandrīz OK  Cool  
Tas tā, "uz aci", jo otru tik pat haotisku informācijas ieguves vietu kā autoit.lv ir jāpameklē.
1. kas "krīt virsū" - pieminēts ka akcijā būs sedani, bet cenu lapā - "durvju skaits - 5"
2. kāpēc tur ir  1,9 JTD CA Medium ? Tam nav solītās kožas un kruīza.
3. varētu arī piekrist, ka webā arī varbūt nevajag izkarināt visus cenrāžus, bet diemžēl arī runājot ar pārdevējiem, man savā laikā tā arī neradās sapratne kā veidojas cena un kas ko maksā. Visi naudas cipari tika saukti no kaut kādām lapām, nekas nebija sistemātiski sakārtots. šīs "akcijas" ietvaros arī nav skadri saredzams kas ko maksā un kur ir atlaide.
Varbūt ka citi ir lielāki matemātiķi, bet es lēmumus par tik lielā summām nespēju pieņemt kamēr man nav viss līdz galam skaidrs.



P.S. To es nerakstu lai kādu pazemotu vai paņirgātos, Vnk "par dzimteni "obidna"". no sirds ceru, ka mana kritika spēs uzlabot autoit darbu un attiecīgi - rezultātus.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
NIKSONS rakstīja:

2. kāpēc tur ir  1,9 JTD CA Medium ? Tam nav solītās kožas un kruīza.


Kožu un kruīzu imo tu mierīgi vari dabūt arī medium komplektācijā kā papildaprīkojumu. Lai gan šai gadījumā tā izskatās pēc kaut kādas copy-paste kļūdas Smile

NIKSONS rakstīja:

3. varētu arī piekrist, ka webā arī varbūt nevajag izkarināt visus cenrāžus, bet diemžēl arī runājot ar pārdevējiem, man savā laikā tā arī neradās sapratne kā veidojas cena un kas ko maksā. Visi naudas cipari tika saukti no kaut kādām lapām, nekas nebija sistemātiski sakārtots. šīs "akcijas" ietvaros arī nav skadri saredzams kas ko maksā un kur ir atlaide.
Varbūt ka citi ir lielāki matemātiķi, bet es lēmumus par tik lielā summām nespēju pieņemt kamēr man nav viss līdz galam skaidrs.


Ceru, ka no autotirgotāju weblapām tas nekad arī nebūs līdz galam skaidrs un ļaudis joprojām turpinās doties uz dīleru showroomiem parunāt ar pārdevēju. Protams, ka tā ir pozīcija, ko autoit laikam nesaremontēs nekad. Uz vienu - diviem normāliem tirgotājiem nepacelsies.
Turklāt šai gadījumā nav runa par "atlaidi" vai "kā veidojas cena". Ir konkrēta komplektācija, kas maksā tik un tik latus. Punkts.

NIKSONS rakstīja:

P.S. To es nerakstu lai kādu pazemotu vai paņirgātos, Vnk "par dzimteni "obidna"". no sirds ceru, ka mana kritika spēs uzlabot autoit darbu un attiecīgi - rezultātus.


Tas labi, ka ceri Smile Negribu Tevi sāpināt, bet domāju, ka Tava kritika neietekmēs pat procenta tūkstošdaļu tā kantora darbībā. Wink Ne Tu pirmais ne pēdējais "kritizētājs". Protams, ka tas nav labi, bet vairāku gadu laikā nekas sevišķi mainījies tur nav. Tie, kam līdz šim ir bijusi iespēja tirdzniecību "pacelt" un vīzija, kā to izdarīt, ātri vien ir tikuši pie cita darba citā uzņēmumā...

Ieteikums eksperimentam: kontrastam aizbrauc papļāpā nevis uz Astras ielu, bet gan uz Ulmaņa gatvi.


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga rakstīja:
NIKSONS rakstīja:

2. kāpēc tur ir  1,9 JTD CA Medium ? Tam nav solītās kožas un kruīza.


Kožu un kruīzu imo tu mierīgi vari dabūt arī medium komplektācijā kā papildaprīkojumu. Lai gan šai gadījumā tā izskatās pēc kaut kādas copy-paste kļūdas Smile


Blin, kā šitādas kļūdas kretinē  Mad Nekad jau nevar saprast, kad cilvēcīgi kļūdijās, kad gatavo metienu. Pēc piegādes tik pat labi var pateikt  melns uz balta lasi līgumu

Oga rakstīja:

NIKSONS rakstīja:

3. varētu arī piekrist, ka webā arī varbūt nevajag izkarināt visus cenrāžus, bet diemžēl arī runājot ar pārdevējiem, man savā laikā tā arī neradās sapratne kā veidojas cena un kas ko maksā. Visi naudas cipari tika saukti no kaut kādām lapām, nekas nebija sistemātiski sakārtots. šīs "akcijas" ietvaros arī nav skadri saredzams kas ko maksā un kur ir atlaide.
Varbūt ka citi ir lielāki matemātiķi, bet es lēmumus par tik lielā summām nespēju pieņemt kamēr man nav viss līdz galam skaidrs.


Ceru, ka no autotirgotāju weblapām tas nekad arī nebūs līdz galam skaidrs un ļaudis joprojām turpinās doties uz dīleru showroomiem parunāt ar pārdevēju. Protams, ka tā ir pozīcija, ko autoit laikam nesaremontēs nekad. Uz vienu - diviem normāliem tirgotājiem nepacelsies.
Turklāt šai gadījumā nav runa par "atlaidi" vai "kā veidojas cena". Ir konkrēta komplektācija, kas maksā tik un tik latus. Punkts.

Te jau arī nav skaidrības - tipa biezā komplektācija, tip visas lietas, tad atkal kaut kā nav  hmm

Oga rakstīja:
NIKSONS rakstīja:

P.S. To es nerakstu lai kādu pazemotu vai paņirgātos, Vnk "par dzimteni "obidna"". no sirds ceru, ka mana kritika spēs uzlabot autoit darbu un attiecīgi - rezultātus.


Tas labi, ka ceri Smile Negribu Tevi sāpināt, bet domāju, ka Tava kritika neietekmēs pat procenta tūkstošdaļu tā kantora darbībā. Wink Ne Tu pirmais ne pēdējais "kritizētājs". Protams, ka tas nav labi, bet vairāku gadu laikā nekas sevišķi mainījies tur nav. Tie, kam līdz šim ir bijusi iespēja tirdzniecību "pacelt" un vīzija, kā to izdarīt, ātri vien ir tikuši pie cita darba citā uzņēmumā...

Ieteikums eksperimentam: kontrastam aizbrauc papļāpā nevis uz Astras ielu, bet gan uz Ulmaņa gatvi.


It kā jau nav ko  45 Tāpat es tuvākā 1/2 gada laikā jaunu mašīnu TUR nepirkšu. vnk - "obidna"
Es pats tirgoju itāļu tehniku, un savējos itaļjaškas varu tikai paslavēt par dokumentācijas/piedāvājumu izstrādāšanas noteikumiem u.c. pirmajā brīdi domājamu buļļa kaku reglamentāciju. Man tīri profesionāli acīs cērtās šī paviršība

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
NIKSONS rakstīja:
Oga rakstīja:
NIKSONS rakstīja:

2. kāpēc tur ir  1,9 JTD CA Medium ? Tam nav solītās kožas un kruīza.


Kožu un kruīzu imo tu mierīgi vari dabūt arī medium komplektācijā kā papildaprīkojumu. Lai gan šai gadījumā tā izskatās pēc kaut kādas copy-paste kļūdas Smile


Blin, kā šitādas kļūdas kretinē  Mad Nekad jau nevar saprast, kad cilvēcīgi kļūdijās, kad gatavo metienu. Pēc piegādes tik pat labi var pateikt  melns uz balta lasi līgumu

Oga rakstīja:

NIKSONS rakstīja:

3. varētu arī piekrist, ka webā arī varbūt nevajag izkarināt visus cenrāžus, bet diemžēl arī runājot ar pārdevējiem, man savā laikā tā arī neradās sapratne kā veidojas cena un kas ko maksā. Visi naudas cipari tika saukti no kaut kādām lapām, nekas nebija sistemātiski sakārtots. šīs "akcijas" ietvaros arī nav skadri saredzams kas ko maksā un kur ir atlaide.
Varbūt ka citi ir lielāki matemātiķi, bet es lēmumus par tik lielā summām nespēju pieņemt kamēr man nav viss līdz galam skaidrs.


Ceru, ka no autotirgotāju weblapām tas nekad arī nebūs līdz galam skaidrs un ļaudis joprojām turpinās doties uz dīleru showroomiem parunāt ar pārdevēju. Protams, ka tā ir pozīcija, ko autoit laikam nesaremontēs nekad. Uz vienu - diviem normāliem tirgotājiem nepacelsies.
Turklāt šai gadījumā nav runa par "atlaidi" vai "kā veidojas cena". Ir konkrēta komplektācija, kas maksā tik un tik latus. Punkts.

Te jau arī nav skaidrības - tipa biezā komplektācija, tip visas lietas, tad atkal kaut kā nav  hmm Tad jau parādās jautājums - nafig vispār to webu vajag, ja reiz tā ir tikai dezinformācija ?  Man patīt pie kompja, mierīgi visu izdomāt, "satabulizēt" un iet uz salonu jau "gatavam".

Oga rakstīja:
NIKSONS rakstīja:

P.S. To es nerakstu lai kādu pazemotu vai paņirgātos, Vnk "par dzimteni "obidna"". no sirds ceru, ka mana kritika spēs uzlabot autoit darbu un attiecīgi - rezultātus.


Tas labi, ka ceri Smile Negribu Tevi sāpināt, bet domāju, ka Tava kritika neietekmēs pat procenta tūkstošdaļu tā kantora darbībā. Wink Ne Tu pirmais ne pēdējais "kritizētājs". Protams, ka tas nav labi, bet vairāku gadu laikā nekas sevišķi mainījies tur nav. Tie, kam līdz šim ir bijusi iespēja tirdzniecību "pacelt" un vīzija, kā to izdarīt, ātri vien ir tikuši pie cita darba citā uzņēmumā...

Ieteikums eksperimentam: kontrastam aizbrauc papļāpā nevis uz Astras ielu, bet gan uz Ulmaņa gatvi.


It kā jau nav ko  45 Tāpat es tuvākā 1/2 gada laikā jaunu mašīnu TUR nepirkšu. vnk - "obidna"
Es pats tirgoju itāļu tehniku, un savējos itaļjaškas varu tikai paslavēt par dokumentācijas/piedāvājumu izstrādāšanas noteikumiem u.c. pirmajā brīdi domājamu buļļa kaku reglamentāciju. Man tīri profesionāli acīs cērtās šī paviršība


Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
NIKSONS rakstīja:
[

Blin, kā šitādas kļūdas kretinē  Mad Nekad jau nevar saprast, kad cilvēcīgi kļūdijās, kad gatavo metienu. Pēc piegādes tik pat labi var pateikt  melns uz balta lasi līgumu

Protams, ka lasi līgumu! Es ceru, ka Tu, veicot cik necik nozīmīgus pirkumus, nepaļaujies uz internetā reklamēto informāciju naac

NIKSONS rakstīja:

Te jau arī nav skaidrības - tipa biezā komplektācija, tip visas lietas, tad atkal kaut kā nav  hmm


Manuprāt kāreiz komplektācija ir pilnīgi skaidra. Ja kaut ko vajag klāt, ko nevar pieskrūvēt pēc piegādes, tad nevienam nav liegts izvēlēties un pasūtīt sev vajadzīgo komplektāciju.

NIKSONS rakstīja:

Es pats tirgoju itāļu tehniku, un savējos itaļjaškas varu tikai paslavēt par dokumentācijas/piedāvājumu izstrādāšanas noteikumiem u.c. pirmajā brīdi domājamu buļļa kaku reglamentāciju. Man tīri profesionāli acīs cērtās šī paviršība


Domāju, ka Tavs piemērs galīgi neatbilst klasikai Smile Klasika ir autoit. Tev ir paveicies Smile Es esmu redzējis, kā strādā klasiski džuzeppes. c


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga rakstīja:


Domāju, ka Tavs piemērs galīgi neatbilst klasikai Smile Klasika ir autoit. Tev ir paveicies Smile Es esmu redzējis, kā strādā klasiski džuzeppes. c


Man tā liekas, ka tu esi stereotipu upuris  shura

Nav jau tā, ka pabraucot 50 km uz ziemeļiem (CH) viss pēkšņi mainās.
Ir cilvēki un organizācijas. Pārējais ir fufelis
Lai gan dziļi sirdī es esmu rasists un piekrītu dažām pagājušā gadsimta pirmajā pusē Vācijā dzimušām teorijām.  Rolling Eyes  Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oho! Par šito gan klusāk ja shura Ka nedabū melni uzvalkotus vīrus pie durvīm ments
PS: pagaidām šie un ne tikai šie "stereotipi" apstiprinās katru dienu naac tā ka nav gluži no pirksta izzīsti tie mani stereotipi. Bet ne par to tak stāsts.
Stāsts joprojām ir par to, ka autoit ir problēmas ar tirdzniecības personāla motivāciju, kompetenci un entuziasmu. Un galvenokārt par to, ka ir pieejams ierobežots skaits labas komplektācijas 159 par labu cenu naac
Spamam iepostēšu konkurējošās republikas piedāvājumu:
Citāts:

Q4 with 2,4 JTDM engine and TI version I could give you price of 25400 Eur excl. VAT. Think about it:)



_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Pastāstiem cilvēkam kas un kā - es no 159 neko nesaprotu 
http://www.iauto.lv/viewtopic.php?topic=23290&forum=51&start=0


_________________
@Scmic
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Re: Pastāstiem cilvēkam kas un kā - es no 159 neko nesapr 
smic rakstīja:
http://www.iauto.lv/viewtopic.php?topic=23290&forum=51&start=0


palasiiju komentaarus. neradaas ne mazaakaas veelmes tur ko rakstiit Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Lai ar to nodarbojas autoit darbinieki. Es netaisos visiem Edžuļiem stāstīt, cik forša ir 159 un kādas tur komplektācijas. Ja cilvēks grasās iegādāties auto par 36k EUR un nevīžo tikdaudz kā pār tiltu pārbraukt, tad lai pērk Hondu - tā ir tuvāk naac


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Re: Pastāstiem cilvēkam kas un kā - es no 159 neko nesapr 
elbee rakstīja:
smic rakstīja:
http://www.iauto.lv/viewtopic.php?topic=23290&forum=51&start=0


palasiiju komentaarus. neradaas ne mazaakaas veelmes tur ko rakstiit Wink


Es tur neesmu reģistrējies. Un varbūt ka tā ir arī labāk.    aiwa

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga rakstīja:
Lai ar to nodarbojas autoit darbinieki. Es netaisos visiem Edžuļiem stāstīt, cik forša ir 159 un kādas tur komplektācijas. Ja cilvēks grasās iegādāties auto par 36k EUR un nevīžo tikdaudz kā pār tiltu pārbraukt, tad lai pērk Hondu - tā ir tuvāk naac


 super


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 3 lapām pavisam
Iet uz lapu 1, 2, 3  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database