Atbildēt pie šī temata 4 lapa no 67 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4, 5 ... 65, 66, 67  Nākošais
Alfa tad un tagad... un rīt
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
97-98 gadā noliekot 156 blakus ... Audi 100 tfu A6, BMW, Opelim... un pAsātam - tā izskatījās citādāk.

Tagad 159 izskatās kā... Accords.

Labi. Viss. Hondu šai portālā no leksikona svītrošu shura


_________________
@Scmic
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga rakstīja:
Par to var striideeties bezgaliigi. Pie pakaljas, cik tas 156 ir kaut kur kaut ko savinneejis. Lai arii WTCC ir ljoti tuvs, tomeer tai pashaa laikaa bezgaliigi taals no tiem 2.0TS spainjiem, ar ko vairums brauc pa ielu. Veesturiski noziimiigs 156 ir tikai ar to, ka ir bijis komerciaali veiksmiigs. Ne ar ko citu. Tas, droshi vien, pateicoties dizainam.
Nezinu, kur njem taas "atsauksmes", bet pagaidaam peec taam "atsauksmeem" kas ir man. 159 ir kvalitatiivaaks, uzticamaaks un izturiigaaks par jebkuru 156/166. Tas nu taa. Ne par to staasts Smile


klau, tu shito visu raksti tikai taapeec, ka tumshajaa 1dienaa negribas neko dariit? nepiekriitu nevienam vaardam! 45


Citāts:
Pie pakaljas, cik tas 156 ir kaut kur kaut ko savinneejis. Lai arii WTCC ir ljoti tuvs, tomeer tai pashaa laikaa bezgaliigi taals no tiem 2.0TS spainjiem, ar ko vairums brauc pa ielu.


WTCC no citaam saciikshu seerijaam atshkjiras tieshi ar savu tuvumu ielas mashiinai. un pat ja vinji buutu bezgaliigi taali, kaada tam noziime? 155 muusdienaas visi atceras galvenokaart deelj daliibas un uzvaras DTM. tieshi taapeec koshsarkans 155 DTM staav Alfas muzejaa. tieshi taapeec visaadi jociigie pa pasaules malaam kjiilee tos vecos shrotinjus un brauc pa traseem kaut uz briidi juutoties kaa Larini vai Nanini.

Citāts:
Veesturiski noziimiigs 156 ir tikai ar to, ka ir bijis komerciaali veiksmiigs. Ne ar ko citu. Tas, droshi vien, pateicoties dizainam.


kaapeec tikai? es gan domaju, ka tas ir visu sho iepriekshmineeto notikumu un iipashiibu kopums.

Citāts:
Nezinu, kur njem taas "atsauksmes", bet pagaidaam peec taam "atsauksmeem" kas ir man. 159 ir kvalitatiivaaks, uzticamaaks un izturiigaaks par jebkuru 156/166.


tev tak pasham ir pieredze ar Breru, kurai ir 1001 gljuks, ko razhotaaja paarstaavis pat noveerst nejeedz. bet nu iespeejams, ka jauna mashiina ir kvalitatiivaaks, uzticamaaks un izturiigaaks par vecu, nobrauktu 156/166. buutu diivaini, ja taa nebuutu.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:


klau, tu shito visu raksti tikai taapeec, ka tumshajaa 1dienaa negribas neko dariit? nepiekriitu nevienam vaardam! 45


Taas ir Tavas tiesiibas. Neprasi, lai visi uzreiz un 100% piekristu Tev naac

Citāts:

WTCC no citaam saciikshu seerijaam atshkjiras tieshi ar savu tuvumu ielas mashiinai. un pat ja vinji buutu bezgaliigi taali, kaada tam noziime? 155 muusdienaas visi atceras galvenokaart deelj daliibas un uzvaras DTM. tieshi taapeec koshsarkans 155 DTM staav Alfas muzejaa. tieshi taapeec visaadi jociigie pa pasaules malaam kjiilee tos vecos shrotinjus un brauc pa traseem kaut uz briidi juutoties kaa Larini vai Nanini.


Un ko tas ir devis 155 paardoshanas apjomu zinjaa? Protams, var jau prezumeet, ka, ja nebuutu sho DTM panaakumu, to 155 vispaar neviens nepirktu Smile Es gan domaaju, ka to pirka vairaak tieshi dizaina deelj un arii mazliet deelj draiva.

Citāts:
kaapeec tikai? es gan domaju, ka tas ir visu sho iepriekshmineeto notikumu un iipashiibu kopums.


Protams. Es ne par to. Es par to, ka 156 ir veiksmiigs komerciaali. Masu produkts. Nekaadaa sakaraa ar 33 Stradale, Bertone GTV u.c. muzeja eksemplaariem.

Citāts:
Nezinu, kur njem taas "atsauksmes", bet pagaidaam peec taam "atsauksmeem" kas ir man. 159 ir kvalitatiivaaks, uzticamaaks un izturiigaaks par jebkuru 156/166.


Citāts:
tev tak pasham ir pieredze ar Breru, kurai ir 1001 gljuks, ko razhotaaja paarstaavis pat noveerst nejeedz. bet nu iespeejams, ka jauna mashiina ir kvalitatiivaaks, uzticamaaks un izturiigaaks par vecu, nobrauktu 156/166. buutu diivaini, ja taa nebuutu.


Brerai nemaz tik daudz to gljuku nebija. Izraadiijaas, ka tikai 1 no tiem bija patiess gljuks - uudens salonaa no augstspiediena mazgaashanas. To gan paarstaavis noveersa.
Man ir bijusi arii praktiski jauna 156. Esoshaa arii nav baigi nojaata. Tomeer tas 156SW pret 159 ir diena pret nakti. Par 156 man nevienu briidi, arii pie 5900km noskreejiena, nebija paarlieciibas, ka tai kaut kas tuulinj pat nenotiks naakamajaa krustojumaa (bedree, pelkjee, aukstaa riitaa). 159 dod man taadu paarlieciibu.
Un visbeidzot veelreiz uzsveershu, ka nevajag gaidiit no taa vai cita auto to, kas tas nav, nav bijis, nebuus un nekad nav bijis paredzeets. Nevajag no 159 kaa no ikdienas transportliidzeklja gaidiit 155 DTM sharmu vai 33 Stradale jaudu. Nevajag no 156 taisiit legjendu tikai taadeelj, ka taa ir savaa laikaa daudz pirkta. Turklaat tas "daudz" ir tikai saliidzinoshi ar citaam taas pashas klases Alfaam pirms un peec tam. Nevajag gaidiit no Breras 8C performanci vai Maybach skanjas izolaaciju...


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
labi. labi. es jau tik saku (un smic laikam arii), ka 156 Alfa savaa laikaa bija vairaak izdevies auto nekaa 159 shobriid. bet tu, oga, saliidzini 156 ar 159 no shodienas pateereetaaja viedoklja. pats vainiigs, ka nopirki jaunu 10 gadiigu mashiinu Razz


ko liks muzejaa, ko nee, redzeesim jau peec gadiem 10. btw kliist baumas, ka Areses muzejs tikshot vispaar likvideets



 Rolling Eyes

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:


ko liks muzejaa, ko nee, redzeesim jau peec gadiem 10. btw kliist baumas, ka Areses muzejs tikshot vispaar likvideets



 Rolling Eyes


Nesen braucu garām. Lielie burti no jumta ir pazuduši. Alfas officiālā adrese tiek uzrādīta Turīnā, nevis Milānā  Rolling Eyes

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Blaģī hell.. Tad es nepaspēšu muzeju apskatīt... johaid.


_________________
156GTA, 75TS

Put yourself in a corner and find a way out!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
labi. labi. es jau tik saku (un smic laikam arii), ka 156 Alfa savaa laikaa bija vairaak izdevies auto nekaa 159 shobriid.


Zem shii es arii esmu gatavs parakstiities. Tu gan runaaji par mazliet ko citu.

elbee rakstīja:
bet tu, oga, saliidzini 156 ar 159 no shodienas pateereetaaja viedoklja.


Protams. Nav jau vairs 97. gads Razz

elbee rakstīja:
pats vainiigs, ka nopirki jaunu 10 gadiigu mashiinu Razz


Par SW piekriitu. Par GTA - neesmu nozheelojis nevienu mirkli, ka taa ir "gadiijies" yo

elbee rakstīja:
ko liks muzejaa, ko nee, redzeesim jau peec gadiem 10. btw kliist baumas, ka Areses muzejs tikshot vispaar likvideets


Sssssssukas!!!
Es vinju vietaa uzliktu tomeer tur ieejas maksu (nelielu, bet vismaz lai kaads pamats ir) un turpinaatu iesaakto... grudaks


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Kas ir laba mašīna?

Lūk - kaut kāds mistisks Top 100 nominantu saraksts
http://www.channel4.com/4car/100-greatest/nominees/a.html


_________________
@Scmic
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga rakstīja:
elbee rakstīja:
labi. labi. es jau tik saku (un smic laikam arii), ka 156 Alfa savaa laikaa bija vairaak izdevies auto nekaa 159 shobriid.


Zem shii es arii esmu gatavs parakstiities. Tu gan runaaji par mazliet ko citu.





hmm, vai tad? es ne mirkli nemeegjinaaju saliidzinaat 159 ar 156 no shodienas pateereetaaja viedoklja. nevilcinoties izveeleetos 159. 1.9 diizeli automaatu TI komplektaacijaa naac braukts ar 3.2 benziinu un pilnpiedzinju muusdienaas vairs nav moderni, nedraudziigi videi un taa Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
nevilcinoties izveeleetos 159. 1.9 diizeli automaatu TI komplektaacijaa

Un kā ta tur palika ar to, ka rokas smird, diesel sucks   Confused

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
viņš pauda vidējā patērētāja viedokli, bet ne savu.


_________________
@Scmic
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nebuut nee. Vinsh saka, ka nevilcinoties izveeleetos. Ne jau kaads Mikjelis izveeleetos, bet elbee pats. Buutiibaa laikam piekritiishu. Es gan driizaak meeginaatu springt uz 2.4JTD ar automaatu, cenas starpiibu kompenseejot ar ne-Ti paku shura


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga rakstīja:
Nebuut nee. Vinsh saka, ka nevilcinoties izveeleetos. Ne jau kaads Mikjelis izveeleetos, bet elbee pats. Buutiibaa laikam piekritiishu. Es gan driizaak meeginaatu springt uz 2.4JTD ar automaatu, cenas starpiibu kompenseejot ar ne-Ti paku shura


Es arī skatijos vai vajag ar 4 stobriem vai 5.
tā kā ieskrējiens līdz 100 km/h abiem ir praktiski vienāds un no 100 līdz 200 mani neinteresē  shura nolēmu NE 45 un pavilkos uz 1,9.
Neesmu nožēlojis ne1 sekundi.  
labāk nopirkt cmyky interjeru, būs patīkamāk korķos sēdēt  shura un tur motors nepalīdzēs. naac

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
2.4 vairs nav tik ekonomisks, pateere vairaak resursus, vairaak izmeshu. daudz kaitiigaaks! Wink

ko es njemtu? man sanaak diez gan daudz laika pavadiit auto, 30~40k km gadaa. sanaak to lietot gan pilseetaa ikdienaa, gan garaakos shosejas gabalos, gan sliktos celjos, gan labos. ljoti pierasts pie komforta, eertiibaam un jaudas. taa kaa shrotinjsh ielas un trases sportam ir, universaalais risinaajums buutu kaads no premium suviem, bet tie man kaut kaa tomeer nepatiiik. aktuaalaa 3shaas seerijas kupeja patiik  Embarassed bet taa kaa veelmes nav konkretizeejushaas, bet esoshais limo pagaidaam pilniibaa apmierina, iipashi par to nespringstu Wink taa vaaretu buut Alfa 159, bet vareetu arii nebuut...

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
labi. labi. es jau tik saku (un smic laikam arii), ka 156 Alfa savaa laikaa bija vairaak izdevies auto nekaa 159 shobriid.


Faktiski jau jūs mēģinat salīdzināt pirkstu ar ...
Fons ir ārkārtīgi mainijies, parādijušies jauni konkurenti, daži atsprāguši, cilvēku prasības pret dzīvi ir pavisam savādākas.
Kādreiz skatijās lai "labi iet" un cmyki izskatās. Tagad mašīnās vairāk meklē drošību, ekonomiju.
Drošību, starp citu, aizvien mazāk, jo nu visi ir ļoti droši.

IMHO toreiz un tagad situācija ir ļoti līdzīga. Alfa tāpat "brauc cauri" ar savu dizainu, un solijumiem, ka tehnika būs labāka.  shura

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 4 lapa no 67 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4, 5 ... 65, 66, 67  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database