Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 18 lapām pavisam
Iet uz lapu 1, 2, 3 ... 16, 17, 18  Nākošais
1/2 bobiks
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs 1/2 bobiks 
Ir uzradusies doma/iespēja apgreidot otru auto (avensi).
Ņemot vērā mūsu ceļu stāvokli  angrrry  sliecos uz SUV pusi. Skatos un nevaru saprast, vai tiešām nekā prātīga nav  Confused
Mani limiti:
ne vācu, franču, korejas;
dīzeli;
zem 30k LS;  shifty
Bet par to summu būtu jābūt salona apdarei vismaz mana 159 līmenī, un tādā izmērā, lai arī aizmugurē būtu vieta pieaugušam cilvēkam.

Jau pārbaudīts:
croswagons -  par mazu  angrrry
volgo xc 70. izmērs, dizains, kvalitāte patika. Normāli nokopmlektētam - cena kā zilonim  45
mitsu outlander: 1 mans darbonis (ļoti apmierināts) jau brauc ar tādu ~ 1/2 gadu. Man nepatīk tā bundžas sajūta. 45
toyo raviks. Ja ravika ādas sēdekļi ir tik pat "kvalitatīvi" kā kruizeram (amservā neviena ādenieka nebija  45 ), tad labāk nevajag.  angrrry

idejas un spams - wellcome  naac

P.S. Pārkāpu pats sev  45 , un aizgāju uz wess paskatīt bmw x3. Sola jau arī foršas cenas.  naac
Nomāc tie melnie griesti, panelīs tāds, nu nekāds  mozaika . Un vēl tāds aizdomājies gāju arā no salona, kad tur piebrauc (precīzāk - gandrīz iebrauc iekšā) tāds kolorīts krievu pārītis. Nu tas ir psc kas tiem bembistiem galvā darās.  angrrry  50 m tālāk pustukša stāvvieta bet tiem utēm ar savām miskastēm visur jāielien  violent  violent  violent

Karoče, ja es sajūku prātā  aiwa un sāku nopietni runāt par bembi - nogaliniet mani.  chop

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs parketnieks 
Jaunais cirvis - lēts un uzticams. Par 20 ar kapeikām Bensonā mētājas sarkans labi nopakots dīzelis ar stikla jumtu.
Vecais cirvis - vēl lētāks, uzticamāks, bet salons gan kā nabagmājas šķūnītis. Kvalitāte Hondai ir izcila, pēcpārdošanas vērtība arī.

RX sērijas leksuss. Nav dīzeļu, toties ērts kā dīvāns. Es nezinu, vai viņus joprojām ražo, bet mazlietots perfektā stāvoklī a ļa šofere - macītāja sieva" noteikti budžetā iekļaujas divkārt. Tātad - paņem vienu un aizmirsti par dīzeli. Lūzt viņi nelūst.

RAv4 Cross Sport - priekšniece tādu paņēma no wess pa 20 000 latu. Labi nopakots, bet imo mazāks pat par crosswagonu.


Es nezinu, vai BMW X sērijas prestižs sedz to hemoroīdu, ko viņi nes sev līdzi saistībā ar to, ka Kaļiņingradas iezemieši neprot viņus  lāgā salikt.

Personīgi varu piedāvāt H2 Hummeri ar 60000 litru motoru melnā krāsā. Domāju, ka cenā iekļausies, līdzi dabūsi Lukoil atlaižu karti shura

Bet es ņemtu japāni, nesmādētu arī korejiešus - piemērām pēdējais Santa Fe gan ir dārgs pēc velna, toties labi nopakots un lieeeeeeeeeeeaaaaaals. Jā un pēc gada nemaksās pat pusi no tā, cik samaksāji salonā Sad

Nepērc Opel Antara - tas ir tas pats Chevy Captiva, kas ir tas pats Daewoo, tikai ražots Ukrainā.

Subaru Forester?
Suzuki Grand Vitara? Man patīk, tikai šķiet, ka maziņš...


_________________
@Scmic
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Re: parketnieks 
smic rakstīja:
Jaunais cirvis - lēts un uzticams. Par 20 ar kapeikām Bensonā mētājas sarkans labi nopakots dīzelis ar stikla jumtu.
Vecais cirvis - vēl lētāks, uzticamāks, bet salons gan kā nabagmājas šķūnītis. Kvalitāte Hondai ir izcila, pēcpārdošanas vērtība arī.

RX sērijas leksuss. Nav dīzeļu, toties ērts kā dīvāns. Es nezinu, vai viņus joprojām ražo, bet mazlietots perfektā stāvoklī a ļa šofere - macītāja sieva" noteikti budžetā iekļaujas divkārt. Tātad - paņem vienu un aizmirsti par dīzeli. Lūzt viņi nelūst.

RAv4 Cross Sport - priekšniece tādu paņēma no wess pa 20 000 latu. Labi nopakots, bet imo mazāks pat par crosswagonu.


Es nezinu, vai BMW X sērijas prestižs sedz to hemoroīdu, ko viņi nes sev līdzi saistībā ar to, ka Kaļiņingradas iezemieši neprot viņus  lāgā salikt.

Personīgi varu piedāvāt H2 Hummeri ar 60000 litru motoru melnā krāsā. Domāju, ka cenā iekļausies, līdzi dabūsi Lukoil atlaižu karti shura

Bet es ņemtu japāni, nesmādētu arī korejiešus - piemērām pēdējais Santa Fe gan ir dārgs pēc velna, toties labi nopakots un lieeeeeeeeeeeaaaaaals. Jā un pēc gada nemaksās pat pusi no tā, cik samaksāji salonā Sad

Nepērc Opel Antara - tas ir tas pats Chevy Captiva, kas ir tas pats Daewoo, tikai ražots Ukrainā.

Subaru Forester?
Suzuki Grand Vitara? Man patīk, tikai šķiet, ka maziņš...


JAUNAIS CRV varētu būt variants -vēl neesmu izpētijis  hmm . vecais - toč šķūnītis.  shura

Jau J. Clarksons salīdzinot IS ar 159 teica - mēs nedraudzējamies ar cacām, kuras brauc ar lex  crazy
Man ir aizspriedumi un kompleksi.  45  Piedod, dakter !  056

Raviks cross ir tikai vizuāli "uzlabots" "parastias". Tas nozīmē, ka vietas tur ir tik pat.  Gan tikai zapaska no durvīm pārcelusies iekšā vai zem grīdas. Confused Bat salona kvalitāte ir atbaidoša. Salona transformācijas vārdā ir atstātas TĀDAS šķirbas starp paneļiem un atzveltnēm    down

Ar hummeriem lai vizinās čaļi, kuriem ir problēmas pie urologa.  shura

Korejieši, vācieši - atkrīt.

Foresters ir dīzels  hmm

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Man liekas, ka subārs kaut ko murgoja par dīzeli jaunajā Imprezā, bet iespējams, ka murgoju es. Foresterī domāju, ka vēl nav. Bet ja ir jaunajā impro, tad drīz varētu būt arī mežavecī.


_________________
@Scmic
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Ja vecajā cirvī ir gaiša āda un navigācija, salons jau ir puslīdz ciešams.

Jaunais imo ir mazāks, tomēr subjektīvi šķiet, ka no bezpretenziju parketniekiem tas ir labākais pirkums. Sevišķi jau dīzeļmotora dēļ, kuru visi drausmīgi slavē.

Ja ir pretenzijas uz atvilkšanu pa arumiem - jāņem foresters.


_________________
@Scmic
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
smic rakstīja:
Ja vecajā cirvī ir gaiša āda un navigācija, salons jau ir puslīdz ciešams.

Jaunais imo ir mazāks, tomēr subjektīvi šķiet, ka no bezpretenziju parketniekiem tas ir labākais pirkums. Sevišķi jau dīzeļmotora dēļ, kuru visi drausmīgi slavē.

Ja ir pretenzijas uz atvilkšanu pa arumiem - jāņem foresters.


Būs jāpsaskatās. Līdz šīm ir sanācis pabraukāt ar veco crv un jauno (pēdējo) hrv. Nu abi tādi - diezhan žēlīgi...

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
X3 ar jauno 2l diizeli un automaatu. tie, kas pieradushi pie s klases mershiem, suudzas par cietajaam gaitas iipashibaam, bet peec Alfas buus tieshi laika! neesmu gan droshs, ka vinjsh ieraxtaas tajos 30k  Rolling Eyes

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
X3 ar jauno 2l diizeli un automaatu. tie, kas pieradushi pie s klases mershiem, suudzas par cietajaam gaitas iipashibaam, bet peec Alfas buus tieshi laika! neesmu gan droshs, ka vinjsh ieraxtaas tajos 30k  Rolling Eyes


1. postā jau rakstiju savas pārdomas par x3 un bmw.  shura

Un tā mazā miskaste tāpat maksā nenormālu naudu  Shocked  Mad

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
X3 ir vēlviens trūkums, kas pamazām sāk peldēt ārā - līdzīgi kā x5, tas ir pilnīgi neciešams ikdienas ekspluatācijā. Resp. piekare tur tikpat vai pat vēl mazāk kā daždien parastam 3-er LV apstākļos, tikai viss maksā 2x dārgāk Smile Pērkot jaunu dabīgi, ka šī problēma atkrīt vismaz pirmos 2 gadus. WESSam gan tie cipari šobrīd ir ļoooooooooooti vilinoši naac
Santa Fe ir nenormāls mēsls!!! Pat nedomā par to! violent Es varētu Tev stundām stāstīt visu, kas tur ir pretīgs, nepareizs un slikts Smile
Ja jāizslēdz vācieši, tad es laikam koncentrētos uz jauno CR-V. Melnu. Vai pelēku. Pārējās krāsās tas uzreiz izskatās pēc meiteņu auto.
Ja tomēr vāciešus neizslēdzam, tad pēc preses aprakstiem spriežot, šis ir jāņem un jābrauc naac Ok, garlaicīgs salons. Ok, garlaicīga āriene. Tomēr labas izredzes pārdot otrreizējā tirgū, ideāla ergonomika, teicama salona apdares kvalitāte, klusums iekšā un lieliska vadāmība. Ko vēl vajag?


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
piekare nevienai modernai mashiinai netur latvijas celjus. jo taa piekare daargaaka, vieglaaka un advanceetaaka, jo mazaak izturiiga Sad

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
piekare nevienai modernai mashiinai netur latvijas celjus. jo taa piekare daargaaka, vieglaaka un advanceetaaka, jo mazaak izturiiga Sad


taadaa gadiijumaa jaapeerk Njiva Smile


_________________
I reject the reality and substitute my own!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs 1/1 bobiks 
vēl ir šitais



Tikai to par pusdžipu nenosauksi. Tas, lai gan mazs, ir īsts bezceļnieks. diesels ar dabonams.

Bet mazs gan viņš ir. Crv lielāks.



Pēdējoreiz rediģējis smic Mon Dec 03, 2007 11:48 am; pavisam rediģēts 1 reizi

_________________
@Scmic
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Man jau patīk Subaru Legacy Outback, vienīgi dīzeļa pagaidām nav.

Jaunais Hondas Cirvis pēc skata atkal nekāds. Rav4 the same.

Volvo labs, tik jaunais laikam padārgs.

X3 arī pēc skata nepatīk, no lietotājiem dzirdēts ka gaitas īpašības esot pat ļoti labas.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
uz jaunajiem Frelanderiem baltic motoram kaukaada akcija shobriid naac

http://www.land-rover.lv/?objid=428

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Freelanderi tuvaakajaas dienaas doshos izmeeginaat. Tas beidzot gan no aarpuses gan no iekshpuses izskataas peec samazinaata LandRover (Disco, Range) nevis peec daarga Rover hatchback ar pilnpiedzinju. Siikaaks reports sekos.
Vitara tomeer visos veidos ir vairaak Suzuki nekaa Grand Smile Taads mazliet zvalstiigs, mazliet kratekliigs drapaks. Ar tiiri cieshamaam bezcelja iipashiibaam. Lai gan, ja ir doma ar to shad un tad nobraukt no asfalta, tad es driizaak ieteiktu apskatiit jauno X-Trail . Ieprieksheejais bija pretiigs. Jaunajam ieksha esot stipri labaaka. Turklaat esot ljoti izturiigs, ar ljoti energoietilpiigu amortizaaciju (pa lielaam bedreem var maukt, neatmetot).
GrandVitara ir skalja, krataas un ir tomeer diezgan prasta...


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 18 lapām pavisam
Iet uz lapu 1, 2, 3 ... 16, 17, 18  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database