Atbildēt pie šī temata 2 lapa no 3 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3  Nākošais
Ko Poļi pīpē?
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
murphy rakstīja:
arba rakstīja:
Ja mašīna pieder hansenei un vēl jur. personai, tad nepieciešamas 2 !!!!!! pilnvaras - no bankas un no jur ersonas !!!!!!!!!


Vai tad tur kā turētājs nav norādīts mašīnas lietotājs?

Vismaz man tā ir, līzinga kompānija īpašnieks un es kā turētājs.


Tā gan ir, bet ja auto turētājs ir tavs kantoris?
vai tavs kaimiņš (viņa buss izrādījies ietilpīgāks braucienam uz Alpiem nekā tavs AR)?
tad nedz īpašnieks, nedz turētājs nesakrīt...
Pirmajā gadījumā runā ar šefu un sekretāri, lai tādu pilnvaru izprintē uz firmas veidlapas, otrajā gadījienā cilpo vien pie notāra...


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Un šefs nezin ne angļu , ne poļu valodu Smile


_________________
es atgriezos 3 x
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
arba rakstīja:
Un šefs nezin ne angļu , ne poļu valodu Smile


Tad vajag sektretāri ne tikai ar "inteliģentām" formām, bet spēju arī ar vārdnīcu kaut ko uzrakstīt angļu mēlē... Mr. Green


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
palaidniex rakstīja:
arba rakstīja:
Un šefs nezin ne angļu , ne poļu valodu Smile


Tad vajag sektretāri ne tikai ar "inteliģentām" formām, bet spēju arī ar vārdnīcu kaut ko uzrakstīt angļu mēlē... Mr. Green


mans direktors reiz peec polijas robezhsargu luuguma uz robezhas rakstiija pilnvaru, ka pilnvaro sevi izbraukt ar uznjeemumam piederosho automashiinu aarpus valsts robezhaam. Pat ziimogs bija liidzi panjemts Smile

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
palaidniex rakstīja:
murphy rakstīja:
arba rakstīja:
Ja mašīna pieder hansenei un vēl jur. personai, tad nepieciešamas 2 !!!!!! pilnvaras - no bankas un no jur ersonas !!!!!!!!!


Vai tad tur kā turētājs nav norādīts mašīnas lietotājs?

Vismaz man tā ir, līzinga kompānija īpašnieks un es kā turētājs.


Tā gan ir, bet ja auto turētājs ir tavs kantoris?
vai tavs kaimiņš (viņa buss izrādījies ietilpīgāks braucienam uz Alpiem nekā tavs AR)?
tad nedz īpašnieks, nedz turētājs nesakrīt...
Pirmajā gadījumā runā ar šefu un sekretāri, lai tādu pilnvaru izprintē uz firmas veidlapas, otrajā gadījienā cilpo vien pie notāra...


Ja uz firmu, tad laikam bez pilnvaras nekā, diemžēl

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Secinam: nav ko līst ar svešām mašīnām uz Eiropu Razz Un ar busu NAV foršāk braukt kā ar savu vieglo. Pārbaudīts.


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga rakstīja:
Secinam: nav ko līst ar svešām mašīnām uz Eiropu Razz Un ar busu NAV foršāk braukt kā ar savu vieglo. Pārbaudīts.


Oga - zinam Tavu bērnības traumu ar busu, kas dūmošanas sacensībās izdarītu 95% norakstītos Ikarusus... shura


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nav tik traki. Esmu braucis veel ar 2 citiem busiem. Slikti tas ir. Biistami, neinteresanti, nogurdinoshi. Bet tas cits staasts offtopic


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga rakstīja:
Nav tik traki. Esmu braucis veel ar 2 citiem busiem. Slikti tas ir. Biistami, neinteresanti, nogurdinoshi. Bet tas cits staasts offtopic


BULLSHIT! nevajag braukt ar kautkādiem 9vietīgiem puskraviniekiem, bet normāliem busiem. protams tas ir lēnāk kā ar AR, bet man patīk sēdēt aizmugurē, sūkt visīti un ar čaļiem kapāt zoli.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga rakstīja:
Nav tik traki. Esmu braucis veel ar 2 citiem busiem. Slikti tas ir. Biistami, neinteresanti, nogurdinoshi. Bet tas cits staasts offtopic


Nu ar busu jau nebrauc «Lielajās sacīkstēs» - kurš pirmais līdz Alpiem.
Ja gribās tomēr braukt tad vajag T5 ar 2,5 TDI (visi sarkanie) un tas salīdzinoši (ar AR nesalīdzināt) ies labi, bremzēsies un stūrēsies, tikai designs ir mozaika


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Voyager tipa aparāti ar 3.8 AWD arī der. tur IR nesalīdzināmi ērtāk kā 156 AR Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
MartinsT rakstīja:
Voyager tipa aparāti ar 3.8 AWD arī der. tur IR nesalīdzināmi ērtāk kā 156 AR Wink


Kā arī nedrošāk...
Jaunais CV vispār ir saņēmis 1,5 zvaigznītes EuroNCAP testā... aiwa


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
palaidniex rakstīja:
MartinsT rakstīja:
Voyager tipa aparāti ar 3.8 AWD arī der. tur IR nesalīdzināmi ērtāk kā 156 AR Wink


Kā arī nedrošāk...
Jaunais CV vispār ir saņēmis 1,5 zvaigznītes EuroNCAP testā... aiwa


ir taču tirgus kautkā jāizsargā  shura

un tas ir sadursmē ar betona kluci. kā tu domā kas notiek, kad 1.5* CV sadurās ar 5* fiat500? fiat pasažieri būs 3.33 reizes veselāki?  Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
MartinsT rakstīja:
palaidniex rakstīja:
MartinsT rakstīja:
Voyager tipa aparāti ar 3.8 AWD arī der. tur IR nesalīdzināmi ērtāk kā 156 AR Wink


Kā arī nedrošāk...
Jaunais CV vispār ir saņēmis 1,5 zvaigznītes EuroNCAP testā... aiwa


ir taču tirgus kautkā jāizsargā  shura

un tas ir sadursmē ar betona kluci. kā tu domā kas notiek, kad 1.5* CV sadurās ar 5* fiat500? fiat pasažieri būs 3.33 reizes veselāki?  Wink


Pieļauju, ka jā - ieskatām kāds necils video, ne gluži par Fiat un CV, bet par Renault Modus vs Volvo 940...

Viela pārdomām... Vai vienmēr ķieģeļu tualete ir labākā izvēle... Wink


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Hvz. Visi tie busi nestuureejas, nebremzeejas, ljogaas, uttuc. Tie diizelji, kaut ar 43 sarkaniem burtiem gar visu saanu, nefiga neiet. Nevajag man te ljechiit ja Smile Tas viss ir gadiem izmeeginaats un paarbaudiits.


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 2 lapa no 3 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database