Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 2 lapām pavisam
Iet uz lapu 1, 2  Nākošais
SpaItalia
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs SpaItalia 
http://www.spaitalia.be One of the world's largest Italian cars meeting. June 2008.

netaa atrodamaa informaacija un atsauksmes visnotalj pozitivas. njemot veera, ka tas ir visu itaalju pasaakums, vareetu buutu neslikts tusis Wink mosh vajag iekljaut naakamvasaras atvaljinaajumu grafikaa?



Pēdējoreiz rediģējis elbee Sat May 17, 2008 12:30 am; pavisam rediģēts 1 reizi
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Mhm. Holande, Belgjija, Somija, Igaunija, Lietuva... naac Sha, mlje. Panjemam globusu un skatamies internaataa, kuros datumos konkreetaa vietaa notiek "largest italian car gangbang in the world" un braucam ihaaaaa Uz vienu shaadu pasaakumu jau dereetu gan. Tikai tad jaaizdomaa, vai labaaks ir Belgjijas vai varbuut tomeer Holandes, vai veel neizpeetiits Vaacijas (Austrijas, Sveices, Anglijas - insert your choice here) pasaakums. hmm


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Viss ir labi. Elbee tagad tik skrūvē un tad jau brauks. Viņam labā nozīmē viss ir vienā fāzē un širmis ciet super


_________________
Presto - tas nozīmē ātri (drīz)
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
nemaz tik daudz to megapasaakumu nav. es tik nodomaju, ka paarmainjas peec shogad vareetu aizshaut uz Belgiju, izgaazt pa SPA trasi  Cool

lai vai kaa shis ir topiks, kuraa spriest par aarzemju tusiem un izveeleet tos iistos, kurus apmekleet. neskaitot igauniju, lietuvu un somiju, esmu gatavs naakamvasar vismaz vienu eiropas pasaakumu apmekleet naac

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Es arii, tikai "vismaz" vietaa likshu "max" Smile


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
uz vienu tiešām varētu aizdoties.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
nemaz tik daudz to megapasaakumu nav. es tik nodomaju, ka paarmainjas peec shogad vareetu aizshaut uz Belgiju, izgaazt pa SPA trasi  Cool

lai vai kaa shis ir topiks, kuraa spriest par aarzemju tusiem un izveeleet tos iistos, kurus apmekleet. neskaitot igauniju, lietuvu un somiju, esmu gatavs naakamvasar vismaz vienu eiropas pasaakumu apmekleet naac


Baigi labi. Taisi tik alfu augšā un tad jau brauksim ar tei un tur pa trasi ar 155 Razz


_________________
Presto - tas nozīmē ātri (drīz)
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
es ar prieku nakosvasar piedaliitos kaadaa garaakaa tuuree ar AR, un domaaju, ka buutu jauki, ja pasaakuma norises vieta buutu taaaa vairaak uz dienvidiem un taaaaa tuvaaaak kaadai siltai juurai, ko juus, kungi, par to domaajat?????


_________________
Edgars
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Ja tanī brīdī finanses ļaus. Es kaut līdz Itālijas dienvidiem esmu gatavs braukt Very Happy


_________________
156GTA, 75TS

Put yourself in a corner and find a way out!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
IMO ar juuru un dienvidiem tam maz sakara. Protams forshi, ja taada opcija tuvumaa ir, bet speciaali doties uz 3 gab. Alfu tusinju Portugaalee... kaut kaa negribas. Tas tachu trackday pasaakums. Un, ja Tev ir atvalinaajums, tad tachu mieriigi vari pa 1,5 dienaam nonaakt pie Vidusjuuras arii no Belgjijas Wink


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
piekrītu j.k.,ja tanī brīdī finanses atļaus, tad maucu


_________________
Vieglo un smago auto rezerves daļu vairumtidzienība un mazumtirdzniecība.
m.b:+371 26545924
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
nu tad posteejam sheit infu par interesantiem pasaakumiem, lai katrs var izveeleeties sev iisto un saorganizeeties braucieniem naac

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs 75Experience! Track Day, Nurburgring Nordschleife, March 10 
http://www.75experience.co.uk/news/0801/080107-2.htm#

http://www.driverdp.com/news/080102.htm


interesants pasaakums, shkjiet. atvilkt pa nordshleifi iireetaa Alfaa. ar instruktaazhu un apmaaciibu naac

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Re: 75Experience! Track Day, Nurburgring Nordschleife, March 
elbee rakstīja:
http://www.75experience.co.uk/news/0801/080107-2.htm#

http://www.driverdp.com/news/080102.htm


interesants pasaakums, shkjiet. atvilkt pa nordshleifi iireetaa Alfaa. ar instruktaazhu un apmaaciibu naac

Ar taadu alfu es ar buutu gatavs kaukur riepas nopleest  Very Happy

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs SPA Italia tuvojas 
28-29 junijs taatad. peecjaanju nedeeljas, kuraa nekaada straadaasha nebuus sha ka ta, nogale. es taa skatos, ka vareetu izmantot arii jaanju dienas un doties taadaa nedeeljas pasaakumaa padzert beljgju alu, iepaziit tradicijas un taa Wink

praamis Riga-Libeka-Riga. No Libekas lidz Spa ir 600km. salidzinajumam Assene, kur 30-31. Augustaa risinaas Spettacolo Sportivo, ir 400km. 4h un 1 baka degvielas uz vaacu baanja, taa ka tam nav iipashas noziimes.

ja pareekjina naudas, tad mashiina un divi cilveeki sanaak apmeeram ta:
1) 600-800 euro celjsh. praamis turp atpakalj + degviela uz vietas.
2) 60-100 euro dienaa maksaas divvietigs numurs viesniicaa. x dienu skaits
3) 100 euro dalibasmaksas. ja negrib pa trasi braukt un neko citu, tad mosh leetaak
4) 50 euro dienaa eest, dzert un taa

var celjot pa ilgo (6 naktis viesniicaa) vai pa iiso (3 naktis), attieciigi izmaksas:
1) 6 dienas 1500-1800
2) 3 dienas 1000-1300




+/- tas pats arii ar holandes pasaakumu sanaak. kaut kaa taa es sareekjinaaju prieksh sevis, mosh citiem ar noder Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 2 lapām pavisam
Iet uz lapu 1, 2  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database