Atbildēt pie šī temata 4 lapa no 81 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4, 5 ... 79, 80, 81  Nākošais
Ikmēneša alfistu Pizzza
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Es k-kur dzirdēju ka biedriem būšot kreklicepuresnumurupalikņi un uzlīmes Wink


_________________
@Scmic
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
ackal noguleeju... 45


_________________
...Virus Alfa...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Es arii. Ne gluzhi ar Virus Alfa, bet ar parastu sauksteeshanos Crying or Very sad

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
MartinsT rakstīja:
parvedejs rakstīja:
palaidniex rakstīja:
elbee rakstīja:
xls99 rakstīja:
Shodien PIZA, pareizi?


pareizi!  056


Very Happy


Zem kura galda jūs jāmeklē ? Smile


zem tā uz kura sarkanas aclēgas mētājās  Cool


Cool Neredzēju tur nekur , sarkanas atslēgas .

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nutur...
Karoč - rīt.
Ir atkal kārtējā trešdiena
Kā vienmēr - Tiramisu
19:00
uz plāceņiem...


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
palaidniex rakstīja:
Nutur...
Karoč - rīt.
Ir atkal kārtējā trešdiena
Kā vienmēr - Tiramisu
19:00
uz plāceņiem...


nu ko, shoreiz jau jasak bus maksaat LIELAA parking maksa?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Kaadeelj?


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
kautkur tika lasīts par domu dubultot stāvvietu cenu. bet imho tas tālākā nākotnē.hvz.

laikam jāliek daudzstāvenē pie ģertrūdes baznīcas - vismaz atkrīt tā nejēdzīgā riņķošana un vietas meklēšana.....

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga rakstīja:
Kaadeelj?


biju pilnigi parliecinats ka to marazmaino normu par stavietu maksu dubultoshanu pienjema. apskatot pedejas zinjas tvnetaa atviegloti nopuutos.

Pie kam virsraksts ta taads interesants "Rigas mers slepj autostavietu tarifu dubultoshanas autoru" Smile

Es domaju ka pilnigi pamatoti slepj, negrudis jau savu chomu ta vienkarshi zem proletariata dures sitiena...Smile

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
xls99 rakstīja:
Oga rakstīja:
Kaadeelj?


biju pilnigi parliecinats ka to marazmaino normu par stavietu maksu dubultoshanu pienjema. apskatot pedejas zinjas tvnetaa atviegloti nopuutos.

Pie kam virsraksts ta taads interesants "Rigas mers slepj autostavietu tarifu dubultoshanas autoru" Smile

Es domaju ka pilnigi pamatoti slepj, negrudis jau savu chomu ta vienkarshi zem proletariata dures sitiena...Smile


sauciet mani kā gribiet, bet es atbalstu cenu celšanu - nu ok varbūt ne pa 100%, bet nu pa kādiem 50-70.

1. centrs būs tukšāks - nu nāksies ar sabtransu braukāt daļai,  līdz ar to sastrēgumi kaut nedaudz, bet samazināsies
2. tad, kad vajadzēs, piemēram uz picu:) vismaz varēs vieglāk atrast parkingu

bet vispār  offtopic

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
i neceriet, nekas nebuus tukshaaks. riigaa ir probleema- nav kur novietot automashiinu, vienkaarshi nav vietas, truukst autostaavvietu, uz visaam esoshajaam tiek izstraadaati eeku projekti, peec gada diviem vietu nebuus vairs nemaz. un taadaa situaacijaa jau kljuust vienalga, cik taa staavvieta maksaa... kaut kaadai buuvvaldei vai galvenajam arhitektam sen jau vajkadzeeja iestraadaat normu, ka visu jaunu eeku projektos ir jaaiekljauj autostaavvieta ar kaut kaadu konkreetu % no eekas platiibas.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
i neceriet, nekas nebuus tukshaaks. riigaa ir probleema- nav kur novietot automashiinu, vienkaarshi nav vietas, truukst autostaavvietu, uz visaam esoshajaam tiek izstraadaati eeku projekti, peec gada diviem vietu nebuus vairs nemaz. un taadaa situaacijaa jau kljuust vienalga, cik taa staavvieta maksaa... kaut kaadai buuvvaldei vai galvenajam arhitektam sen jau vajkadzeeja iestraadaat normu, ka visu jaunu eeku projektos ir jaaiekljauj autostaavvieta ar kaut kaadu konkreetu % no eekas platiibas.


Intensīvāk jāpadomā alternatīva Tiramisu (nav neaizstājama vieta) offtopic Bet te jau visi laikam nemaz neko negrib ne dzirdēt Sad un man domāt mainīt arī ne Rolling Eyes

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
man po uz to tiramisu, es varu pulcēties arī dajebkur citur.


_________________
@Scmic
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
ir varianti? visas daudz maz normaalaas, man zinaamaas piceerijas ir riigas centraa bez autostavvietaam Sad

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Vajag atvērt savu - Alfa Romeo kafejnīcu Exclamation


_________________
@Scmic
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 4 lapa no 81 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4, 5 ... 79, 80, 81  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database