Atbildēt pie šī temata 3 lapa no 4 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4  Nākošais
Alfa Romeo 156. Nu tā 1998. - 1999. gads
Vai ir vērts ņemt? (~98.gads, ~4k Eiro)

25% 25% ( 7 )
35% 35% ( 10 )
Ja paveiksies, būs Ok! 39% 39% ( 11 )

Balsis pavisam : 28
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
wens rakstīja:
j.k. rakstīja:
Peljkjiite nepaliek zem auto?

nee nav bijusi! Duumo gan diezgan  Rolling Eyes



kaadaa kraasaa un kad duumo? kaa tie duumi ozh?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
vilijs rakstīja:
pagasgad mans kolegis  nema audi a8 no pensionāra vacijā! protams ka tika stastits ka ir kopts uz detalam nav zelots utt.. bij arī pilna servisa gramatina ar visiem zimogiem un ierakstiem tikai pensuks bij aizmirsis ierakstit ka atomatiskajai karbai bij nobeidzies kkads tur kompis un vacija jau bijis restartets! no polijas brauca sis maja jau avarijas rezima!!!! bet nekas za to bij skaisti aizpildita servisa gramatina.. Laughing  Laughing  Laughing  Laughing  Laughing  Laughing



un ko mums no taa maaciities? ka chalim nepaveicaas. ka chalim suudiigas psihologa un saskarsmes speejas, ja jau neatkoda to pensionaaru shura

servisa graamata un ieraksti tajaa liecina par bijusho mashiinas iipashnieku attieksmi pret to. bet lietotas mashiinas pirkshanaa vienmeer ir risks. ja kaads sho risku (piemeeram beigtu kaarbas vadiibu) speej noveerteet sperot pa riteni un klausoties dzineja ruukonja un kaarbas sleegshanaas trokshnjos, ljoti labi. taa ir vinja metode. bet es neesmu auto profesionaalis, ja kaads gribees man iesmeereet mashiinu ar tehnisku defektu, tad visdriizaak tas vinjam izdosies, jo vinjsh to buus labi nosleepis. taapeec vismaz es meegjinu auto un taa veesturi apskatiit mazliet plashaam, noveerteet un analizeet taa ieprieksheejo dziivi, izpeetiit papiirus.

un veel tas ir attieksmes jautaajums. ja mees katraa vaacu pensionaaraa meegjinaasim saskatiit potencialo zhuljiku un piechakareetaaju, tad tieshi taa tas arii buus Wink
Surprised nu tev jau labi tu neesi aoto profesionalis!! bet toties tu tak vari psihologiski izskost pardeveju prieks kam tev vispar servisa gramatu ja esi tads psiholgs???? Very Happy  es nevienam neko nemacu tikai iesaku nepalauties uz kaut kadas burtnicas un tas ierakstiem!!! es visiem saviem klientiem piedavaju auto vest uz vinu izveletu servisu lai specuki saka savu sledzienu! un pec tam ar nau nekadas domstarpibas ar pardeveju!!

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
wens rakstīja:
j.k. rakstīja:
Peljkjiite nepaliek zem auto?

nee nav bijusi! Duumo gan diezgan  Rolling Eyes



kaadaa kraasaa un kad duumo? kaa tie duumi ozh?


Balti duumi. paarsvaraa, kad ir auksts motors, kad uzsilst tad jau stipri mazaak! nekaadas specifiskas smakas nav!

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
wens rakstīja:
elbee rakstīja:
wens rakstīja:
j.k. rakstīja:
Peljkjiite nepaliek zem auto?

nee nav bijusi! Duumo gan diezgan  Rolling Eyes



kaadaa kraasaa un kad duumo? kaa tie duumi ozh?


Balti duumi. paarsvaraa, kad ir auksts motors, kad uzsilst tad jau stipri mazaak! nekaadas specifiskas smakas nav!



balti duumi aukstai mashiinai ir kondensaats. ja dzineeja deg ellja, tad duumi buuti tumshi zili un pamatiigi smirdetu peec ceptas elljas. ja peljkjiites zem auto nav un elljas kanninja bagaazhniekaa netraucee, es laikam paaraak neiespringtu par sho lietu. protams, pakonsulteeties ar kaadu servismeni par ljaunu nenaaks Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
vilijs rakstīja:
es nevienam neko nemacu tikai iesaku nepalauties uz kaut kadas burtnicas un tas ierakstiem!!! es visiem saviem klientiem piedavaju auto vest uz vinu izveletu servisu lai specuki saka savu sledzienu! un pec tam ar nau nekadas domstarpibas ar pardeveju!!


nee, protams, tu nevienam neko nemaaci, tikai klaaree parasto autotirgotaaju tekstu- papiiri ir suuds, skaties mashiinu! dzen uz servisu! ko tad tas serviss un spechuki var nodiagnosticet? elljas nopluudi, ruusas plekji un kaadu kustiigu piekares elementu? neviens spechuks nenodiagnosticees uz paardoshanu saliktu dzineeju vai aatrumkaarbu, neuzminees, tieshi par cikdesmit tukstoshiem ir pagriests odometrs. tu noteikti teiksi, kaada gan noskreejienam noziime, ka tik mashiina laba? Wink

nee, nekaa personiiga, tads vienkarshi ir mans viedoklis, balstiits uz daudziem auto pirkshanas un paardoshanas aktiem, kuros esmu bijis abaas pusees, kaa arii uz virspuseejaam autotirgotaaju virtuves zinaashanam. no savas puses varu ieteikt par katru noluukoto auto uzdot sev jautaajumu- kaapeec sho mashiinu paardod? kaapeec tieshi sho mashiinu kaads ir atvedis paardoshanai un ar to veel nopelna? ja atbilde ir skaidra un logjiska, mashiinu var njemt.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:


nee, protams, tu nevienam neko nemaaci, tikai klaaree parasto autotirgotaaju tekstu- papiiri ir suuds, skaties mashiinu! dzen uz servisu! ko tad tas serviss un spechuki var nodiagnosticet? elljas nopluudi, ruusas plekji un kaadu kustiigu piekares elementu? neviens spechuks nenodiagnosticees uz paardoshanu saliktu dzineeju vai aatrumkaarbu, neuzminees, tieshi par cikdesmit tukstoshiem ir pagriests odometrs. tu noteikti teiksi, kaada gan noskreejienam noziime, ka tik mashiina laba? Wink

nee, nekaa personiiga, tads vienkarshi ir mans viedoklis, balstiits uz daudziem auto pirkshanas un paardoshanas aktiem, kuros esmu bijis abaas pusees, kaa arii uz virspuseejaam autotirgotaaju virtuves zinaashanam. no savas puses varu ieteikt par katru noluukoto auto uzdot sev jautaajumu- kaapeec sho mashiinu paardod? kaapeec tieshi sho mashiinu kaads ir atvedis paardoshanai un ar to veel nopelna? ja atbilde ir skaidra un logjiska, mashiinu var njemt.


Zelta vārdi!  super


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:

nee, protams, tu nevienam neko nemaaci, tikai klaaree parasto autotirgotaaju tekstu- papiiri ir suuds, skaties mashiinu! dzen uz servisu! ko tad tas serviss un spechuki var nodiagnosticet? elljas nopluudi, ruusas plekji un kaadu kustiigu piekares elementu? neviens spechuks nenodiagnosticees uz paardoshanu saliktu dzineeju vai aatrumkaarbu, neuzminees, tieshi par cikdesmit tukstoshiem ir pagriests odometrs. tu noteikti teiksi, kaada gan noskreejienam noziime, ka tik mashiina laba? Wink

nee, nekaa personiiga, tads vienkarshi ir mans viedoklis, balstiits uz daudziem auto pirkshanas un paardoshanas aktiem, kuros esmu bijis abaas pusees, kaa arii uz virspuseejaam autotirgotaaju virtuves zinaashanam. no savas puses varu ieteikt par katru noluukoto auto uzdot sev jautaajumu- kaapeec sho mashiinu paardod? kaapeec tieshi sho mashiinu kaads ir atvedis paardoshanai un ar to veel nopelna? ja atbilde ir skaidra un logjiska, mashiinu var njemt.


Bik nepiekrītu. Ir dažas lietas, kuras izsauc aizdomas - salona nodilums neatbilstošs spidometram, svaigi skrūvētas skrūves (pie ātrumkārbas jo sevišķi), pārmērīga higiēna motortelpā. shifty
Bieži cilvēks nezin, kā jāizskatās 100k noripojušam dzelzim, un kādas ir 200k pazīmes.  c Un var mierīgi iekrist raugoties uz it kā ticamiem papīriem. Pērkot auto zem 3...5k EUR, tas būs sūds jebkurā gadijumā, bet skatoties kaut ko labāku, vajag palūgt palīdzību no "kāda, kurš saprot".

Grāmatiņa = 0. Var būt tehniski labs auto, bet ja tam kāds dobermanis būs saplosijis un piekakājis salonu, es tā pat tādu nepirktu. Grāmatā nebūs rakstīts par slīkšanām, degšanām

Un reizēm auto var pārdot nesaprotamu iemeslu dēļ - cilvēki aprecējās, izšķīrās, kāds nomira, piedzima. Nomainija māju, darbu (dabuja dienesta vāģi). Tos "macītāju stāstus" nesaprotu. Cilvēkam, kuram ir konstants ceļš darbs - māja, būtu jābūt smagam iemeslam, lai mainītu zem 100 noripojušu auto...

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Da jebkuram auto, ko pārdod, kaut kas ir di...sā. Nav būtiski vai tā ir alfa, bmw vai kas cits. Jautājums ir par cik tiek pirkts un cik kurš ir gatavs investēt. Ai zb rakstīt, jo par to ir runāts n-reizes. Ja paveicās labi, ja nē - tad pmd


_________________
Presto - tas nozīmē ātri (drīz)
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
vilijs rakstīja:
es nevienam neko nemacu tikai iesaku nepalauties uz kaut kadas burtnicas un tas ierakstiem!!! es visiem saviem klientiem piedavaju auto vest uz vinu izveletu servisu lai specuki saka savu sledzienu! un pec tam ar nau nekadas domstarpibas ar pardeveju!!


nee, protams, tu nevienam neko nemaaci, tikai klaaree parasto autotirgotaaju tekstu- papiiri ir suuds, skaties mashiinu! dzen uz servisu! ko tad tas serviss un spechuki var nodiagnosticet? elljas nopluudi, ruusas plekji un kaadu kustiigu piekares elementu? neviens spechuks nenodiagnosticees uz paardoshanu saliktu dzineeju vai aatrumkaarbu, neuzminees, tieshi par cikdesmit tukstoshiem ir pagriests odometrs. tu noteikti teiksi, kaada gan noskreejienam noziime, ka tik mashiina laba? Wink

nee, nekaa personiiga, tads vienkarshi ir mans viedoklis, balstiits uz daudziem auto pirkshanas un paardoshanas aktiem, kuros esmu bijis abaas pusees, kaa arii uz virspuseejaam autotirgotaaju virtuves zinaashanam. no savas puses varu ieteikt par katru noluukoto auto uzdot sev jautaajumu- kaapeec sho mashiinu paardod? kaapeec tieshi sho mashiinu kaads ir atvedis paardoshanai un ar to veel nopelna? ja atbilde ir skaidra un logjiska, mashiinu var njemt.
njā ar tevi vis skaidrs Shocked kur tad ja ne citur kā srervisā?????????? tu redzesi vai ir plūkts vala motors vaai karba? ā jā pareizi servisa gramatina bus sarakstits vis un vel sabildets Laughing  Laughing  Laughing  Laughing par noskrejienu nevajag izdomāt tagad es tā neteicu!! protams ka mazak braukusi jo labāk!!pasham tak acis piere tak redzi kāds salons klokis sture pedali!!! nevar but tā ka liels noskrejiens un nepaliek pedas salonā!!

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
NIKSONS rakstīja:
elbee rakstīja:

nee, protams, tu nevienam neko nemaaci, tikai klaaree parasto autotirgotaaju tekstu- papiiri ir suuds, skaties mashiinu! dzen uz servisu! ko tad tas serviss un spechuki var nodiagnosticet? elljas nopluudi, ruusas plekji un kaadu kustiigu piekares elementu? neviens spechuks nenodiagnosticees uz paardoshanu saliktu dzineeju vai aatrumkaarbu, neuzminees, tieshi par cikdesmit tukstoshiem ir pagriests odometrs. tu noteikti teiksi, kaada gan noskreejienam noziime, ka tik mashiina laba? Wink

nee, nekaa personiiga, tads vienkarshi ir mans viedoklis, balstiits uz daudziem auto pirkshanas un paardoshanas aktiem, kuros esmu bijis abaas pusees, kaa arii uz virspuseejaam autotirgotaaju virtuves zinaashanam. no savas puses varu ieteikt par katru noluukoto auto uzdot sev jautaajumu- kaapeec sho mashiinu paardod? kaapeec tieshi sho mashiinu kaads ir atvedis paardoshanai un ar to veel nopelna? ja atbilde ir skaidra un logjiska, mashiinu var njemt.


Bik nepiekrītu. Ir dažas lietas, kuras izsauc aizdomas - salona nodilums neatbilstošs spidometram, svaigi skrūvētas skrūves (pie ātrumkārbas jo sevišķi), pārmērīga higiēna motortelpā. shifty
Bieži cilvēks nezin, kā jāizskatās 100k noripojušam dzelzim, un kādas ir 200k pazīmes.  c Un var mierīgi iekrist raugoties uz it kā ticamiem papīriem. Pērkot auto zem 3...5k EUR, tas būs sūds jebkurā gadijumā, bet skatoties kaut ko labāku, vajag palūgt palīdzību no "kāda, kurš saprot".

Grāmatiņa = 0. Var būt tehniski labs auto, bet ja tam kāds dobermanis būs saplosijis un piekakājis salonu, es tā pat tādu nepirktu. Grāmatā nebūs rakstīts par slīkšanām, degšanām

Un reizēm auto var pārdot nesaprotamu iemeslu dēļ - cilvēki aprecējās, izšķīrās, kāds nomira, piedzima. Nomainija māju, darbu (dabuja dienesta vāģi). Tos "macītāju stāstus" nesaprotu. Cilvēkam, kuram ir konstants ceļš darbs - māja, būtu jābūt smagam iemeslam, lai mainītu zem 100 noripojušu auto...
tieshi tā!!! sakarīgi domājosh cilvēks!!

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
nepiekriitu nekam! shura

1. es visparinu, Niksons izcelj specifiskus gadiijumus, par kuriem man iipashi ko piebilst vai oponeet nav.

2. nobraukuma sekas ir ljooooti atkariigas no braukshnas rezhiima. mashiina, ar ko biznesmenis diendiena vilcis no Hanoveres uz Minheni vai Stutgarti ar dokumentu mapi uz pakaljbenjkja, arii pie 250k km izskatiisies kaa jauna, bet taada pati mashiina, kura ne reizi nav izbraukusi no pilseetas un piedereejusi kaadai gjiemenes sievietei ar 3 beerneljiem, kuri diendienaa tiek vadaati pa skolaam, beerndaarziem, lielveikaliem un sporta pulcinjiem, buus pilniibaa izjaata jau pie 70k km. maaminjas vietaa var buut arii celtnieciibs firmas brigadieris ar suni.

3. es tieshaam skeptiski skatos uz servisa paarbaudi. kaut gan muusdienu mashiinas var vismaz piesleegt pie kompja un nolasiit kljuudas, cerot, ka vismaz elektronika buus ok. var dzineeju piesleegt pie kompja. uzzinaat kompresiju cilindros. var izmeeriit gjeometriju. var izmeeriit kraasas biezumu uz katra virsbuuves elementa. izteereet simtiem latus diagnostikaa, bet tas vienalga nebuus droshiibas garants. ja gribees taa kvalitatiivi piechakareet, tad piechakarees gan kompjus, gan spechukus shura

cita lieta, ja pasham ir acis, rokas, sajeega un draudziigs serviss, kursh pacelj mashiinu un ljauj pasham tur bakstiities. veel pusliidz ok pasaakums ir TA piedaavaata maksas diagnostika- maksaa kaa par TA, testee kaa TA, bet oficiaali to neskaita, uzliimi neaiztiek.

un galu galaa Rolii var nopirkt vaacu kantora lietotu mashiinu garantiju mashiinai, kas iziet vinju testa programmu. leeti tas nav, bet nu vismaz kaut kas.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
ak, jaa, diskusija mums te ir, bet nav iisti skaidrs, par ko. piekriitu Niksonam, ka par 3~4k euro var nopirkt tikai suudu. ja to suudu par pielaist un vinjsh brauc, tas jau ir labi Wink ja veel var iziet skati, tad vispaar ideaala mashiina Very Happy

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
nepiekriitu nekam! shura


Blah blah. Piekriitu nepiekriteejam! yo

Ir dazhas pieziimes:

elbee rakstīja:

3. es tieshaam skeptiski skatos uz servisa paarbaudi. kaut gan muusdienu mashiinas var vismaz piesleegt pie kompja un nolasiit kljuudas, cerot, ka vismaz elektronika buus ok. var dzineeju piesleegt pie kompja. uzzinaat kompresiju cilindros. var izmeeriit gjeometriju. var izmeeriit kraasas biezumu uz katra virsbuuves elementa. izteereet simtiem latus diagnostikaa, bet tas vienalga nebuus droshiibas garants. ja gribees taa kvalitatiivi piechakareet, tad piechakarees gan kompjus, gan spechukus shura


Ir veel lieta bez kvalitatiivaas chakareeshanas. Diez vai, paardodot kaadam 1998. gada 156 par 3900 EUR, baigi atmaksaajas sleept miljards defektus, jaunu spaarnu un shpakteleetu haubi. Fishka ir citur - vai deelj shiem siikajiem defektiem ir veerts no konkreetaa auto atteikties? hmm Pat ja tam auto tieshi shobriid viss ir absoluuti ideaalaa staavoklii, uz servisu buus jaabrauc tik un taa Smile Skatamies, lai nav izjaats salons, lai nav pilna motortelpa ar ellju. Lai nav aizdomiigu trokshnju dzineejaa un virinaas el. logi. Nu un taadaa garaa. Lai nav UZREIZ skaidrs, ka tas auto ir velkams uz shrotu naac

elbee rakstīja:

cita lieta, ja pasham ir acis, rokas, sajeega un draudziigs serviss, kursh pacelj mashiinu un ljauj pasham tur bakstiities. veel pusliidz ok pasaakums ir TA piedaavaata maksas diagnostika- maksaa kaa par TA, testee kaa TA, bet oficiaali to neskaita, uzliimi neaiztiek.

un galu galaa Rolii var nopirkt vaacu kantora lietotu mashiinu garantiju mashiinai, kas iziet vinju testa programmu. leeti tas nav, bet nu vismaz kaut kas.


Par Roli man joprojaam ir "viedoklis"...
Savukaart par TA nepiekriitu absoluuti nemaz!!! Tas ir visnejeedziigaakais autodiagnostikas veids, kaadu varu iedomaaties. TA ir izieta paaris reizes ar satiksmei reaali biistamu auto, pie kam "pa nulleem"! Tur chaljiem ir baigi svariigi vai miglinieks nespiezh aciis pretimbrucoshanjiem, kaa arii vai straadaa ruchnjiks. Vai tas auto turas uz celja, vai labi nokraasots, vai tam ir taisna virsbuuve, vai dzineejs darbojas kaa vajag - tas tur visiem ir pie vienas vietas Twisted Evil


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
es jau teicu, ja runa ir pa 3~4k euro mashiinu, tad ir svariigi tikai dazhi jautaajumi, starp kuriem ir vareeshana izie TA, taadeelj TA piedaavaatais tests ir diez gan vietaa.

neviljus atcereejos shiisvasaras sarunu ar vienu holandieti, kursh man izmisiigi meegjinaaja iestaastiit, ka starpiiba starp vinju un mani ir taada, ka vinjam rietumeiropaa ir kraasainas TV, bet man austrumeiropaa melnbaltais TV. viens no piemeeriem, ko shis mineeja bija taads, ka mees izvedot no holandes visus taas mashiinas, ko holandieshiem vairs nevajag. mashiinas, ar ko holandietis vairs nebrauks nekad. sliktas un ljoti sliktas mashiinas. un vinjam ir taisniiba. taas mashiinas, ko pie mums ieved pa 3~4k euro, ir sliktas un ljoti sliktas Sad

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Dabiigi. Bet holandietis veel 2 meeneshus atpakalj pats ar to shrotu brauca pa Holandi shura


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 3 lapa no 4 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database