Atbildēt pie šī temata 2 lapa no 4 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4  Nākošais
Alfa Romeo 156. Nu tā 1998. - 1999. gads
Vai ir vērts ņemt? (~98.gads, ~4k Eiro)

25% 25% ( 7 )
35% 35% ( 10 )
Ja paveiksies, būs Ok! 39% 39% ( 11 )

Balsis pavisam : 28
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Re: Alfa Romeo 156. Nu tā 1998. - 1999. gads 
Pēteris rakstīja:
Sveiki!

Lieta tāda, ka vēlos iegādāties savu PIRMO autiņu.
Sākumā skatījos uz Volvo s40, 626 Mazdām, utml autiņiem. Tad intereses pēc iemetu acis Alfa Romeo sadaļā. Gan pēc vizuālā izskata, gan arī pēc tā kas tur sabāzts iekšā, man uzreiz iepatikās 156. Dažādos forumos samelēju viedokļus par šo modeli, un vispār par Alfa Romeo. Skaidrībā netiku - vieni slavē un sauc to par labāko autiņu zemes virsū (es ceru, ka tā ir Very Happy), bet otri nolamā pēdējiem vārdiem. Kam ticēt?
Izskatījos ss.lv un reklāma lv esošos piedāvājumus, radās jautājums, vai ~98. gada 156. modelim tie 4-5k Eiro nav par maz?
Ak jā, ar ko ir jārēķinās pērkot šāda gada izlaiduma autiņu, un galvenais, vai vispār par tiem 4-5k ir vērts to darīt... Ja ir tad kam būtu jāpievērš lielākā uzmanība un kur būtu labāk veikt diagnostiku?

Īpaši acīs iekrita trīs sludinājumi:
   1) http://ss.ss.lv/msg/lv/89/4442/177672/X3UBH01kRw==.html
   2) http://www.reklama.lv/lv/data/transport/cars/sell/alfa_romeo/156/4677893.html#
   3) http://www.reklama.lv/lv/data/transport/cars/sell/alfa_romeo/156/27215103.html
Kā jau sapratāt, šajā lauciņā esmu reāls iesācējs  Very Happy

Paldies!
1) un 3) viena un tā pati masīna..!! Laughing

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
To vilijs:
Very Happy Kad ss.lv parādījās kontaktinformācija, pats pamanīju Very Happy

Eu, a ko vispār tā reāli dod tā servisa grāmatiņa? Pats auto pārdevējs tak var pielabot tur atrodošos informāciju... Vai arī es kļūdos?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Pēteris rakstīja:
To vilijs:
Very Happy Kad ss.lv parādījās kontaktinformācija, pats pamanīju Very Happy

Eu, a ko vispār tā reāli dod tā servisa grāmatiņa? Pats auto pārdevējs tak var pielabot tur atrodošos informāciju... Vai arī es kļūdos?
nezinu gan ko vina var dot daudziem tā ir kā formalitāte vajag un vis.. Rolling Eyes  cik esmu dzinis alfas loti reti kad ir kāds ieraksts servisa grāmatinā!! un tur parasti turki saraksta ko vajag un kā vajag... Laughing  jāskatās cik dzīvs ir pats auto nevis kaut kadi ieraksti burtnīcā.. Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
nezinu es uzskatu ņem.Es piemēram nesūdzos par savu 2,0 litrīgo motoru ir tā pat ņiprs un tā cena rēķinies ka sanaks ielikt droši kādus 300-400 LS,jo kurš taisīs mašīnu pirms pardošanas neviens jau negrib pazaudēt pa velti naudu,lai būtu viss kā vajag,galvenais uzzini kā ir ar zobsiksnu,kad viņa ir mainīta.Tas ir mans viedoklis.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
2l TS 16v ir labs dzineejs, ja vien lietotaajs:
* regulaari (ik pa 500km) cheko elljas liimeni. turot tuvaak max atziimei
* maina zobsiksnu kopaa ar visiem rulliishiem ik pa 60k km vai 3 gadiem
* nepaarsit karteri tb nelien ar Alfu suudiigos celjos vai mezhos
* ir ar mieru shad tad nomainiit kaadu Bosh deveeju


tie, kas staasta, ka 2l dzineejs ir slikti, kaadu no shiem punktiem nav ieveerojushi. vai, kas pavisam beediigi, nopirkushi mashiinu no kaada, kursh tos nav ieveerojis Sad

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
2l TS 16v ir labs dzineejs, ja vien lietotaajs:
* regulaari (ik pa 500km) cheko elljas liimeni. turot tuvaak max atziimei
* maina zobsiksnu kopaa ar visiem rulliishiem ik pa 60k km vai 3 gadiem
* nepaarsit karteri tb nelien ar Alfu suudiigos celjos vai mezhos
* ir ar mieru shad tad nomainiit kaadu Bosh deveeju


tie, kas staasta, ka 2l dzineejs ir slikti, kaadu no shiem punktiem nav ieveerojushi. vai, kas pavisam beediigi, nopirkushi mashiinu no kaada, kursh tos nav ieveerojis Sad


 super  super  super  melns uz balta  melns uz balta  melns uz balta  super  super  super

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
vilijs rakstīja:
Pēteris rakstīja:
To vilijs:
Very Happy Kad ss.lv parādījās kontaktinformācija, pats pamanīju Very Happy

Eu, a ko vispār tā reāli dod tā servisa grāmatiņa? Pats auto pārdevējs tak var pielabot tur atrodošos informāciju... Vai arī es kļūdos?
nezinu gan ko vina var dot daudziem tā ir kā formalitāte vajag un vis.. Rolling Eyes  cik esmu dzinis alfas loti reti kad ir kāds ieraksts servisa grāmatinā!! un tur parasti turki saraksta ko vajag un kā vajag... Laughing  jāskatās cik dzīvs ir pats auto nevis kaut kadi ieraksti burtnīcā.. Wink


jaabuut bish gaishregjim lai apskatot un izbraucot ar auto noteiktu, cik vinjsh dziivs. vai arii japseej noteikt chakras kvalitaate un tml. Wink normala servisa graamata apliecina kaut vai to, ka ieprieksheejais iipashnieks auto ir vispaar vedis uz apkopeem. pie lielaaka noskreejien tajaa buus arii atziimes par siksnas mainju. graamatas truukums var buut ieprieksheeja iipashnieka aizmarshiiba, bet 90% gadiijumu to tomeer kaads paardoshanas precosa starpnieks buus izniicinaajis pieradiijumu sleepshanas noluukaa Sad tam, ka turki saraksta, ko vajag, iipashi neticu. izklausaas peec dzineeju pashu sacereetas basnjas. turks ir stulbs, bet ne tik ljoti. ja kaadam ir, paraadiet manu ludzu kaut vienu turku sarakstiitu servisu graamatinju naac

es savaam mashiinaam servisa graamataas rakstu iekshaa arii visas elljas mainjas, piekares u.c. manupraat buutiskus remontus.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
muuris rakstīja:
elbee rakstīja:
2l TS 16v ir labs dzineejs, ja vien lietotaajs:
* regulaari (ik pa 500km) cheko elljas liimeni. turot tuvaak max atziimei
* maina zobsiksnu kopaa ar visiem rulliishiem ik pa 60k km vai 3 gadiem
* nepaarsit karteri tb nelien ar Alfu suudiigos celjos vai mezhos
* ir ar mieru shad tad nomainiit kaadu Bosh deveeju


tie, kas staasta, ka 2l dzineejs ir slikti, kaadu no shiem punktiem nav ieveerojushi. vai, kas pavisam beediigi, nopirkushi mashiinu no kaada, kursh tos nav ieveerojis Sad


 super  super  super  melns uz balta  melns uz balta  melns uz balta  super  super  super


par to 1.punktu manai 156 ljoti garsho ellja, bet jautaajums- Cik taalu tas ir normaali?  Rolling Eyes  vinja eed~1l uz 1500km...  Confused

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
instrukcijaas ir mineets max 1l uz 1000km. man gan nav traapiijies TS dzineejs, kursh pateereetu vairaak par 1l uz 3-4k km, droshvien kaut kur pastiprinaati nopluust  Rolling Eyes

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
vilijs rakstīja:
Pēteris rakstīja:
To vilijs:
Very Happy Kad ss.lv parādījās kontaktinformācija, pats pamanīju Very Happy

Eu, a ko vispār tā reāli dod tā servisa grāmatiņa? Pats auto pārdevējs tak var pielabot tur atrodošos informāciju... Vai arī es kļūdos?
nezinu gan ko vina var dot daudziem tā ir kā formalitāte vajag un vis.. Rolling Eyes  cik esmu dzinis alfas loti reti kad ir kāds ieraksts servisa grāmatinā!! un tur parasti turki saraksta ko vajag un kā vajag... Laughing  jāskatās cik dzīvs ir pats auto nevis kaut kadi ieraksti burtnīcā.. Wink


jaabuut bish gaishregjim lai apskatot un izbraucot ar auto noteiktu, cik vinjsh dziivs. vai arii japseej noteikt chakras kvalitaate un tml. Wink normala servisa graamata apliecina kaut vai to, ka ieprieksheejais iipashnieks auto ir vispaar vedis uz apkopeem. pie lielaaka noskreejien tajaa buus arii atziimes par siksnas mainju. graamatas truukums var buut ieprieksheeja iipashnieka aizmarshiiba, bet 90% gadiijumu to tomeer kaads paardoshanas precosa starpnieks buus izniicinaajis pieradiijumu sleepshanas noluukaa Sad tam, ka turki saraksta, ko vajag, iipashi neticu. izklausaas peec dzineeju pashu sacereetas basnjas. turks ir stulbs, bet ne tik ljoti. ja kaadam ir, paraadiet manu ludzu kaut vienu turku sarakstiitu servisu graamatinju naac

es savaam mashiinaam servisa graamataas rakstu iekshaa arii visas elljas mainjas, piekares u.c. manupraat buutiskus remontus.
Laughing  Laughing jābut ipasham gaisregim lai pec kaut kāda papira spriestu par auto stavokli!!neesi tak tik naivs vilto daudz nopietnakus papirus piem zemesgramatas pilnvaras utt...tad kāpec lai kāds neviltotu parastus zimogus un ierakstus ja ir tadi tipini kā "elbee" kas uzticas kautkadam papiram!! ko tad tu esi iedomajies ka vacija italijā dzivo godigi cilveki kas tev tagad nems un stastis kadi trukumu ir vina auto!! ir jau godigi pardeveji , bet ne visi! nevajag jau turku lai iesmeretu tev graustu! pagasgad mans kolegis  nema audi a8 no pensionāra vacijā! protams ka tika stastits ka ir kopts uz detalam nav zelots utt.. bij arī pilna servisa gramatina ar visiem zimogiem un ierakstiem tikai pensuks bij aizmirsis ierakstit ka atomatiskajai karbai bij nobeidzies kkads tur kompis un vacija jau bijis restartets! no polijas brauca sis maja jau avarijas rezima!!!! bet nekas za to bij skaisti aizpildita servisa gramatina.. Laughing  Laughing  Laughing  Laughing  Laughing  Laughing

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
instrukcijaas ir mineets max 1l uz 1000km. man gan nav traapiijies TS dzineejs, kursh pateereetu vairaak par 1l uz 3-4k km, droshvien kaut kur pastiprinaati nopluust  Rolling Eyes

 ir jeega vest uz servisu?  Rolling Eyes

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Peljkjiite nepaliek zem auto?


_________________
156GTA, 75TS

Put yourself in a corner and find a way out!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
j.k. rakstīja:
Peljkjiite nepaliek zem auto?

nee nav bijusi! Duumo gan diezgan  Rolling Eyes

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
wens rakstīja:
j.k. rakstīja:
Peljkjiite nepaliek zem auto?

nee nav bijusi! Duumo gan diezgan  Rolling Eyes

Opaaa... Dzirdēts stāsts.
Dzirdētajā versijā motors esot pārlasīts, bet pēc n tūkstošiem km viss tas pats esot atkārtojies.
Grūti ko ieteikt, bet domāju, ka ilgi tā braukt nav prātīgi...


_________________
156GTA, 75TS

Put yourself in a corner and find a way out!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
vilijs rakstīja:
pagasgad mans kolegis  nema audi a8 no pensionāra vacijā! protams ka tika stastits ka ir kopts uz detalam nav zelots utt.. bij arī pilna servisa gramatina ar visiem zimogiem un ierakstiem tikai pensuks bij aizmirsis ierakstit ka atomatiskajai karbai bij nobeidzies kkads tur kompis un vacija jau bijis restartets! no polijas brauca sis maja jau avarijas rezima!!!! bet nekas za to bij skaisti aizpildita servisa gramatina.. Laughing  Laughing  Laughing  Laughing  Laughing  Laughing



un ko mums no taa maaciities? ka chalim nepaveicaas. ka chalim suudiigas psihologa un saskarsmes speejas, ja jau neatkoda to pensionaaru shura

servisa graamata un ieraksti tajaa liecina par bijusho mashiinas iipashnieku attieksmi pret to. bet lietotas mashiinas pirkshanaa vienmeer ir risks. ja kaads sho risku (piemeeram beigtu kaarbas vadiibu) speej noveerteet sperot pa riteni un klausoties dzineja ruukonja un kaarbas sleegshanaas trokshnjos, ljoti labi. taa ir vinja metode. bet es neesmu auto profesionaalis, ja kaads gribees man iesmeereet mashiinu ar tehnisku defektu, tad visdriizaak tas vinjam izdosies, jo vinjsh to buus labi nosleepis. taapeec vismaz es meegjinu auto un taa veesturi apskatiit mazliet plashaam, noveerteet un analizeet taa ieprieksheejo dziivi, izpeetiit papiirus.

un veel tas ir attieksmes jautaajums. ja mees katraa vaacu pensionaaraa meegjinaasim saskatiit potencialo zhuljiku un piechakareetaaju, tad tieshi taa tas arii buus Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 2 lapa no 4 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database