Atbildēt pie šī temata 11 lapa no 262 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3 ... 10, 11, 12 ... 260, 261, 262  Nākošais
NE-ALFAS = Honda, Lexus, BMW un pārējie...
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Piepūties opel Cadet




_________________
es atgriezos 3 x
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nu gan arī - ar uRodius salīdzināt Razz


_________________
@Scmic
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
arba rakstīja:
Es arī nesaprotu saspringumu Smile
MAn pat patīk Smile


Agggggdies!!!!! Ok, es noņemu topiku. Laikam jāsāk pašam savas estētiskās vērtības pārskatīt hmm


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Vispār par X6 dizainu runājot, liekas, ka čaļi nav neko īpaši iespringuši un maisījuši kārtaino kokčiku pēc vienkāršotas receptes: ņemam  X5/X3 apakšu un ļoti uzmanīgi, cenšoties nesamaisīt, uzlejam virsū 6-er augšu. Voila! Gatavs! Smile Lietojiet uz veselību! Garšai pievienojam X5 transmisiju, jau zināmos dzinējus un kārbas, ieliekam 6-er salonā vēl vienu normālu sēdekļu rindu un viss. Tālāk tikai biezā klade, kur pierakstīt visus gribētājus to begemotu ar degunradžvaboles muguru par quattroporte cenu pieviest garāžā naac


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Es vnk nesaprotu to konceptu. c
manā pasaules uztverē mašīnas dalās šādi:
norm. auto - visādi tur sedani, vagoni, lieli un mazi, zem šiem ir apakšnodaļa: sportisti - evo, m arī wannabe sportisti - wrx, gti, gta. Tie tomēr ir ar coupe vai sedana virsbūvi
bobiki - ar lielākiem ratiem, pilnpiedziņu, te pieskaitam arī 1/2 bobikus (freelanders) vai wannabe bobiks (tuaregs)
RAFiki - vojadžeri, zafīras; espāses un tml.
katram ir apakšnodaļas un variācijas, bet ģenerālās līnijās tā ir.

Ja sāk krustot  ferretsex  sex sugas, iznāk vai nu baigi cmyki mulati (kajenes kaut vai  love ) vai ģenētiski kropļi. Sitiet mani ar brūnu mietu - X6 ir otrs variants. Neskatoties uz to, ka tā senči ir pilnīgākie izcilnieki (X5 un M6)

It kā tāds koncepts jau ir - Pacifiks:

Bet tas izskatās tāds harmoniskāks un klasiskāks. Tomēr tam ir arī praktiskais piedūriens.
BMW X6 es neredzu mērķi, izņemot 100 % show off.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
NIKSONS rakstīja:
BMW X6 es neredzu mērķi, izņemot 100 % show off.


M6 austrumeiropai, kur nav celju, kur brauc kaa lohi, taapeec droshaak ir pasham seedeet un auto tureet peec iespeejas augstaak no zemes Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
NIKSONS rakstīja:
BMW X6 es neredzu mērķi, izņemot 100 % show off.


M6 austrumeiropai, kur nav celju, kur brauc kaa lohi, taapeec droshaak ir pasham seedeet un auto tureet peec iespeejas augstaak no zemes Wink


Ir pamatotas aizdomas, ka 99% X6 potenciālo pircēju LV to izvēlēsies pilnīgi citu iemeslu dēļ shura


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga rakstīja:
elbee rakstīja:
NIKSONS rakstīja:
BMW X6 es neredzu mērķi, izņemot 100 % show off.


M6 austrumeiropai, kur nav celju, kur brauc kaa lohi, taapeec droshaak ir pasham seedeet un auto tureet peec iespeejas augstaak no zemes Wink


Ir pamatotas aizdomas, ka 99% X6 potenciālo pircēju LV to izvēlēsies pilnīgi citu iemeslu dēļ shura


Es pamazām pieskatu 1/2 bobiku. man pāris čomaki, labu gribēdami mēģina mani pierunāt vai nu uz kruizeru vai padžeru. Uz to man ir laba atbilde: lielās govis nerullē, lai ar tiem behemotiem brauc tie, kuriem viss pārējais ir maziņš  piip  shura

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
kas tur, built in pussy magnet? shura

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
komplektaa ar enlarge instantly!

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Man liekas, ka tur ir tīrā veidā enlarge instantly pa dārgo + mazliet pa virsu arī very-blonde-zero-iq-pussy magnet shura


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Piekrist visam augstāk minētajam  Razz

Un neskatoties ne uz ko, es tam drapakam prognozēju lielus panākumus. Zinot mūsu publikas tieksmi uz glamūru, nev jāšaubās par pārdošanas rezultātiem  aiwa

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Man liekas, ka Austrumeiropā vispār bmw var laist pēdējos mēslus un bengla murgus - tik un tā tos pirks kā traki c Tas arī galvenais iemesls, kādēļ Alfas šeit nebūs populāras nekad... Un zināmā mērā tas nav slikti Wink


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
nezināju kur likt vai pie aņikiem vai pie nealfām
beigās lieku šeit

lasījāt šito humoresku par oooo?
par pašuzliesmojošo dzinēju un slaidajiem riteņiem...?


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
palaidniex rakstīja:
nezināju kur likt vai pie aņikiem vai pie nealfām
beigās lieku šeit

lasījāt šito humoresku par oooo?
par pašuzliesmojošo dzinēju un slaidajiem riteņiem...?



man nav pacietiibas shitaadus tulkotus reklaamrakstus lasiit taalaak kaa pirmo teikumu un varbuut kaadu parakstu zem bildeem. bet par jauno A4 un vispar jaujiem Audi piebildiishu, ka viss ir forshi, bet prieksheejie gabariiti ir bezgumiibas, bezstila un vienkaarsha tupuma kalngals. tie pretiigi izskataas, tiem nav praktiska labuma, tie zhilbina paareejos satiksmes daliibniekus. es saprotu, ka bija uzdevums, ka bmw angel ayes ir kaa sarkanaa lupata audi dizaineru grupai, bet sanaacis tachu pretiigi.

un saloni Audi vienmeer bijushi pretiigi apalji, bet jauno A4 A6 noapaljotie panelji, podzinjas, taa centraalaa milzu luuka, kuraa viss sastuukjeets, uzbliidushaas stuures... ir visu laiku pretiigaakie.

man audi nepatiik, nemaz nepatiik Mad

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 11 lapa no 262 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3 ... 10, 11, 12 ... 260, 261, 262  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database