Atbildēt pie šī temata 2 lapa no 40 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, ... 38, 39, 40  Nākošais
Problēma...
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
un Autoitalia servisa staav vismaz 3 muuseejo autinji... Sad

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
galvenais man jau 1x sataisīja es samaksāju, cik viņi teica, viņi ielika ķipa normāli labu motoru, nomainīja siknas un ruļus  un viss itkā ok,bet pietika tikai kādiem 1000-1500 km Sad un atkal noklabēja Sad

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
zeenjaa rakstīja:
galvenais man jau 1x sataisīja es samaksāju, cik viņi teica, viņi ielika ķipa normāli labu motoru, nomainīja siknas un ruļus  un viss itkā ok,bet pietika tikai kādiem 1000-1500 km Sad un atkal noklabēja Sad


es tev piekriitu ka no tiem servisiem nav nekaada labuma..labaak pasam skruuveet....cerams ka kaads alfists sanemsies un uzblieziis cilveeciigu servisu Smile

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Bet problēma ir ar imobilaizeru...Lubānas ielā teica,ka beigts esot kaut kāds bloks,zem kapota kreisajā pusē..lietots 90 ls...mašīnu uz treļa...un uz Rīgu..

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
pienapaka rakstīja:
zeenjaa rakstīja:
galvenais man jau 1x sataisīja es samaksāju, cik viņi teica, viņi ielika ķipa normāli labu motoru, nomainīja siknas un ruļus  un viss itkā ok,bet pietika tikai kādiem 1000-1500 km Sad un atkal noklabēja Sad


es tev piekriitu ka no tiem servisiem nav nekaada labuma..labaak pasam skruuveet....cerams ka kaads alfists sanemsies un uzblieziis cilveeciigu servisu Smile


Man ar bija pazīstams viens džeks, kurš, kamēr strādāja kā algots mehs - labāka nebij' nācies sastapt, viņam nebija slinkums pat notīrīt no skrūvēm rūsu ar drāšu birsti, pirms tās ieskrūvēt, apmērcēt tās grafīta, litola vai solidola smērē (atbilstoši pielietojumam un ja to drīkst darīt), remontēja JEBKURAS markas auto, neuzdodot muļķīgus jautajumus, bet tad jams atvēra pats savu servisu un pieņēma darbā citus cilvēkus, kuru attieksme nebija ne uz pusi tāda pati... Sad

Domāju ne vienam vien būš zināms līdzīgs stāsts par to, kā lielisks meistars kļūst par ne visai laba servisa vadītāju...


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
pienapaka rakstīja:
zeenjaa rakstīja:
galvenais man jau 1x sataisīja es samaksāju, cik viņi teica, viņi ielika ķipa normāli labu motoru, nomainīja siknas un ruļus  un viss itkā ok,bet pietika tikai kādiem 1000-1500 km Sad un atkal noklabēja Sad


es tev piekriitu ka no tiem servisiem nav nekaada labuma..labaak pasam skruuveet....cerams ka kaads alfists sanemsies un uzblieziis cilveeciigu servisu Smile

Ja ir kur (minimums - garāža, vēlams ar bedri) un ar ko (instrumenti), tad pašam skrūvēt tiešām nav nemaz tik grūti. Ir lietas, ko es pats gan nedarītu (mainīt siksnas, jaukt galvu vai ātrumkārbā līst), bet to ko varu, cenšos darīt pats. Šajās brīvdienās, piem.,  nomainīju visus 4 amortiņus (Aye! Koni paua! shura).


_________________
156GTA, 75TS

Put yourself in a corner and find a way out!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nu ja godīgi tad kārba ir vēl tas mezgls, kuru var arī bez kādiem krutiem palīglīdzekļiem (atslēgām) vēl pats pajaukt, bet motorā gn lai jau profi lien. KAut gan pie bezizejas gan jau ka i izjauktu i saliktu Smile

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nu zem kapota gan laikam nekā ar imobilaizeru saistīta nav...meklēju ilgi...bet nekā...tā pat meklēju treli...ceru ka izdosies..Tad-ko/lubānas iela?Vai ko citu izvēlēties?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
nu 156 tas imobilaizers ir noslēpts pie kreisās kājas. Tur kur drošinātāji. Ja skatamies uz drošinātājiem un redzam tur taisnsturi ~ 6x20cm, tad palūram tam taisnstūrim kreisā augšējā ūrī, tur vajadzetu būt imobilaizeram ~ maka lielumā, krā no aizmugures ieiet 2vi štekeri, kuri mēdzot nekontaktēt. Tā vismaz 156 diskā infu ielikuši.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nu tad sekojoš jautājums...kas labāks???Auto italia vai lubānas iela???

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
laikam jau taa:
labaaks - AutoItalia, leetaaks - Lubaanas iela  Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
O.K.  un daudz lētāks?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
dzintis rakstīja:
O.K.  un daudz lētāks?

Daudz! Wink A ko jūs Arfilu izsvītrojāt? Tajā Lubančikā ne reizi neesu bijis. Visu, kur pašam vai autoservisam-parastajam negribējās ķerties klāt, Arfilā vienmēr ir sataisījuši.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
atstāju tur zilo spaini - lai sataisa spidometru.
2nedēļas solīja, bet tā arī nesataisīja.


_________________
@Scmic
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
smic rakstīja:
atstāju tur zilo spaini - lai sataisa spidometru.
2nedēļas solīja, bet tā arī nesataisīja.

Arfila? Vai "Lubanchiks"?


_________________
156GTA, 75TS

Put yourself in a corner and find a way out!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 2 lapa no 40 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, ... 38, 39, 40  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database