Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 95 lapām pavisam
Iet uz lapu 1, 2, 3 ... 93, 94, 95  Nākošais
F1
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs F1 
Karoč ar F1 ir tā:
1. Tas ir nereāli skaļi
2. Par to skaļāki ir tikai dregsteri
3. Īstenībā viņas brauc kādas 4,3 reizes ātrāk nekā rāda pa TV...
4. Līkumu izbraukšanas ātrums ir ~ 2x lielākā pretrunā nekā WRC mašīnām...
5. Ir abrnormāli skaļi!!!
6. Braukt kā parastam skatītājam uz tādu pasākumu ir konkrēts neprāts! (atkārtoti to darīt - neārstējamas slimības diagnoze...)
7. Skatoties startu tribīnēs bez ausu aizbāžņiem draud ar kontūziju vai vismaz kurlumu uz vairākiem mēnešiem...
8. Tur ir iespējams dzert tikai "fosters" alu (alum līdzīgs skābs šķidrums) Mad
9. Pirkt to par naudu būtu neprāts vai izmisums (ēnā tur ir 34°C, asfalc ~ 57°C)
9.1. Cita alus tur vienkārši nav Exclamation
9.2 pat neskatoties uz to, ka tas notika Vācijā... Sad
10. Saules pielietajās tribīnēs, manuprāt, var nobeigties...
11. Skatīties mājās F1 ir labāk (ja vien neesi VIP ložā ar kondicionieri, vēsiem dzērieniem un lielisku virtuvi)
12. apmēram tā...



Pēdējoreiz rediģējis palaidniex Mon Jul 31, 2006 9:03 pm; pavisam rediģēts 1 reizi

_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
shkjiet, par maz to fosteri esi ienjeemis Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Īsāk sakot F1 sux.  Laughing
Mājās dīvānā ar vēsu aliņu biku mazāk sux, jo vairāk var redzēt.  Cool

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Edc rakstīja:
Īsāk sakot F1 sux.  Laughing
Mājās dīvānā ar vēsu aliņu biku mazāk sux, jo vairāk var redzēt.  Cool


La apriebjas troksnis, karstums un ausu aizbāžņi, ieej vip zālē, pasūti aukstu nealu (atceramies - izņemot fosters, tur nekā nav) un palūram tiešo translāciju ar rezultātiem...


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Edc rakstīja:
Īsāk sakot F1 sux.  Laughing
Mājās dīvānā ar vēsu aliņu biku mazāk sux, jo vairāk var redzēt.  Cool


neko daudz jau arii maajaas nevar redzeet. ja paveicas, tad iemiedz peec pirmaa alus. ja nepaveicas, tad taa laikaa Mr. Green

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
VIP ložā var dabūt patiesi FANTASTISKU espresso, kuru atnes smuka meiča...  Razz


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Tagad skidrs, Vip ložā ir ko redzēt.... Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
a,es par ko...?  Rolling Eyes


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  


ir ok, ar shitaam arii fosteri var iekapaat Cool

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Mja... es pat vairs nezinu, kas labaak - iekapaat ar dzhekiem shnabi vai tomeer fosteri ar shitaam meichaam...  Rolling Eyes
Par skaljumu un aatrumu jau biju dzirdeejis Smile Bet nu droshi vien, ka, neskatoties uz Palaidnieka gnusiishanu, neatkaartojams ikspiirienss...

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga rakstīja:
Mja... es pat vairs nezinu, kas labaak - iekapaat ar dzhekiem shnabi vai tomeer fosteri ar shitaam meichaam...  Rolling Eyes
Par skaljumu un aatrumu jau biju dzirdeejis Smile Bet nu droshi vien, ka, neskatoties uz Palaidnieka gnusiishanu, neatkaartojams ikspiirienss...


Ja ir tā kā bija man ar VIP ložu - tad TAS IR TĀ VĒRTS, vismaz reizi dzīvē...
Vai parastas tribīnes es novērtētu ar - tas ir tā vērts?
Nezinu...
Moš ja nezinātu cik labi it būt vipam - teiktu savādāk... Rolling Eyes


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Šodien gan bij labais. Vismaz kaāds šovu un interesi noorganizēja. Miša laikam no sirds atvilka, tā bez stresa smokin
Nedomāju ka vēl F1 ir palicis kāds, kas šito var izveikt: no gandrīz -1aplis līdz 4vietai.  Shocked
Sapņot jau nav liegts, bet man liekas pietrūka kādi 2-4 apļi un būtu vēl bļemba kaklā.  yo  yo  yo

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Sapņot jau nav liegts, bet man liekas pietrūka kādi 2-4 apļi un būtu vēl bļemba kaklā.  yo  yo  yo
gluzhi manas domas Smile

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
muuris rakstīja:
Sapņot jau nav liegts, bet man liekas pietrūka kādi 2-4 apļi un būtu vēl bļemba kaklā.  yo  yo  yo
gluzhi manas domas Smile


Njaa, tas ko Shumis paradija, bija tiehsam ieveribas cienigs autobraucaja sniegums.... (lai ari tas chalitis nekad nav bijis mans favorits).

Pec manam domam Alonso gan pilnigi nolohojaas ta ari nespeja uzkapt augstak par 2 vietu. F.Massa malacis super , stabili atrakie (uzreiz aiz Shumja) aplju laiki, finishaa emociju juura...

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Mja. Leciigais vaacietis arii man nekad nav licies jauks cilveeks, bet... kaa vinsh brauc!!! Un vakardiena tikai apstiprinaaja to, ka par 7-kaarteejo, paarspeejot visus iespeejamos rekordus, taapat vien nekljuust. Sveicam Mikjeli ar spiidoshu karjeras nosleegumu, Felippi ar sarkano un vieteejo spiidoshu uzvaru un Fernando ar 2. peec kaartas F1 chempiona titulu, ko vinsh godam nopelniijis.
PS: ko noziimee "nolohojaas"? Ferrari + Massa bija tik aciimredzami aatraaka kombinaacija, ka tur nu nevienam nekas nespiideeja. Turklaat Alonso, riskeejot dziities peec zelta Brazilijaa, riskeeja pazaudeet visu un tad mums buutu viens nopinnjaajies spaanis un viens 8-kaarteejais yo

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 95 lapām pavisam
Iet uz lapu 1, 2, 3 ... 93, 94, 95  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database