Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 6 lapām pavisam
Iet uz lapu 1, 2, 3, 4, 5, 6  Nākošais
1.9 JTD 156 neiet!! [atrisināts]
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs 1.9 JTD 156 neiet!! [atrisināts] 
Pavisam nepatiikams riits!!
Auto pielec bez probleemaam, briivgaitaa arii var spiest cik RPM gribas, bet tikko saak braukt neiet, slaapst nost.

Izdodas iesaakt braukt ar kaadiem 3000-4000 apgriezieniem, tad shamais noraustaas,apgriezieni nokriit zem 1000(nokriit uz briivgaitas apgriezieniem), kaadu briitinju iet ar tiem, tad uznjem liidz 2500, un atkal kriit lejaa..

Man pagaidaam tikai viena ceriiba, ka degvielas filtrs ciet.

EDIT (j.k.) atrisinajums: http://www.alfisti.lv/viewtopic.php?p=203897#203897

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Re: 1.9 JTD 156 neiet!! 
Palasiijos pa forumiem, varbuut gaisa meeriitaajs.. Kur vinsh atrodas 1.9 JTD??

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
es ari saktu ar degvielas filtru

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Vai ta degvielas filtrs tā "uz sitiena" var aiziet ciet?? :O Man domāt, ka gaisa mērītājs - vai nu gar gofru kaut kur tiek gaiss garām vai arī elektronika čakarē prātu.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
altez rakstīja:
Vai ta degvielas filtrs tā "uz sitiena" var aiziet ciet?? :O Man domāt, ka gaisa mērītājs - vai nu gar gofru kaut kur tiek gaiss garām vai arī elektronika čakarē prātu.


Atvienoju gaisa meeriitaaju, nekas nemainaas.
Ieshuiepirkt degvielas filtru, varbuut ka labaak paliks..

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
altez rakstīja:
Vai ta degvielas filtrs tā "uz sitiena" var aiziet ciet?? :O Man domāt, ka gaisa mērītājs - vai nu gar gofru kaut kur tiek gaiss garām vai arī elektronika čakarē prātu.

Dīzelim var. Piemēram - ielejod BioD, kādu piedavu, vai ziemas dīzeli, kam piedeva ielieta tankā. Piedeva "izmazgā" bākas nogulsnes, kas viens un divi aiztaisa to filtru ciet.

MAINI FILTRU. Un ja liksi viņu pats, neaizmirsti pirms pievienošanas to piegāzt pilnu ar degvielu. Nezinu, kam tas vajadzīgs, tikai zinu, ka tā dara.


_________________
@Scmic
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
man domāt, ka augstpeidiena sūknim un visām tām injekcijas štellēm gaiss nav baigi nepieciešams.....

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Ja filtrs ciet, tāpat viņš pamanās sasūkt gaisu. Ja degvielas šļauciņas ir caurspīdīgas, tad to, ka filtrs ciet var redzēt pēc burbulīšiem tajās.


_________________
@Scmic
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
smic rakstīja:
altez rakstīja:
Vai ta degvielas filtrs tā "uz sitiena" var aiziet ciet?? :O Man domāt, ka gaisa mērītājs - vai nu gar gofru kaut kur tiek gaiss garām vai arī elektronika čakarē prātu.

Dīzelim var. Piemēram - ielejod BioD, kādu piedavu, vai ziemas dīzeli, kam piedeva ielieta tankā. Piedeva "izmazgā" bākas nogulsnes, kas viens un divi aiztaisa to filtru ciet.

MAINI FILTRU. Un ja liksi viņu pats, neaizmirsti pirms pievienošanas to piegāzt pilnu ar degvielu. Nezinu, kam tas vajadzīgs, tikai zinu, ka tā dara.

Nu piedevas ir viena kakaina štelle. Pats kaut kad sen atpakaļ jaunības stulbumā iegāzu savam aparātam kaut kādu sūda piedevu uz ziemu (benzīnniekam). Tā bāka bija metāla un šitā ķīmija sacēla visādas rūsas u.c. sūdu nogulsnes, kā rezultātā tika aizdirsts ne tikai filtrs, bet arī nosprādzināts degvielas sūknis...  Embarassed

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
vienā no pēdējiem fifth gear tika testēti oktānskaitļa palielinātāj piedevas. rezultāti bija "ļoti labi"  shura

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
MartinsT rakstīja:
vienā no pēdējiem fifth gear tika testēti oktānskaitļa palielinātāj piedevas. rezultāti bija "ļoti labi"  shura

mhm. Pilnīgi visi bija -n% jaudas shura


_________________
156GTA, 75TS

Put yourself in a corner and find a way out!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
To produktu ražotājus jau var saprast.
Kādēļ netirgot, ja cilvēki TIC ka kautkāds mistisks pāris latu vērts šķidrumiņš padarīs jaudīgāku jebkuru auto...
Nauda uz zemes mētājās, viņi to tikai paceļ Smile


_________________
156GTA, 75TS

Put yourself in a corner and find a way out!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
j.k. rakstīja:
MartinsT rakstīja:
vienā no pēdējiem fifth gear tika testēti oktānskaitļa palielinātāj piedevas. rezultāti bija "ļoti labi"  shura

mhm. Pilnīgi visi bija -n% jaudas shura


Cik zinu tad eeteri arii varot liet klaat Smile

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
PAr shodienas panaakumiem, filtraa arii nav vaina, bet liekas ka degviela kaut kur zuud. Meegjinaaju izpuust pienaakosho degvielas trubu, bez panaakumiem.
1,9 JTD naak baakaa suuknis, vai tur kaads vaarsts priekshaa kas neljava man riikoties?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
mopēdam rīga-18 ēteris bija pašā laikā!  yo

effekts pazuda pēc 30sec, laikam tāds šim iztvaikošanas ātrums.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 6 lapām pavisam
Iet uz lapu 1, 2, 3, 4, 5, 6  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database