Atbildēt pie šī temata 3 lapa no 14 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4 ... 12, 13, 14  Nākošais
WTCC
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Sogjis rakstīja:
Nu tas bija teikts runajot lidzibas. 147 GTA tomer bija alfas top motors sava laika. BMW tas ir V12, vai shitas V10 zvers, kuru liks M5.


BMW tops jau kaadu gadu vairs nav v12. Taapat kaa Alfai 3.2 V6 GTA jeb "vecais" v6. Turklaat 156 GTA bija identisks motors kaa 147. Bet nu ne jau par to sobriid muusu staasts.
WTCC piedalaas automashiinas ar =< 2.0L dzineejiem ar "dabiigo" degielas padevi (bez turbo). Taas ir gandriiz standarta mashiinas deelj stipri ierobezhotaam uzlaboshanas iespeejaam. Un tieshi tas, kaa arii handikapa svara balasts liideriem, padara shiis saciikstes tik ljoti interesantas un skataamas. Ak jaa... un Alfistiem iipashi pievilciigas, jo ir vieniigaas starptautiska meeroga saciikstes ar AR liidzdaliibu (shogad ar minimaalu ruupniicas atbalstu). FIAT muusdienaas ir citas prioritaates laikam. Ferrari F1, kaa arii LeMans series. Maserati MC12 GT seeriaalaa utt. Ak un Grande Punto WRC Super 2000 ieskaitee izkstaas ljoti paarliecinoshi.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga, zini ka laatviesi sitadus pargudrisus sauc? Es zinu, man darbs tads  Very Happy

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Sogjis rakstīja:
Oga, zini ka laatviesi sitadus pargudrisus sauc? Es zinu, man darbs tads  Very Happy


Ko tu, latvieti, gribi? Kas tev saap? shura

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
haha

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
ai nu varēja gan kādu GTV  vai 147 ielikt tur  Razz  interesantāk būtu!!
njaa Punto WRC tiešām ir pārliecinoši!!!! un cik smuki brauc..mmmm Razz  man ar punķiks 2. mašīna 1.1 mc3  nu bet iet labi! un viegli pimpojams.. Twisted Evil un pa pilsētu no krusta līdz krustam zvērā.. Twisted Evil

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Mhm brauc affigenna Smile Samij krutoj pareņ v djerevņe, a v ģerevņe odin dom Very Happy IMHO jau nu pārcentās FIA ar to S2000 svaru,  jo nu šķiet ka eiropas vieglie motorzāģi ar sadev transmisiju brauks garām visiem suparu un mitsupisi pat bez ventilatora izpūtējā Very Happy Tie N4 tomēr ir krietni smagāki.

Redzēs kā nākagad ar Pugu būs.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Mghm. Kaut kaa taa. Bet nu WRC ar savaam AWD mashiinaam ir cita klase. Pofig, ka asfalta posmos zaudee shitiem kartingiem. Savukaart tas, ka kartingi konkuree ar N grupu, nenoziimee, ka tiem nevar buut savstarpeejaas konkurences.
Lai gan vispaar tas 207 S2000 varbuut uzskataams par kaarteejo ziimi, ka dinozauri (world rally car, taapat kaa savulaik group B) izmirst?
Es gan teiktu, ka pa lielam vienalga, bet ja taa lieta patiik un interesee, varam papljaapaat shura
PS: labdien, Spok5, prieks Juus redzeet sheit naac

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga rakstīja:
PS: labdien, Spok5, prieks Juus redzeet sheit naac


tik avatora bilde ne taa ielikusies. kur 155? shura

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Es ar 155 neesmu  braucis no 2003 gada Smile

P.S. Reģistrējoties pirmoreizi mani noforwardēja uz poweru :sniff: Otrajā reizē, es jau bij viltīgzs(tm).


_________________
Join the Dark Side of the Force ... (Freude am Fahren)
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
The 2006 FIA World Touring Car Championship will finally come to an end in Macau, on November 18th and 19th. The biggest hurdle facing Augusto Farfus as he bids to wrest hold of the title for Alfa Romeo will be the weight handicap imposition he will face: he will have the heaviest car on this tight street circuit as he will be lugging 80 kg, far from ideal on a twisty track like this one. Next up will be Jörg Müller, his closest rival for the title, the German set to haul 75 kg around, but then there is a huge weight discrepancy before Andy Priaulx and Gabriele Tarquini weight in with 45 kg each onboard. Rickard Rydell (SEAT) and Dirk Müller (BMW) meanwhile will have 35 kg apiece with Peter Terting (SEAT) set to carry 30 kg, and James Thompson (SEAT) 20 kg.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
III vieta! ljoti labs rezultaats! un nu arii tev ir iespeeja kljuut par wtcc chempionu http://www.race-game.org/ Very Happy

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
http://www.race-game.org/ Very Happy



cho ta man tas demo neinstalleejas Sad

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Hmm.. Tas 87. gada chempionāts arī izskatās dikti jauks ar AR75Turbo


_________________
156GTA, 75TS

Put yourself in a corner and find a way out!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
j.k. rakstīja:
Hmm.. Tas 87. gada chempionāts arī izskatās dikti jauks ar AR75Turbo


ja speeles veidotaaji uzsvaru buus likushi uz auto vadiishanas un nevis skatiitaaju seju grafikas kvalitaateem ta vajadzeetu buut labi Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
j.k. rakstīja:
Hmm.. Tas 87. gada chempionāts arī izskatās dikti jauks ar AR75Turbo


ja speeles veidotaaji uzsvaru buus likushi uz auto vadiishanas un nevis skatiitaaju seju grafikas kvalitaateem ta vajadzeetu buut labi Wink


nu vot, saakaas. mans video adapters nekam nederot. nu, ta lai vinji speelee pashi to speeli, nepirks tak ik pa 2 meen jaunu kompi  Mad  Mad  Mad

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 3 lapa no 14 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4 ... 12, 13, 14  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database