Atbildēt pie šī temata 2 lapa no 14 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, ... 12, 13, 14  Nākošais
WTCC
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
http://www.fiawtcc.com/

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Edc rakstīja:
Toties šodiem Alfām atka l melns kaķis pār ceļu un punktos 0.  down
Bet kas ir uzvarējis otro braucienu un pie tam no starta līdz finišam  Shocked  Chevrolet. Vai tikai Chevrolet ši nav pirmā uzvara  hammer


Biju klātienē šajās sacensībās, pēc kvalifikācijas bija vēl cerība, ka Farfus tiks uz pjedestāla (startēja no 10.poz), taču startā viens viņam iebrauca sānos un 1. aplī viņš iebrauca boxos ... Sad
Otrā gonka bija pilnīgi garām Alfām.
Katrā ziņā interesanti bija pavērot klātienē, iesaku aizlaist, ja ir izdevība uz kādu posmu.



Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
ko sakat, autosporta cieniitaaji, kaadas, juusupraat, ir Farfusa izredzes uzvareet chempionaatu?

manaa skatiijumaa jebkursh rezultaats peedeejaa posmaa buus milzu uzvara Farfusam un N techn. komandai, kura shogad startee ar peernajaam mashiinaam, skaitliskaa mazaakumaa, minimaalu ruupniicas atbalstu un taa.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
ko sakat, autosporta cieniitaaji, kaadas, juusupraat, ir Farfusa izredzes uzvareet chempionaatu?

manaa skatiijumaa jebkursh rezultaats peedeejaa posmaa buus milzu uzvara Farfusam un N techn. komandai, kura shogad startee ar peernajaam mashiinaam, skaitliskaa mazaakumaa, minimaalu ruupniicas atbalstu un taa.


p.s. Labs uzvārds BMW  vadātajam Smile -->

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Ar visiem šiem faktoriem AR pat ļoti labi turas. Izredzes ir, tikai nevajag sapriecāties par agru, cīnīties līdz pēdējam utt... viss ir iespējams Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
ega rakstīja:
Ar visiem šiem faktoriem AR pat ļoti labi turas. Izredzes ir, tikai nevajag sapriecāties par agru, cīnīties līdz pēdējam utt... viss ir iespējams Wink


sapriecaashanai nav pamata, farfus peedeejaa posma shkjiet dabuus pilnu papildus kilogramu paketi +80kg Sad Sad Sad

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Tam čalim vajadzēja jau pagājušajā gadā ļaut braukt Smile


_________________
es atgriezos 3 x
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
ega rakstīja:
Ar visiem šiem faktoriem AR pat ļoti labi turas. Izredzes ir, tikai nevajag sapriecāties par agru, cīnīties līdz pēdējam utt... viss ir iespējams Wink


sapriecaashanai nav pamata, farfus peedeejaa posma shkjiet dabuus pilnu papildus kilogramu paketi +80kg Sad Sad Sad

Apskaidrojiet par balastu  Embarassed  Pirmajā braucienā Farfus uzvar tātad +40kg, otrajā viņš ir 5. tātad 0kg? Vai arī kopvērtējuma līderim sprauž tos 80?  Rolling Eyes

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Rekur ir noteikumi, 16-17 lpp.
http://www.fia.com/resources/documents/1703320720__touring_sport_reg.pdf
Bet es ar lāga nesapratu par ko tur. Fakts ir tas, ka vairāk par +80 nevar.  Smile

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Edc rakstīja:
Rekur ir noteikumi, 16-17 lpp.
http://www.fia.com/resources/documents/1703320720__touring_sport_reg.pdf
Bet es ar lāga nesapratu par ko tur. Fakts ir tas, ka vairāk par +80 nevar.  Smile

vot tos es i studēju... nu tipa vairāk par +80 nevar ja viņš tur nez cik reizes ir uzvarējis  Confused

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Interesanti kāpēc te nepiedalās ar AR 147 GTA ???? vai tā ir ārpus konkurences???

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Tapec, ka tur ir 2litrigie motori. Tur piedalas ari BMW, tad tiem mosha ar savu top versiju brauktu - V12?  yo

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
aaa, es tur vnk nevareju atrast kada litraža!!! bet 147  arii ir 2.0 motors!!!

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
zeenjaa rakstīja:
aaa, es tur vnk nevareju atrast kada litraža!!! bet 147  arii ir 2.0 motors!!!


Tur acimredzot ir kaut kadi garuma/platuma ierobezhojumi. Citaadi chevrolet vareetu likt kaut kaadu Kalos (es atvainojos), Seat - Ibiza un BMW - 1-er...
PS: kas tas par 3-er BMW ar V12, Sogji?! Man kaut kaa liekas, ka muusdienaas vieniigais BMW ar V12 ir 760... Diez vai tas begemots buus iistais, kas labi jutiisies saciikshu trasee shura

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nu tas bija teikts runajot lidzibas. 147 GTA tomer bija alfas top motors sava laika. BMW tas ir V12, vai shitas V10 zvers, kuru liks M5.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 2 lapa no 14 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, ... 12, 13, 14  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database