Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 2 lapām pavisam
Iet uz lapu 1, 2  Nākošais
Kretini Dzirnavu Baznicas krusta?
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Kretini Dzirnavu Baznicas krusta? 
Pirms 15 min pa Bazniicas ielu braucot shkjeersoju Dzirnavu ielu, krustojumaa jaadod celjsh no labaas puses pa Dzirnavu ielu braucoshajiem. Kaa tas regulaari gadaas gar jauno Latvijas viesniics korpusu ziimes (X) zonaa staav vairaakas mashiinas, viena no vinjaam pashaa ielas galaa, gandriiz krustojumaa. redzeet nevar absoluuti neko. iebraukshana krustojumaa notiek pa 10 cm intervaalu ar ceriibu, ka tur braucoshie pamaniis, piebremzees un palaidiis vai vismaz apbrauks izbaazto purnu. pie sevis nolamajos, veiksmigi tiku paari. bet ilgi nebija jaagaida liidz BUM! shoreiz nepaveicaas diviem Audi speekratiem, vainiigais ar EST numurzimem, zaudeejumi nav lieli, bet abiem chaljiem diena sachakareeta, apdroshinaashanas gadiijums, rindas diilerservisaa, avaarija mashiinas veesturee Sad bet X5 ar nr LEBANESE vadiitaajam viss pohuj. vai nav kretiins?


kopskats ar BMW un vainiigaa igaunja sudraboto Audi





cietushais Audi





un BMW



Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nu par bembistiem labāk nerunāt. Man pie mājas šodien viens pidrila tā novietoja auto, ka starp divām mašinām cauri izbraukt nav iespējams. Bet viens tomēr mēģināja, līdz aizķēra manu spoguli. Nu un par cik nebija kasko gadījums, tad es viņam sadevu pa mūli  grudaks gan par BMW izgājieniem, gan par spoguļa aizskaršanu. Vismaz spriedzīti noņēmu smokin


_________________
Presto - tas nozīmē ātri (drīz)
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
shitaa igaunja vietaa droshvien arii buutu gaajis sadot pa muuli shura

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
shitaa igaunja vietaa droshvien arii buutu gaajis sadot pa muuli shura

Nu bļiiin! Es ar mierā nebūtu stāvējis..  grudaks Laikam mierīgā igauņu daba.  Smile
p.s. man gandrīz ikdienišķi sanāk identiska situācija, braucot pa Antonijas ielu virzienā uz Kalpaka bulvāri, kad jāšķērso Elizabetes iela. Nepietiek, ka tajā vietā tā jau pārskatāmība pa labi ir štruntīga dēļ Elizabetes ielas izliekuma, bet bieži vien tur šitādi X5-veidīgie āži līdz pašam krustojuma stūrim sastājušies. Un reizēm pat 2 rindās!! Kronis visam vienreiz bija noparkojies tūristu autobuss (2-stāvīgais) uz paša krustojuma stūra!  c Nu tad gan es domāju, ka kāds man nonesīs purnu, lai gan līdu ārā no krustojuma pa milimetram, skatoties, kas aiz tā busa notiek.  down

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Tur tak aizliegta stāvvieta, kur tas BMW!!! nu ja man tā būtu, tad es fočētu un teiktu mentiem ka BMW vainīgs!!!! tiesātos utt man nebūtu žēl ne laika ne enerģijas!! bet domāju, ka ātri panāktu BMW vainas atdzīšanu!!!

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
klau elbee drīkst šīs fočenes paņemt lai uzrakstītu par šo savu viedokli TVnetā??? foto protams varētu pielikumā tur pat, lai saprotamsbūtu, varbūt sanāks kā palīdzēt vismaz kādam no abiem cietušajiem!?!?!?!

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
fochenes diez gan briesmiigas ir. pustumsaa bez kaadas stabilizacijas Wink un ko rakstiisi tajaa tvnetaa? re, kaads maita ar bmw. bet ar taadiem maitaam te ir pilns katru dienu un CP dara, ko var. municipaalji izliimee lapas reizi stundaa, briivdienu naktiis gandriiz konstanti dezhuuree CP ekipaazha, kas shitos trenkaa. bet publikai, kas peerk mashiinas pa 100k un numurziimes pa 2500 tas viss ir meereni pie pakaljas. taapeec, ja kaut ko rakstiisi, tad vieniigi var apeleet pie paarkaapeeju juuuuutaam shura

ja jau bildes ieliku publiskaa foruma, tad, protams, taas var publiceet taalaak, "alfisti.lv" ar ir virsuu Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
nu es bieži publicējos, redzēs, kas tur sanāks Smile

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Aizsuti tas bildes uz CP Gaujas ielā. Pēc noteikumiem vainīgs ir BMW.


_________________
@Scmic
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
zeenjaa rakstīja:
nu es bieži publicējos, redzēs, kas tur sanāks Smile


nu daj znat' par publikaaciju... atbalstiisim ar komentaariem shura

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
eee sitais taks tas pats pii kas viendien bruņinieku ielas krustojumā ar brīvības, tur kur jāgriežas pa labi uz brīvībeni no labās joslas, ieslēdza pagriezienu un nevis nogriezaas bet apstaajaas tiesi pirms luksafora, vēl piedevām slīpi, izkāpa uz aizgāja... un uzminiet taa bija kundziite... nu ko visi taa nu tur staaveeja ablomiijusies .. mošk jaavaac lieta par šo BMW?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Re: Kretini Dzirnavu Baznicas krusta? 
elbee rakstīja:






bmw protams ir pidars, par to nav jautājumu, bet bildē izskatās, ka skatu ne pārāk aizsedz......un redzēt visu var pat neiebraucot krustojumā....

un mēģināt tiesāties ar bmw par avārijas izraisīšanu? pateiks, ka riepa bij mīksta un gaidīja sos. sodīs viņu par trīsstūra neizlikšanu....

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nav ko nesties, ja krustojums nav parredzams. Tas attiecas uz abiem audi.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Re: Kretini Dzirnavu Baznicas krusta? 
MartinsT rakstīja:
bmw protams ir pidars, par to nav jautājumu, bet bildē izskatās, ka skatu ne pārāk aizsedz......un redzēt visu var pat neiebraucot krustojumā....



ne, nee, neko nevar redzeet. aiz bmw veel bija staavoshas mashiinas, kas uz bildeeshanos aizlaidaas. un no augshas, protams, izskataas, ka ir labi redzams. kaut ko ieraudziit var, kad esi iebraucis krustojumaa apmeeram kaa sudrabotais audi. liidz tam briidim var tikai minet peec gaismu atspulgiem preteejaa pusee staavosho auto saanos

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Re: Kretini Dzirnavu Baznicas krusta? 
elbee rakstīja:
MartinsT rakstīja:
bmw protams ir pidars, par to nav jautājumu, bet bildē izskatās, ka skatu ne pārāk aizsedz......un redzēt visu var pat neiebraucot krustojumā....



ne, nee, neko nevar redzeet. aiz bmw veel bija staavoshas mashiinas, kas uz bildeeshanos aizlaidaas. un no augshas, protams, izskataas, ka ir labi redzams. kaut ko ieraudziit var, kad esi iebraucis krustojumaa apmeeram kaa sudrabotais audi. liidz tam briidim var tikai minet peec gaismu atspulgiem preteejaa pusee staavosho auto saanos

Ir, ir tur tā.. ja tajā krustā nestāv neviens āzis, tāpat ir apgrūtināta redzamība dēļ asā viesnīcas Latvija stūra. No augšas izskatās labāk nekā dzīvē Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 2 lapām pavisam
Iet uz lapu 1, 2  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database