Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 2 lapām pavisam
Iet uz lapu 1, 2  Nākošais
AR 166 diski
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs AR 166 diski 
Klau. dikti aptik 18`` diski.. bet pa ziemu ar tadiem?? nav galigaa pakaljaa?? es nav megjinajis.. uzlikt orgjinalos R17 ar rimbuljiem.. nu kautkaa arii negribaas.. un jaunus prieksh ziemas pirkt daargi sanaak:((

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Kaut kas Tev tomēr nav labi shura Ko tu gribi? Lai kāds Tev uzdāvina 18" diskus???


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
bļe,es vispār domāju,tā,kā tev,pilns rublītis vai nē???Stāv R17 diski un tu vēl domā par,ar R18 diskiem pa ziemu braukt.Nah tas vajadzīgs.Vijobovatsa?????Tad tev vajag BMW nevis AR.


_________________
Vieglo un smago auto rezerves daļu vairumtidzienība un mazumtirdzniecība.
m.b:+371 26545924
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Vilson, turies... Man jau arī otrdienas patiesībā riebjas... shura

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
ega rakstīja:
Vilson, turies... Man jau arī otrdienas patiesībā riebjas... shura
aiwa  naac


_________________
Vieglo un smago auto rezerves daļu vairumtidzienība un mazumtirdzniecība.
m.b:+371 26545924
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
kush....  atri... no plauktinja...   50 grammus....   lenjinjam... turos rokaas lai sasilstu..  vis paaries...

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga rakstīja:
Kaut kas Tev tomēr nav labi shura Ko tu gribi? Lai kāds Tev uzdāvina 18" diskus???



Nē nesaprati..  man ir 18`` vasaras gumiju tuliit kaa beigsies, japerk jaunas gumijas tapat, bija domats varbut iepirkt 18`` ziemai un bruakt ar shiem pashiem diskiem.. bet kautkaa jokaini liekas, nesanaaks ar tiem diskiem galigaa pakaljaa..??

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
zuncih rakstīja:
Oga rakstīja:
Kaut kas Tev tomēr nav labi shura Ko tu gribi? Lai kāds Tev uzdāvina 18" diskus???



Nē nesaprati..  man ir 18`` vasaras gumiju tuliit kaa beigsies, japerk jaunas gumijas tapat, bija domats varbut iepirkt 18`` ziemai un bruakt ar shiem pashiem diskiem.. bet kautkaa jokaini liekas, nesanaaks ar tiem diskiem galigaa pakaljaa..??


Es tik un tā nesaprotu jautājuma būtību. c Tu grbi 17" uz ziemu? Atbalstāma doma. Bet, jebkurā gadījumā, 17" disku komplekts ar ziemas riepām liekas, ka būs dārgāk kā 18" ziemas riepas. Ja gribi to visu par desmaizi, tad reifendirekt.de vai ebay.de Galvenais, es teiktu, tiec pats skaidrībā, ko tu gribi shura


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
zuncih rakstīja:
Oga rakstīja:
Kaut kas Tev tomēr nav labi shura Ko tu gribi? Lai kāds Tev uzdāvina 18" diskus???



Nē nesaprati..  man ir 18`` vasaras gumiju tuliit kaa beigsies, japerk jaunas gumijas tapat, bija domats varbut iepirkt 18`` ziemai un bruakt ar shiem pashiem diskiem.. bet kautkaa jokaini liekas, nesanaaks ar tiem diskiem galigaa pakaljaa..??


Jokaini... kāpēc pirkt 18", ja var nopirkt 18"? shura

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
kā tur bij tas teksts "topik gavno, avtor mudak" ? aiwa

ps. neuztvert personiski  Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga rakstīja:
zuncih rakstīja:
Oga rakstīja:
Kaut kas Tev tomēr nav labi shura Ko tu gribi? Lai kāds Tev uzdāvina 18" diskus???



Nē nesaprati..  man ir 18`` vasaras gumiju tuliit kaa beigsies, japerk jaunas gumijas tapat, bija domats varbut iepirkt 18`` ziemai un bruakt ar shiem pashiem diskiem.. bet kautkaa jokaini liekas, nesanaaks ar tiem diskiem galigaa pakaljaa..??


Es tik un tā nesaprotu jautājuma būtību. c Tu grbi 17" uz ziemu? Atbalstāma doma. Bet, jebkurā gadījumā, 17" disku komplekts ar ziemas riepām liekas, ka būs dārgāk kā 18" ziemas riepas. Ja gribi to visu par desmaizi, tad reifendirekt.de vai ebay.de Galvenais, es teiktu, tiec pats skaidrībā, ko tu gribi shura



Labi situācijas sikāks raksuturojums:
Man ir 17`` diski originalie aplji kas pec dizaina ne ipashi patiik. UN 18`` diski kas aptik un ar kuriem braucu.
Un tagad ir janoperk ziemas riepas vianu 17 vainu 18``.  bet bail ka ar 18`` nebus pa ziemu liela dirsaa.??Sad

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
nu ja bail no 18" dirsas, tad ņem 17"  Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
ega rakstīja:
nu ja bail no 18" dirsas, tad ņem 17"  Wink


 super

nē bet nopietni kads nav vizinajies ar 18`` pa ziemu?? ar 17`` man jau likas ka vareja but labaak..

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
zuncih rakstīja:

Labi situācijas sikāks raksuturojums:
Man ir 17`` diski originalie aplji kas pec dizaina ne ipashi patiik. UN 18`` diski kas aptik un ar kuriem braucu.
Un tagad ir janoperk ziemas riepas vianu 17 vainu 18``.  bet bail ka ar 18`` nebus pa ziemu liela dirsaa.??Sad


šādam vajadzēja būt pirmajam postam  Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
ja nepatiik, tad nebrauc ar 17. paardod tos kaadam alfistam (origjinaaliem 166 17" vajadzeetu aiziet kaa pa sviestu) un par ieguutajiem liidzekljiem varbuut sanaaks kaut kaadas 18" riepas, vismaz daljeeji Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 2 lapām pavisam
Iet uz lapu 1, 2  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database