Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 4 lapām pavisam
Iet uz lapu 1, 2, 3, 4  Nākošais
Autonomu pakalpojumi ārzemēs
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nomas cena protams  45

Es nesen ņēmu no avis wv passat par 45 eur/d (7000 km noripojis)
Kad prasiju pēc alfas, tad sāka lomīt ~ 100 eur par 159  Mad
Alfai vajag arī 2 kredītkartes. Arī vw izsniedzot piekodināja lai uz poliju nebraucot. Polijā drīkst braukt tikai ar žopeļiem  shura

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
NIKSONS rakstīja:
Nomas cena protams  45

Es nesen ņēmu no avis wv passat par 45 eur/d (7000 km noripojis)
Kad prasiju pēc alfas, tad sāka lomīt ~ 100 eur par 159  Mad
Alfai vajag arī 2 kredītkartes. Arī vw izsniedzot piekodināja lai uz poliju nebraucot. Polijā drīkst braukt tikai ar žopeļiem  shura



avis sucks, sixt vaacijaa dod alfas pa standartcenaam. un sevi vajag stipri nemiileet, lai celjumaa, kas ir arii atpuuta, brauktu pa baani ar 1.9 diizeljgolfu, uz to ieekonomeejot 30 euro 45

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
NIKSONS rakstīja:
Nomas cena protams  45

Es nesen ņēmu no avis wv passat par 45 eur/d (7000 km noripojis)
Kad prasiju pēc alfas, tad sāka lomīt ~ 100 eur par 159  Mad
Alfai vajag arī 2 kredītkartes. Arī vw izsniedzot piekodināja lai uz poliju nebraucot. Polijā drīkst braukt tikai ar žopeļiem  shura



avis sucks, sixt vaacijaa dod alfas pa standartcenaam. un sevi vajag stipri nemiileet, lai celjumaa, kas ir arii atpuuta, brauktu pa baani ar 1.9 diizeljgolfu, uz to ieekonomeejot 30 euro 45


Nu ir drusku starpība - 90 vai 240 EUR.
Bez tam, es tālos braucienus ar nomas mašīnu neveicu. 2 dienas pabraukāt pa Berlīni var arī ar passātu  Rolling Eyes  neviens taču neredzēja  Embarassed

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
NIKSONS rakstīja:
Nomas cena protams  45

Es nesen ņēmu no avis wv passat par 45 eur/d (7000 km noripojis)
Kad prasiju pēc alfas, tad sāka lomīt ~ 100 eur par 159  Mad
Alfai vajag arī 2 kredītkartes. Arī vw izsniedzot piekodināja lai uz poliju nebraucot. Polijā drīkst braukt tikai ar žopeļiem  shura



avis sucks, sixt vaacijaa dod alfas pa standartcenaam. un sevi vajag stipri nemiileet, lai celjumaa, kas ir arii atpuuta, brauktu pa baani ar 1.9 diizeljgolfu, uz to ieekonomeejot 30 euro 45


Nu nav tik traki. Hertz piem. dod -30% amex gold lietotājam naac Bet tur ir tikai vācu spaiņi. Mūsu gadījumā tiešām bija pie pakaļas, plusmīnus cik maksā tā auto noma. Tas tādēļ, ka mums vajadzēja tikai līdz vakaram. Tas dīzeļgolfs maksā 120 EUR uz diennakti Spider uz tādu pašu termiņu maksā 240 EUR. Starpība = 2x Exclamation Tiesa gan, to dīzeļgolfu viņi dod minimums uz diennakti, tā ka mūsu gadījumā iepist kapeiku un braukt ar spaini, ekonomējot vienas pusdienas, būtu augstākā mērā debili c Ja būtu jāmīcās 2 dienas pa pilsētu, tad es sirdīgi protestētu pret spidera nomu par ~400EUR shura
PS: par 2 kredītkartēm gan ir 1. dzirdēšana Shocked


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
2 kartes parasa Avis. arii par 911 Porscha iiri

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Blatoki....

tikko nedeljas klejosanas pasakumam no AVIS panenmu Grande Punto pa ~50EUR/sutka (pilna apdroshinasanas paka) un pat ljoti komfortabls spainis 2 personam...

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Veelreiz atkaartoju. Nedeeljai diezvai njemtu spider par 240EUR/24h c Vienai dienai savukaart nekaada ekonomija nesanaak. Par cik bija jaaizpleesh cauri 1/2vaacijai pa baanjiem, tad par puntjikiem runa negaaja principaa. shura Vajadzeeja spaini, kas bez sevishkas piepuules speej sasniegt 200kmh un neradiit mums galvassaapes naac


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
nja, ja vien 911 nebuutu min nomas ilgums 3 dienas, buutu braukushi ar to. 199 euro / 24h aiwa

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
45


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Tā kā šis topiks no Spaider analizēšanas topika ir kļuvis par nomu analīzi, piesviedīšu vēl savus 2 centus.

Mana firma ir Avis klients (pilna servisa līzings), un man jau no pirmskara laikiem ir Avis klienta karte. Ar visu to, viņu piedāvātās nomas cenas pēdējā laikā mani nespēja iepriecināt. Es sāku meklēties avis.de (.it) un ziniet atradu... Viņu lokālajā webā ir nodaļa – sonderoffer or smth. Tad lūk, mašīnu vajag rezervēt caur to nodaļu. Sanāks labs ietaupījums salīdzinot ar vietējo mākslinieku piedāvājumiem...

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Tas vai tad nav tikai "pastāvīgajiem" klientiem?
Vispār man AVIS nekad nav sevišķi imponējis (nosaukuma dēļ?) hmm
Hertzam ir defaultā -30% no standartcenas, ja pavicini amex gold. Sixtam ir visādas interesantas mašīnas, kuras var dabūt par priecīgu cenu, ja jābrauc tikai 1 diena un līdz 500km. Un tādā garā. Vēl jau ir Budget arīdzan. Es ieteiktu katrā valstī atsevišķi papētīt katras nomas piedāvājumu. Tie atšķiras. Reku izgājšgad dabūjām 159SW par desmaizi Itālijā utml.


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga rakstīja:
Tas vai tad nav tikai "pastāvīgajiem" klientiem?
Vispār man AVIS nekad nav sevišķi imponējis (nosaukuma dēļ?) hmm
Hertzam ir defaultā -30% no standartcenas, ja pavicini amex gold. Sixtam ir visādas interesantas mašīnas, kuras var dabūt par priecīgu cenu, ja jābrauc tikai 1 diena un līdz 500km. Un tādā garā. Vēl jau ir Budget arīdzan. Es ieteiktu katrā valstī atsevišķi papētīt katras nomas piedāvājumu. Tie atšķiras. Reku izgājšgad dabūjām 159SW par desmaizi Itālijā utml.


Laikam Avis mani ir ievietojis "slaucamo govju" plauktiņā  Mad
Nu, lai viņiem veicās  wtf  wtf

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga rakstīja:
Es ieteiktu katrā valstī atsevišķi papētīt katras nomas piedāvājumu.



agha. un dariit to laiciigi. un obligaati rezerveet ieprieksh. jo atbraucot uz vietas bez rezerveeshanas mazajaam nomaam mashiinu nav vispaar, kaut kadus meeslus par bargu naudu (videeji 2x daargaak nekaa ar rezervaaciju) var dabuut pie AVIS.

interesantaas mashiinas (fun cars) un dazhaadi speciaali piedaavaajumi ir vinjiem visiem, vajag tik pabrowseet webu. veel ir taada prakse, ka rezerveejis esi golfu, bet uz vietas tev piedaavaa piemaksaat 10% pie cenas un panjemt eosu vai breru, piemeeram, bet to vinji dara gadiijumaa, ja ir kaut kaadas razhotaaju akcijas vai vienkaarshi paari palikusi atgriestie funkaari.

veel uzmaniiba japieveers nobraukto km limitam. golfus parasti dod bez limita. specpiedaavaajumi un fankaari var buut ar limitu, kura paarsniegshanas gadiijumaa var naakties shkjirties no 0.5~1 euro par katru papildus km. un mashiinu veelams atdot daudz maz tiiru un ar pilnu baaku, preteejaa gadiijumaa shie arii var normaali pikji nopleest par uzpildi un mazgaashanu.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nu Mr. eL Bee visu pareizi sarakstīja.
Par cenas pielikumu un iespēju dabūt labāku mašīnu – man ir bijis, ka saldi smaidot  gejs  piedāvā piemaksāt, bet tad kad es atsakos no tā, klerks man pasaka – zini, tevis pasūtītās mazās klases mums nav, un tev ir jāņem lielā mašīna... par mazās cenu. Tad gan es neiebilstu.  party

Vēl viens labs serviss ir iespēja pasūtīt lai mašīnu piegādā līdz, piem., viesnīcai. Ja ir tā, ka ielido baigi vēlu, un pa taisno dodies uz viesnīcu, tad lai neielādē rēķinu par papildus dienu, pasūtam auto ar piegādi no rīta pie viesnīcas.  smokin Tas maksā diezgan simboliskas naudas salīdzinot ar auto dienas cenu.

Ar nomas mašīnām cenšamies braukt godīgi, jo rēķini par stāvvietām un sporta nodokļi tāpat tiek novilkti no kartes konta. melns uz balta  angrrry

Vajag pārbaudīt cik maksā degvielas refueling.  shifty  Kādreiz par nedalieto bendžu plēsa dubultu cenu, tagad dažās nomās ielādē pilnīgi godīgu ciparu. Tad nax čakarēties...

Ja ir iespēja, es vienmēr ņemu pabraukātu auto. Tāpat nevienam nav vairāk par 30,000 km. Pilnīgas nullītes sliktāk verās  shura . Un pabraukātie jau ir apšvīkāti, tad man nav jāsatraucas par kādu lieku švīku. Tad var droši nemaksāt par papildus apdrošināšanu ar 0 pašrisku. Ir bijuši gadījumi kad pieņemšanas protokolā ir atzīmēti defekti visās malās  c . Tad nododot var cietu seju teikt – tā tur jau bija  shura

Ja no Milānas braucam uz Šveici, tad gada beigās ir ļoti liela iespēja, ka pabrauktai mašīnai kāds labais cilvēks jau būs nopircis šveices autobāņu stikeri. 16 Ls. Sīkums, bet patīkami  naac

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
NIKSONS rakstīja:
Un pabraukātie jau ir apšvīkāti, tad man nav jāsatraucas par kādu lieku švīku.


agha, piemeeram, zilais milaanas ledusskapis bija "scratched from all sides" /sievieshu balsii ar pamatiigu itaalju akcentu/. mees tur laikam veel sho to pievienojaam, tai skaitaa spoguli, ar kuru tika tareneetas ielas malaa staavoshas mashiinas  ihaaaaa

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 4 lapām pavisam
Iet uz lapu 1, 2, 3, 4  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database